18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zasłyszane

nowynick • 2021-01-10, 09:46
Na naradzie PiS
-Kaczyński: od nowego roku wprowadzamy podatek od cukru, podnosimy abonament i szczepimy osiemnastu celebrytów.
-Morawiecki: dlaczego celebrytów?
-Ziobro: dlaczego osiemnastu?
-Kaczyński: widzicie o podatki i opłaty nikt nie zapytał...

chorym

2021-01-10, 10:00
Dawno się tak nie uśmiałem

nowynick

2021-01-10, 10:34
:roll:

w sumie to nie miało być śmieszne a pokazać jak władza (nie tylko ta zresztą) dyma nas w dupę bez wazeliny po raz kolejny. W tym roku to rekordowo chyba każdy z nas będzie dojony przynajmniej kilkoma z poniższych...




podatek od deszczu k***a jego mać...

baronturbina

2021-01-10, 10:40
nowynick napisał/a:

w sumie to nie miało być śmieszne a pokazać jak władza (nie tylko ta zresztą) dyma nas w dupę bez wazeliny po raz kolejny. W tym roku to rekordowo chyba każdy z nas będzie dojony przynajmniej kilkoma z poniższych...


Odkąd Sadistic jest portalem politycznym. Napewno w necie znajdziesz forum żeby żale wylewać. Pos nas wali w dupe wszyscy się burza a ktoś na nich głosował. Tyle i aż tyle.

pazuzu

2021-01-10, 11:46
No cóż za coś rząd musi załatać dziurę za 500+,300+, miliony dla rydzyka, miliardy dla tvp, nie wspominając o Sasinie, Szumowskim, PNF

Zewłok666

2021-01-10, 12:26
Najbardziej mnie rozwala ilu "oświeconych" na serio wierzy w teorię, że za tymi szczepieniami stoi Kaczor.

nowynick

2021-01-10, 12:48
Zewłok666 napisał/a:

Najbardziej mnie rozwala ilu "oświeconych" na serio wierzy w teorię, że za tymi szczepieniami stoi Kaczor.



mamy dowód w postaci mema :amused:



T3RMINATOR

2021-01-10, 13:53
nowynick napisał/a:

w sumie to nie miało być śmieszne a pokazać jak władza (nie tylko ta zresztą) dyma nas w dupę bez wazeliny po raz kolejny. W tym roku to rekordowo chyba każdy z nas będzie dojony przynajmniej kilkoma z poniższych...
podatek od deszczu k***a jego mać...



Zgadzam się tyko z podatkiem nr 6 bo to ma sens żeby polscy producenci byli konkurencyjni na polskim rynku.

bioder

2021-01-10, 14:47
pazuzu... weź sobie wydrukuj


pazuzu

2021-01-10, 15:40
T3RMINATOR napisał/a:

Zgadzam się tyko z podatkiem nr 6 bo to ma sens żeby polscy producenci byli konkurencyjni na polskim rynku.



Myślisz że jak podniesiesz podatek to kto za to zpalaci? Koszt podatków i tak zostanie przeniesiony na końcowego odbiorcę czyli konsumenta, czyli z własnej kieszeni zapłacisz za ten podatek

bioder napisał/a:

pazuzu... weź sobie wydrukuj



Trochę nie rozumiem, bo coś skomentowałem?
Ale spoko wydrukuje sobie :-)

McQurwa

2021-01-10, 15:46
W języku polskim pojawił się nowy czasownik „jandować”,
Nie Janduj mi tu - usłyszała baba która wepchnęła się w kolejkę w mięsnym

Justynka99

2021-01-10, 17:00
baronturbina napisał/a:

Odkąd Sadistic jest portalem politycznym. Napewno w necie znajdziesz forum żeby żale wylewać. Pos nas wali w dupe wszyscy się burza a ktoś na nich głosował. Tyle i aż tyle.



Przecież to tu jest mnóstwo matołów, którzy powiedzą, że "za PO było gorzej" i tym usprawiedliwią każde sk***ysyństwo rządu.

CoJaTamKurwaWiem

2021-01-10, 17:30
McQurwa napisał/a:

W języku polskim pojawił się nowy czasownik „jandować”,
Nie Janduj mi tu - usłyszała baba która wepchnęła się w kolejkę w mięsnym