18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zaskakująco niewiarygodne spotkanie z policją...

Halman • 2020-04-16, 08:51

troll albo debil

vass

2020-04-16, 11:17
Ma rację, bezprawie trzeba tepić.

shiters

2020-04-16, 11:27
tu chodzi o to k***a tępe baranie łby, że jeśli do policjanta nie skaczesz, nie kozakujesz, nie zaczynasz go nagrywać i nie podchodzisz do niebieskiej pały z pretensjonalnym tonem to ci ten smerf nic nie zrobi, zapyta, odpowiadasz i sp***alaj. ale nie k***a, wiekszosc tutaj zgromadzonych i ogolnie w spoleczenstwie to "buntownicy", beda sie k***a odgrazac co to nie oni, jakie oni maja prawa itp. jak to im sie zle zyje ze policja ogranicza ich swobody (czego nie robi). potem taki skacze z morda, nagrywa i dostaje mandat szukajac poklasku w internecie. grzecznie odpowiesz, problemu nie masz. po co sie z debilami klocic, wiadomo, ze policjant to iq za wysokiego nie ma, zrobic czego oczekuje i odejsc ze spokojna glowa za swoimi sprawunkami. no chyba, ze lubicie zyc w niepewnosci co do mandatu, kary, spraw sadowych - to ogolnie polecam sie stawiac. elo k***a

stefanwtiorturiowanyprzez

2020-04-16, 11:48
Ale ty masz prawo nagrywać policjanta w trakcie interwencji czy służby.Pierwsze co pis zrobił,jak doszedł do władzy,to karty sim na nazwisko,bo jak powiedział nie jaki Zieliński"Jak nie łamiesz prawa,to nie masz czego się bać"Tak samo Policjant powinien się ładnie uśmiechać,kiedy go nagrywają.Kamery na mundury i za wyłączenie dwa razy wypie**ol z roboty.Zresztą po ch*j ci policja przy politycznych sędziach,chyba sprawiedliwości tam nie będziesz szukał?Jak powiedział pewny Polski guru władca Polan pewnemu Austriakowi w polaczkowie prawo to fikcja buhahhaahahahaahahahhahah

URAGE

2020-04-16, 11:50
arturek_w napisał/a:

Nie zmienia to faktu, że taki syf nie powinien tutaj trafić.... Żenua....



Jak widać po połowie komentarzy, to jednak widać dobrze, że trafił. Widać zaraz, kto debil. Ludzie komentują, a nawet nie obejrzeli do końca/ nie zrozumieli o ch*j chodzi w nagraniu. No, ale jak to mówią, napluj głupiemu w twarz to pomyśli że deszcz pada. Takie społeczeństwo niestety, a co niektórzy weszli na sadola i mają się za elitę pie**oląc głupoty na każdy temat :D

cogito25

2020-04-16, 12:17
shiters napisał/a:

tu chodzi o to k***a tępe baranie łby, że jeśli do policjanta nie skaczesz, nie kozakujesz, nie zaczynasz go nagrywać i nie podchodzisz do niebieskiej pały z pretensjonalnym tonem to ci ten smerf nic nie zrobi, zapyta, odpowiadasz i sp***alaj. ale nie k***a, wiekszosc tutaj zgromadzonych i ogolnie w spoleczenstwie to "buntownicy", beda sie k***a odgrazac co to nie oni, jakie oni maja prawa itp. jak to im sie zle zyje ze policja ogranicza ich swobody (czego nie robi). potem taki skacze z morda, nagrywa i dostaje mandat szukajac poklasku w internecie. grzecznie odpowiesz, problemu nie masz. po co sie z debilami klocic, wiadomo, ze policjant to iq za wysokiego nie ma, zrobic czego oczekuje i odejsc ze spokojna glowa za swoimi sprawunkami. no chyba, ze lubicie zyc w niepewnosci co do mandatu, kary, spraw sadowych - to ogolnie polecam sie stawiac. elo k***a



Może mam policjanta w nóżkę całować i przeprosić, że wyszedłem z domu? Śmieszne jest to, że łamią konstytucję, robią państwo policyjne a ludzie biją im brawo...

tfujdiler

2020-04-16, 12:22
Ma rację j***ne państwo policyjne !!! wszyscy którzy mu się dziwią są jebnięci na łeb i najwidoczniej lubią być kontolowani :) IV rzesza w chooj

sparou

2020-04-16, 12:25
tomek2302 napisał/a:

Stund up'er gamonie jaja sobie robi z patosow, którzy nie potrafią się zachować w trakcie kwarantanny.



