18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zastrzelenie rapera Takeoff z grupy Migos

Az...........za • 2022-11-04, 02:22
HOUSTON – Trwa śledztwo po tym, jak raper Takeoff z popularnej grupy Migos został śmiertelnie postrzelony podczas prywatnej imprezy w kręgielni w centrum Houston we wtorek, potwierdził przedstawiciel grupy.

Funkcjonariusze z Departamentu Policji w Houston i funkcjonariusze służb ratunkowych z Departamentu Straży Pożarnej w Houston odpowiedzieli na doniesienia o strzelaninie w 810 Billiards & Bowling, mieszczącym się w 1201 San Jacinto, około 2:40 w nocy.

HPD powiedział, że kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce zdarzenia, zlokalizowali duży tłum i mężczyznę na trzecim piętrze, obecnie zidentyfikowanego jako raper Takeoff, którego prawdziwe nazwisko to Kirshnik Khari Ball. Raport lekarza sądowego ujawnił, że został postrzelony w głowę i tors w ramię. Takeoff został ogłoszony martwy na miejscu zdarzenia. :samoboj:

source: reddit, click2houston


Olashenco

2022-11-04, 11:00
Ogórek napisał/a:

Za darmo nie oberwał.



To co robili ciężko muzyką nazwać, pie**olenie majaczenie do mikrofonu, więc oczywiście same hity wśród młodzieży... Oby pogrążania w żałobie publiczność nagrała coś na tiktoku, najlepiej z pistoletem przy głowie, tak dla oddania hołdu

razak

2022-11-04, 14:05
chciał być jak tu pack to w połowie mu wyszło na pewno :D

siba

2022-11-04, 16:43
No, czekałem na jakiś kontent z takeoffem. Przydałby się jeszcze monitoring. Mnie osobiście szkoda. Podobał mi się jego rap. RIP...

UrlichUrwich

2022-11-04, 18:35
Taki współczesny Tupac. Sprzedaż płyt wzrośnie a on się będzie jeszcze bujał w hamaku w tropikach pod zmienionym nazwiskiem.

analnydestraktor69

2022-11-04, 19:02
szkoda chlopaka , widoc smieciom u gory zal dupe sciska ze tyle nigdy nie zarobia

Kamil3l

2022-11-04, 20:14
analnydestraktor69 napisał/a:

szkoda chlopaka , widoc smieciom u gory zal dupe sciska ze tyle nigdy nie zarobia


To przyklej sobie plakat na poduszkę, przytul i pod kołderką szlochaj.
ch*j mnie obchodzi ile zarabiał. Jak by był biedny, to wisiało by mi to tak samo.

V.A.L.A.K

2022-11-04, 23:24
Ogórek napisał/a:

Za darmo nie oberwał.



No właśnie beka w ch*j, bo była awantura między jego ziomkiem, a innym smoluchem o gry w kości i przyszły denat stał z tyłu i się nie wpie**alał.
Buk tak chciał :D

mi...........pl

2022-11-04, 23:31
Jak jest coś z hebanowymi raperami to nawet nie włączam.

Wiewór

2022-11-05, 03:18
Raperem to był tupac. Teraz każdy czarny szympans założy na siebie kajdan i uwaza się za rapera. Kolejna pospolita małpa mniej.