18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zasnął za kierownicą Masterki na S12

Obsrywator • 2021-12-19, 16:33
Najechał na pojazdy drogowców po tym jak zasnął za kierownicą Masterki na S12.


7wporzondku

2021-12-20, 08:47
radek225 napisał/a:

Dlatego ja jak jadę kilkanaście godzin i czuję się senny, to bezwzględnie zjeżdżam na stację benzynową lub parking. Wyciszam wszystkie telefony, ustawiam budzik i idę spać. Mam w głębokim poważaniu, że się spóźnię. Respawnu najprawdopodobniej nie ma, jak w grze. Lepiej się spóźnić godzinę, niż zginąć, albo rozpie**olić zestaw wraz z towarem.



Wracalem kiedya od rodziny i taka sama sytuacje mialem. Zjazd na stacje, spanko i jak nowy kontynuowalem podroz, pozdro

czodA13

2021-12-20, 08:56
radek225 napisał/a:

Dlatego ja jak jadę kilkanaście godzin i czuję się senny, to bezwzględnie zjeżdżam na stację benzynową lub parking. Wyciszam wszystkie telefony, ustawiam budzik i idę spać. Mam w głębokim poważaniu, że się spóźnię. Respawnu najprawdopodobniej nie ma, jak w grze. Lepiej się spóźnić godzinę, niż zginąć, albo rozpie**olić zestaw wraz z towarem.



o czym Ty tu piszesz? bo chyba pomyliles fora.

Fx12

2021-12-20, 11:13
Parę lat temu kiedy się busy z kurnikiem rozpowszechniały co rusz były "rekordy" publikowane na YT pokroju Katowice-Madryt-Katowice 60h... na miksie kawy, energetyków i strach pytać czego jeszcze. Potem widniały te auta w ogłoszeniach, 3-letni bus, skrzynia-plandeka, 10 euro-palet, 580 tyś km przebiegu...

Quassar

2021-12-20, 12:58
radek225 napisał/a:

Dlatego ja jak jadę kilkanaście godzin i czuję się senny, to bezwzględnie zjeżdżam na stację benzynową lub parking. Wyciszam wszystkie telefony, ustawiam budzik i idę spać. Mam w głębokim poważaniu, że się spóźnię. Respawnu najprawdopodobniej nie ma, jak w grze. Lepiej się spóźnić godzinę, niż zginąć, albo rozpie**olić zestaw wraz z towarem.



Szanuje i pozdrawiam możesz jeszcze sobie jakieś stopery do uszów dać aby sie porządniej wyspać tylko wtedy trzeba jakąś inną metodę budzenia dać :D

Wepss

2021-12-20, 14:05
radek225 napisał/a:

Dlatego ja jak jadę kilkanaście godzin i czuję się senny, to bezwzględnie zjeżdżam na stację benzynową lub parking. Wyciszam wszystkie telefony, ustawiam budzik i idę spać. Mam w głębokim poważaniu, że się spóźnię. Respawnu najprawdopodobniej nie ma, jak w grze. Lepiej się spóźnić godzinę, niż zginąć, albo rozpie**olić zestaw wraz z towarem.



W naszym pok***ionym kraju nielegalne jest spanie w aucie.

bonhart88

2021-12-20, 16:44
Obsrywator napisał/a:

Kurła takich kierowców to ja sobie życzę na mojej drodze



jakie kilkanaście godzin ??
2 x 4,5h i potem długa pauza
- powiedz to swojemu Panu.

chico35

2021-12-20, 20:56
radek225 napisał/a:

Dlatego ja jak jadę kilkanaście godzin i czuję się senny, to bezwzględnie zjeżdżam na stację benzynową lub parking. Wyciszam wszystkie telefony, ustawiam budzik i idę spać. Mam w głębokim poważaniu, że się spóźnię. Respawnu najprawdopodobniej nie ma, jak w grze. Lepiej się spóźnić godzinę, niż zginąć, albo rozpie**olić zestaw wraz z towarem.



kogo to urwa interesuje co ty robisz

radek225

2021-12-20, 22:48
chico35 napisał/a:

kogo to urwa interesuje co ty robisz



Może zainteresuje kogoś, kto zaczyna przygodę z samochodem i jadąc senny będzie sie zaklinał "jeszcze godzinka, na pewno dojadę". Nie dojedziesz, a ze snem nie wygrasz. Zgasnie światło i albo obudzi cie huk gniecionej blachy albo się już nigdy nie obudzisz . Na mnie żadne energetyki, kawy nie działają w ogóle. Na kilka minut działa wyłączanie ogrzewania i uchylenie szyb zimą, albo włączenie klimy latem na maksa. Robię tak, jak już mi się oczy zamykają, a na stację lub parking mam jeszcze kilka km. Mam ten przywilej, że zasuwam zasłonki, mam łóżko, wkładam stopery w uszy, przykrywam się śpiworem, ustawiam budzik na 3 telefonach, by przez stopery słyszeć i nawet nie zauważam, jak zasypiam. W osobówce 2x spałem na parkingu. Zjeżdżam, przykrywam się czymś i śpię. Zimą Dionizy zostawiam odpalony. W moim aucie, jak silnik się go rozgrzeje, to można stać koło niego i silnika niebslychac w ogóle ;) . Pozdro vhlopaki i uważajcie na drodze :) .