18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zastanów się na kogo głosujesz.

~Velture • 2017-07-18, 17:26
Zanim wybierzesz świnię do koryta to zastanów się zanim postawisz X na wyborach.


pi...........ja

2017-07-18, 17:29
Hipokryzja to ten film- nie jestem zwolennikiem Pisu, więc będę jechał po PO.

KlinikaAborcyjna

2017-07-18, 17:36
up
a to nie można jechać po platformersach jednocześnie nie lubiąc pisowców, dziwne :kawa:

RoboCat

2017-07-18, 17:37
Tu chodzi o to zeby pokazac tym zjebom co sa za po i n teraz pod sejmem ze sa debilami a nie obroncami demokracji...

lesiot

2017-07-18, 21:04
Cytat:

Tu chodzi o to zeby pokazac tym zjebom co sa za po i n teraz pod sejmem ze sa debilami a nie obroncami demokracji


To jest pieprzona retoryka PiSu, który właśnie chce żeby ciemna masa tak myślała i jak widać udaje się to doskonałe.
Tak protestuja dziś Ci za PO, N, SLD... ale również protestują też inni, których chore dążenie PiSu:
- gospodarczo w stronę Grecji
- politycznie do PRLu
przeraża.
Nie daj prać obie mózgu, potestują nie tylko UBecy i dzieci resortowe.
I kolejna sprawa, nie chodzi o obalenie demokratycznie wybranego rządu, a o przeciwstawienie się ich chorym pomysłom i sposobom wmuszania w obywateli swojego widzi mi się.

Nie było jeszcze od 27 lat żadnego uczciwego rządu, któremu by zależało na obywatelach i prawdziwym zdrowym rozwoju kraju. A obecny można zdecydowanie zaliczyć do jednego z najgorszych, bo niebezpiecznie zbliża Polske do ustroju z którym walczono od końca drugiej wojny światowej.

sezamkowyRozpierdol

2017-07-19, 18:15
RoboCat napisał/a:

Tu chodzi o to zeby pokazac tym zjebom co sa za po i n teraz pod sejmem ze sa debilami a nie obroncami demokracji...



:krejzi: Co za idiota
Masz na myśli te wszystkie posiwiałe Janusze i Grażyny?
Tak, na pewno mają konta na sadisticu :krejzi:

Ta cała pisowska sraczka medialna dotycząca KODów i innych gówien to jeden wielki cyrk, hurr durr, PiS boi się tych kodomitów jakby to były k***a milionowe tłumy pod sejmem, tymczasem jest to kilkanaście, może kilkadziesiąt tysięcy uczestników tego spędu jakichś resortowych dzieci i innych oszołomów 20 tyś w skali 39milionowego kraju.
Teraz zastanówcie się, jak bardzo robieni jesteście w ch*ja, zwłaszcza idioci, którzy twierdzą, że KOD jest zagrożeniem dla rządów PiSu :lol:

Ta gównoburza służy wyłącznie PiSowi, bo utrwala sobie elektorat, wmawia idiotom, że zaledwie 20tyś marsze KOD w skali 39 milion owego kraju stanowi zagrożenie dla demokratycznie wybranego rządu, potem ci idioci-podatnicy sami się mobilizują w obronie podatkobiorcy :amused:

Na dzień dzisiejszy jedynym zagrożeniem dla PiSu jest Kukiz'15, połowa Polski nie chodzi na wybory bo mają w dupie PiS i PO, nie mają na kogo głosować, a jako że pojawił się Kukiz jako trzecia strona jebiąca zarówno jednych jak i drugich to stanowi to świetną okazję dla Kukiz15 czyli przyciągnięcie potencjalnych wyborców a jest ich w kraju w ch*j :amused: około 19 milionów

sumka

2017-07-21, 12:07
Bijcie się bijcie a i tak żadnych wyborów już nie będzie a zanim się obudzicie będziecie chłopy pańszczyźniane a tak naprawdę już jesteście.