18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zastrzelenie murzyna i "niepokoje społeczne"...

Halman • 2020-12-13, 11:05

moment upolowania nożownika...


oraz protest czarnoamerykanów i ich przyjaciół z lewego skrzydła niewinności...
Oklahoma city w USA , 11 grudnia br.

kamillo16

2020-12-13, 11:09
Echhhh... ci mahoniowi ludzie...

Rebeliant

2020-12-13, 11:10
Moje największe marzenie w 2020 to zobaczyć w mediach wojnę domową w USA, gdzie społeczeństwo, policja i wojsko zacznie eliminować komunistów i anarchistów, tysiącami dziennie.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-12-13, 11:22
Czyli idąc tokiem ""rozumowania"" tych zjebów, policjanci pokornie mieli dać się zadźgać...

DzidaZawodnik

2020-12-13, 11:25
Rebeliant napisał/a:

Moje największe marzenie w 2020 to zobaczyć w mediach wojnę domową w USA, gdzie społeczeństwo, policja i wojsko zacznie eliminować komunistów i anarchistów, tysiącami dziennie.



Skąd przeświadczenie, że policja i wojsko nie są zarządzane przez komunistów? Wiesz co to jest długi marsz przez instytucje, albo przejmowanie władzy przez nacjonalizm żydowski?

Rebeliant

2020-12-13, 12:43
DzidaZawodnik napisał/a:

Skąd przeświadczenie, że policja i wojsko nie są zarządzane przez komunistów? Wiesz co to jest długi marsz przez instytucje, albo przejmowanie władzy przez nacjonalizm żydowski?



Nie wiem, domyślam się.

Mimo wszystko takie mam marzenie, a na tyle na ile znam hamburgerów i ich patriotyzm, tak ich agresja skumuluje się na tych, którzy niszczą ich kraj. Jak zawsze z resztą.

Obecnie agresja komunistów stunelowana w stronę policji, korporacji, banków i estabilishymentu powoduje to co powoduje. Kontrą na to będzie ich eksterminacja, oby, o tym właśnie marzę, bo nic mnie tak nie cieszy jak zabijanie komunistów i anarchistów - to jest największe ścierwo na tej planecie, nawet ścierwo z rodów da Silva się chowa.

Budrys2000

2020-12-13, 12:49
Miałem w dzieciństwie psa Murzyna. Murzyn był przyjaznym kundelkiem. Któregoś dnia zdechł, chorował trochę. To jedyny Murzyn, po którym płakałem. ;-)

zeus6

2020-12-13, 12:52
Dzis jak nazwiesz psa "murzyn" to masz zarzut z 257 kk

Pralpunkt

2020-12-13, 13:16
pie**olą się z tymi czarnymi jak by to byli jacyś ludzie

purunkpustunk

2020-12-13, 15:08
Strajk ostrzegawczy policja w stanach zrobi, że zbyt słabą siłę powalającą ich broń ma.

marcin9002

2020-12-13, 15:42
Hahahhaa taki cwaniak, tak się napinał a dostał jakimś gownem w pysk i leży i kwiczy

WENECKICHAM

2020-12-13, 16:08
Degrengolada i sk***ienie społeczne galopuje. Kusturica powienien nakręcić filma "Czas Idiotów"

Noktowizor

2020-12-13, 16:13
swieta sie zblizaja, murzynki musza skads wziac prezenty :D

DzidaZawodnik

2020-12-13, 16:19
Rebeliant napisał/a:

Nie wiem, domyślam się.
Mimo wszystko takie mam marzenie, a na tyle na ile znam hamburgerów i ich patriotyzm, tak ich agresja skumuluje się na tych, którzy niszczą ich kraj. Jak zawsze z resztą.
Obecnie agresja komunistów stunelowana w stronę policji, korporacji, banków i estabilishymentu powoduje to co powoduje. Kontrą na to będzie ich eksterminacja, oby, o tym właśnie marzę, bo nic mnie tak nie cieszy jak zabijanie komunistów i anarchistów - to jest największe ścierwo na tej planecie, nawet ścierwo z rodów da Silva się chowa.



Wojnę secesyjną przegrali, a teraz po stronie komuchów jest cały światowy kapitał.

Ziomee22

2020-12-13, 17:19
hehe gruby w białej koszulce kozaczek delikatnie gazem dostał już kolejna ofiara :D to już więcej gazu na morde biorą patofeministki w warszafce :D