18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zasłyszane w sklepie-> ojciec do syna:

lysout • 2016-01-29, 15:52
Twoja matka zaszła w ciążę tylko dlatego, że nie chciała sobie rozmazać szminki.

krakenwmajtach

2016-01-29, 16:33
@up, a jednak skomentowałeś go, jak kobieta, zdecydować się nie może w jednym poście. :amused:

bli3

2016-01-29, 16:49
lysout napisał/a:



Przejrzałem Twoje posty i nawet Cię nie skomentuję.
Bieda umysłowa.



A mogły was wasze matki wypluć jak miały okazje...

PatrolZG

2016-01-29, 16:59
Czemu niektóre ćwoki muszą pisać że historia którą gdzieś wyczytali w necie jest niby przez nich zasłyszana ( bądź byli świadkami danej sytuacji ) ? Przecież to ta sama historia, w ch*ju mamy czy jakiś głąb to widział słyszał czy przeczytał, a tak to tylko ktoś ryzykuje że wyjdzie na większego debila niż jest w rzeczywistości...

KolekcjonerDobrego

2016-01-29, 23:20
@up
to tak jak z łyżką do herbaty - podobno gdzieś, kiedyś, ktoś wydłubał nią sobie oko

lysout

2016-01-30, 09:45
PatrolZG napisał/a:

Czemu niektóre ćwoki muszą pisać że historia którą gdzieś wyczytali w necie jest niby przez nich zasłyszana ( bądź byli świadkami danej sytuacji ) ? Przecież to ta sama historia, w ch*ju mamy czy jakiś głąb to widział słyszał czy przeczytał, a tak to tylko ktoś ryzykuje że wyjdzie na większego debila niż jest w rzeczywistości...



Odezwał się k***a "autor niczego"
Tylko srasz jadem.

PatrolZG

2016-01-30, 10:22
lysout napisał/a:



Odezwał się k***a "autor niczego"
Tylko srasz jadem.



Wytykam głupotę, jadem to ty nasrałeś. Przynajmniej nie zaśmiecam, a dwa moje tematy miały dużo piwek ale filmy zniknęły z YT. Wytrzyj sobie dupę bo sie odparzy od tego jadu.