18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zaspół napięcia przedmiesiączkowego

s_LP • 2009-07-16, 14:45
Gosć chciał rozweselić żonę przebywajaca własnie TE DNI, zadajac jej pytanie:

- Ile kobiet, ze stresem przedmiesiaczkowym, jest potrzebnych by wymienić przepaloną żarówkę?

Odpowiedz żony brzmiała:

- Jedna! Tylko jedna! A wiesz DLACZEGO? Ponieważ jest jeszcze ktos w tym domu, kto wie JAK wymienić przepalona żarówkę!
Wy, mężczyzni byście się nawet nie zorientowali, że jest PRZEPALONA!
Siedzielibyście w ciemnosciach TRZY DNI, zanim byście zrozumieli, że cos KU...A jest nie tak!
A jesli to już zrozumiecie, to nie jestescie w stanie znalezć w domu zapasowej żarówki, pomimo tego, ze od 17 lat SA ZAWSZE w tej samej pier...nej szafce!
A jeżeli już stałby się CUD i w jakis niewytłumaczalny sposób znajdziecie w końcu te pier...ne żarówki, to przez dwa jeb...e dni problemem nie do pokonania będzie POSTAWIENIE KRZESŁA pod żyrandolem i WYMIENIENIE tej PIER...EJ ZARÓWKI.
Kolejne DWA kur...skie dni zajmie wam ODSTAWIENIE tego jeb...go KRZESŁA z powrotem na miejsce!
A w miejscu gdzie stało, i tak na podłodze zostanie pier...ny, PUSTY,
ZGNIECIONY KARTONIK po wkręconej, nowej żarówce bo wy nigdy k..wa, ale to NIGDY NIE POTRAFICIE po sobie posprzatać!
Gdyby nie my, to byscie do usranej smierci brnęli po pachy w śmieciach, i dopiero gdyby zginał wam PIER...NY PILOT OD TELEWIZORA, zatrudnilibyscie pod hasłem: "AKCJA RATUNKOWA" całą pier...ną armię do tego jeb...go sprzatania!
I TAK KU...A DO ZAj***nIA, CAŁE ŻYCIE Z KRETYNAMI...

I tu nastapiła chwila ciszy po której maż usłyszał:
- Przepraszam kochanie, o co pytałes?

:mrgreen:

Gondone

2009-07-16, 14:59
sama prawda.

o facetach.

s_LP

2009-07-16, 15:10
jasne, jasne... to przez to że Wam chormony walą w głowę, my, faceci, obrwamy po uszach ;P

Gondone

2009-07-16, 15:47
Hormony :]

zresztą faceci też je mają i czasem od ich nadmiaru wynikają straszniejsze konsekwencje niż konieczność posprzątania po sobie :)

MaxKing

2009-07-16, 16:01
Np masturbacja?

Yami

2009-07-16, 16:17
Nie chcemy po sobie posprzątać, to takie straszne :< Przynajmniej nie mamy, pardon my french, zaburzeń hormonalnych na tle psychologicznym ;) Bo jak to inaczej nazwać... Cykl miesiączkowy = zuo.

Gondone

2009-07-16, 18:41
nadmiar testosteronu moze miec gorsze konsekwencje :]

a faceci tez bywają wk***ieni.
głupie gadanie.

ja sie pienię o niespuszczoną deskę niezależnie od dnia cyklu, szczególnie, ze rzadko mam okres, a jak juz jest, to znaczy, ze nie jestem w ciąży i wtedy mam dobry humor.
u mnie np te 4 dni to jest święto BJ, bo nie lubię sie babrać we krwi.
pie**olenie o szopenie, żaden nie wie co to znaczy.

Ra...........og

2009-07-16, 19:10
@Gondone czas pomyśleć o antykoncepcji?

Gondone

2009-07-16, 19:26
biore tabletki 4 lata, ale nie ma zabezpiecznia dajacego 100%.
a poza tym to zupełnie nie twoja sprawa :]

s_LP

2009-07-16, 19:26
Gondone napisał/a:

ja sie pienię o niespuszczoną deskę niezależnie od dnia cyklu



i to jest w Was k*rwa najgorsze... :wisielec:

Gondone

2009-07-16, 19:29
moze nie wyrazilam sie jasno "nie wiecei co to znaczy" nie miało oznaczac "bo to takie cierpienie i misja dla ludzkości", tylko, ze to bardzo rzadko ma wpływ na dziewczyny, znam ich wiele, naprawde :]

MaxKing

2009-07-16, 19:39
Tego z deską nie rozumiem... Dziewczyny chcą, żebyśmy opuszczali deskę po sikaniu? A czemu one jej nie podnoszą dla nas?

Yami

2009-07-16, 19:39
Jak nie jest opuszczona, to sobie ją, k***a, opuść... Materiał na doktorat, bez kitu.

Gondone

2009-07-17, 00:34
deskę podałam jako sztandarowy przykład.
ja kibel zamykam i otwieram.
rozdziawiony śmierdzi :]
uroki kanalizacji.

achhhh, zapomniałam napisać, ze jak ktoś się chce dalej sprzeczać, to będę dopiero po łikendzie :]
panki robią najazd na pl, trzeba po koncertach pojeździć.

Wiesław9

2009-07-17, 00:44
k***a nie macie się o co kłucić ja pie**ole...