Chyba choojowy bo nie znam...

shiters

2020-04-16, 12:49
cogito25 napisał/a:

Może mam policjanta w nóżkę całować i przeprosić, że wyszedłem z domu? Śmieszne jest to, że łamią konstytucję, robią państwo policyjne a ludzie biją im brawo...



ale ty i głupi, boziu

cogito25

2020-04-16, 13:07
shiters napisał/a:

ale ty i głupi, boziu



Ja myślę w porównaniu do Ciebie, sprawdź coś czasami, a nie wierz głupio co TVPIS mówi :)

Tr...........ty

2020-04-16, 13:41
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

ale policjant uznaje, że załatwi to inaczej... to idzie notatka do SANEPIDu i dowalają 30000. Masz 7 dni na zapłatę.



Tutaj nie masz racji. Notatka do SANEPIDu jest kierowana tylko wtedy, gdy łamiesz kwarantanne (możesz być nosicielem koronawirusa i MUSISZ siedzieć dwa tygodnie w domu). To jedyny uzasadniony prawnie NAKAZ siedzenia w domu. Za wychodzenie z domu ludzi potencjalnie zdrowych nikt nie może nałożyć kasy, a tym bardziej SANEPID

aaaaaaaaaaaaaa

2020-04-16, 15:40
TranzystorWyklęty napisał/a:

Tutaj nie masz racji. Notatka do SANEPIDu jest kierowana tylko wtedy, gdy łamiesz kwarantanne (możesz być nosicielem koronawirusa i MUSISZ siedzieć dwa tygodnie w domu). To jedyny uzasadniony prawnie NAKAZ siedzenia w domu. Za wychodzenie z domu ludzi potencjalnie zdrowych nikt nie może nałożyć kasy, a tym bardziej SANEPID



"Krakowski sanepid, kierując się notatkami policji, nałożył kilka wysokich kar za łamanie przepisów ograniczających poruszanie się. Kary w wysokości 12 tys. zł zostały nałożone na mężczyznę, który jeździł na rowerze po Bulwarze Kurlandzkim. Taką samą grzywną ukarano kobietę, która tam spacerowała. Po 12 tys. zł zapłacą także dwie kobiety, które spisano w Parku Dąbie. Wobec jednej z nich, która piła piwo, sporządzono wniosek o ukaranie sądowe. Wysokość mandatów wywołała sporo kontrowersji."

https://zdrowie.wprost.pl/koronawirus/w-polsce/10313648/12-tys-zl-mandatu-dla-rowerzysty-komendant-glowny-policji-mamy-czas-wyrzeczen.html

Gdyby to były osoby na kwarantannie, byłaby taka informacja...

edmund

2020-04-16, 15:51
kuciapla napisał/a:

widzę, że do niego nie tylko policja się przypie**ala



dzięki za link, facet dobry jest, myślący
niektórzy mogą go jednak nie rozumieć

URAGE

2020-04-16, 15:54
cogito25 napisał/a:

Ja myślę w porównaniu do Ciebie, sprawdź coś czasami, a nie wierz głupio co TVPIS mówi



Owszem, myślisz. Myślisz, że jesteś taki superkozak i Ci wszystko wolno, a kązdy policjant to pies j***ny co ma dziadka ubeka. :)

bocianoff

2020-04-16, 16:25
tomek2302 napisał/a:

Stund up'er gamonie jaja sobie robi z patosow, którzy nie potrafią się zachować w trakcie kwarantanny.





kto k***a?