18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zasady BHP?

Suspens • 2022-11-19, 19:26
A komu to potrzebne?





smc

2022-11-20, 01:02
Ale te zawody odchodzą w zapomnienie. Ludzie, którzy tego nie zrozumieją, odejdą nawet szybciej.


Przykładem jest zarówno automatyzacja produkcji, jak i automatyzacja likwidacji epidemii ruskiej larwy... :-|

pyskatyyy

2022-11-20, 01:05
smc napisał/a:

Ale te zawody odchodzą w zapomnienie. Ludzie, którzy tego nie zrozumieją, odejdą nawet szybciej.
Przykładem jest zarówno automatyzacja produkcji, jak i automatyzacja likwidacji epidemii ruskiej larwy...



Jeżeli myślisz, że wszystko da sie zautomatyzować to gratuluję, jesteś wybitnie ułomną jednostką. Posłuchaj jeszcze kilku feministek, które Ci wmówią, że bez mężczyzn da sie żyć, bo przecież KOPERNIK BYŁA KOBIETĄ! Kometo przybywaj, jesteśmy gotowi, trzeba ten pie**olnik zresetować.

PieronJasnySzlag

2022-11-20, 03:56
Głupie, tępe piździska które pożywienie zdobywają w lidlu do którego jeżdżą SUVem z podgrzewanymi siedzeniami, potem siadają w fotelu z ikei w ciepłym mieszkanku i przeglądają sobie smartfona nigdy nie zrozumieją ze gdyby nie my to te tępe k***iska dalej by zapie**alały w jaskini.
k***a jak ja gardze tymi zachodnimi feministkami pie**olącymi jak im w patriarchacie źle i że wszystkiemu winna jest toksyczna męskość. Ha tfuu!!

kubol

2022-11-20, 07:37
jjzz26 napisał/a:

...w lokomotywie starszej odemnie, z lat 80... ciągnąc 3200 brutto węgla....



A nie zechcialbyc tego skladu z weglem wykoleic gdzies w mojej okolicy? Postawie dobra flache.

;-)

Nero1682

2022-11-20, 09:30
smc napisał/a:

Ale te zawody odchodzą w zapomnienie. Ludzie, którzy tego nie zrozumieją, odejdą nawet szybciej.
Przykładem jest zarówno automatyzacja produkcji, jak i automatyzacja likwidacji epidemii ruskiej larwy...



Na chwilę obecną automatyzacja wymaga lat "uczenia" algorytmów SI - możesz sobie zerknąć w jakim czasie roboty boston dynamics dokonywały postępów w ogólnym ruchu podobnym do człowieka. Po dekadzie mogą już robić fikołki ale czy będą w stanie zmieniać nacisk swojej wagi na narzędzia, siłę ścisku, montować i podnosić rzeczy dynamicznie jak człowiek - na tę chwilę wątpliwe acz 2030 pokaże nam jaki dokonał się postęp pod tym względem.
Nie wyklucza to oczywiście, że osoby pracujące w zawodach jak na filmie albo nie były w stanie się edukować albo wybrały taką drogę bo zarobek był dobry gdzie nie brali poprawki na koszta zdrowotne, psychiczne itd.

Cytat:

Jordan Peterson, warto posłuchać chłopa


Do czasu jak jeszcze uczestniczył w życiu akademickim prezentował jakąkolwiek wartość pod względem merytorycznym. Później przeszedł na alarmizm i tanią sensację dla plebsu nie rozeznanego w czytaniu statystyk. Mi pomógł w tym czasie z depresją i znalezieniem lepszej pracy oraz zdobyciu edukacji, następnie mi strasznie zbrzydł jako osoba lubująca tworzyć narracje, w których luźno dopasowywuje fakty [oczywiście po czasie wylotu z uczelni i zgubnego nałogu].

Vinyl

2022-11-20, 09:58
@up jakich statystyk? Co ty pie**olisz?
Poza tym nie sądzę żeby targetem jego przekazu był plebs, przynajmniej kapitał międzynarodowy robi ostatnio wszystko żeby tak się nie stało, vide film z gwiazdą Hollywood Olivia Wilde (pt "incels")
Żydzi nie wydają kasy na darmo - skoro bawią się w robienie filmów, (bo ciężko osobe jak Peterson zgnieść kwestiami obyczajowymi jak byle Janusza) - to świadczy to o tym chcą jego i jego poglądy trzymać jak najdalej od hamerykanskich sebkow.
Ogólnie- facet 3ma dalej poziom w hooj, miał problemy z antydepresantami typu prozac ale to już za nim
Daleki jestem od stwierdzeń że jest alarmista,
Nie wiem czy przespales ostatnie dwa trzy lata ale takie mamy realia kolego.

Prof._Kot_Budd

2022-11-20, 13:05
smc napisał/a:

Ale te zawody odchodzą w zapomnienie. Ludzie, którzy tego nie zrozumieją, odejdą nawet szybciej.
Przykładem jest zarówno automatyzacja produkcji, jak i automatyzacja likwidacji epidemii ruskiej larwy...



Nawet zakładając, że będziemy w stanie wszystko zautomatyzować, to już widzę, jak kobiety to automatyzują... haha taaa...

Ramiell

2022-11-20, 17:40
Siriuz napisał/a:

No nie rozumiesz. Peterson mówi, ze to faceci zbudowali cywilizację i bez nich szlag ją trafi. Lewacy go ostatnio mocno tępią i prześladują, m.in za takie stwierdzenia.



Normalne że gdyby nie my to baby by jeszcze z jaskini nie wylazły.

Bul_od_bytu

2022-11-21, 17:07
Bez przesady. Faceci zawsze mieli bardziej przej***ne i to oni pchali ten cyrk do przodu. Faktem jest, że wiele zawodów jest niedocenianych w stosunku do swojej wartości. Na szczęście w wielu branżach fachowcy zarabiają naprawdę dobre pieniądze o jakich paniusie w korpo mogą tylko pomarzyć. Dziś elektryk z fachem w ręku może zarobić 6-8k na rękę jak potrafi się dobrze sprzedać a p*zdy po socjologii układają ciuchy w H&M.