18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zasadnicza Służba Wojskowa

Feniks19PL • 2013-11-26, 00:02
Pis joł murzyny !
Jak dobrze wiemy nasz jakże cudowny rząd zawiesił zasadniczą służbę wojskową. Jak prawie zawsze zrobił to oczywiście bo kochają swój naród i chcą dla niego jak najlepiej, no przecież wszyscy nasi politycy zrobili to tylko z miłości bo dlaczego by inaczej ?

Oczywiście zawieszenie zetki było popierane przez dużą części Polaków. Cieszyli się że nie będą musieli stracić dużo czasu w wojsku, że nie będą musieli się męczyć, bać i zapie**alać w koszarach a nic tym nie zyskają. Czy aby napewno ? Nie znam osobiści osoby która narzekała na to że byli w wojsku, nie twierdze oczywiście że takich nie ma ale ja chyba miałem takie szczęście że nie spotkałem takiej osoby. Oczywiście trzeba było tyrać i słuchać się wyższych stopniem ale to chyba jedyna rzecz która była mniej przyjemna czynnością w służbie. Za to zawsze człowiek który wyszedł z wojska stawał się mężczyzną, to właśnie w tych koszarach można przeżywało się przygodę życia. Ci którzy omineli służbę robiąc w ch*ja na komisji jak to oni się nie nadają wymyślając że mają downa albo inne ch*jowe kłamstwa "byle by tylko zostawili mnie w cywilu bo sobie tam nie dam rady". (Dla mnie osobiści takie osoby są c**ami i powinni zapie**alać do kuchni bo widocznie tam ich miejsce. Nie zdziwię się że takie pipki w swoich związkach "nie noszą spodni".) Niektórym się udawało inni nie mieli już takiego "szczęścia?".

Ci co wyszli z wojska nie zapomną tego co działo się w koszarach do końca życia, miliony wspomnień a także doświadczeń które kształtowały miłość do ojczyzny a także kształtowały samego szeregowego. Właśnie w wojsku jak pisałem wcześniej z chłopca zamieniali się w mężczyzn którzy byli gotowi stracić życie w obronie swojej ojczyzny i rodziny.

A co teraz? Teraz możemy doświadczyć tego co się dzieje z dzisiejszymi "mężczyznami". Czy dla Ciebie "mężczyźni" powinni wyglądać tak ?







CHYBA k***A NIE !!! :samoboj:

Jak widzą taką p*zdę na ulicy o otwiera mi się nóż w kieszeni, mam nadzieje że wam też. Takie pedalstwo trzeba ukrócić. Dlatego jestem w 100% za tym by wróciła zasadnicza służba wojskowa. Mam nadzieje że wy także.



Mój ból dupy skończony na dziś! :idzwch*j:



[size=6]Ten post ma na celu obraze j***nych pedałów w rurkach!

Grochul

2013-11-26, 10:47
Matkę możesz sobie nazywać murzynem...

Wh...........ht

2013-11-26, 10:52
wg mnie wojsko jest dla tych, którzy chca tam iść i tyle. po ch*j ktoś ma marnować ponad rok swojego życia skoro mógłby w tym czasie zdobywać doświadczenie w innej pracy. pamiętam, że prawie wszyscy omijali wojsko szerokim łukiem, kombinowali itp (oprócz fanatyków i ludzi którzy mieli już kogoś w rodzinie w wojsku), bo byłby to dla nich tylko zmarnowany czas. pamiętam, że nie za bardzo przyjmowali do pracy jeśli nie miałeś uregulowanej służby. to jest dopiero kontrola państwa nad wolnością człowieka (nad wyborem co ma robić w życiu), czy chcesz, czy nie musisz iść i ch*j a Wy się prujecie, że w cali wprowadzili zakaz palenia w blokach!!! heheh

teraz jest idealnie, kto chce to idzie, żadnego przymusu i tak powinno być. może jeszcze niedługo wprowadzić obowiązkowy pobyt w więzięniu, tak żeby zrobić z pedałków mężczyzn? musimy pogodzić sie z tym, że jest i będzie ich co raz więcej. niestety takie czasy, kiedyś w MTV leciała muzyka teraz randki dla pedałów, w wielu serialach musi być przynajmniej jeden pedał... kiedyś ludzie musieli się z tym ukrywać, dzisiaj jest to na tyle powszechne, że już nie muszą.

mp_toujane

2013-11-26, 10:52
tak cie j***li w tym woju, że teraz boli dupka? że tyle czasu zmarnowałeś a inni już nie muszą i się z ciebie śmieją gdy o to napinasz?

sk.

2013-11-26, 10:58
Satanek napisał/a:

Ja pie**ole nie wiem skąd się tacy debile biorą. Specjalnie założyłem konto dla tego komentarza bo już wk*** nieziemski mnie łapie. Co z tego że nosze rurki? Podobają mi się i ch*j Ci do tego. 4 lata trenowałem krav magę i uwielbiam jak sie trafi taki naj***ny pseudo kozaczek któremu sie otwiera nóż w kieszeni a potem zbiera sie 2 godziny z asfaltu. Rozumiem że dupa boli że por*cham więcej niż ty tylko skonczcie k***a płakać bo to żałosne jest



Mamy tu samca alfa widzę. Rozumiem, że podczas tych ulicznych fajtów, jaja nosisz w torebce bo w Twoich spodniach nie ma na nie miejsca. :idzwch*j:

Satanek

2013-11-26, 11:05
Najśmieszniejsze jeszcze jest to ze jak pójde na siłownie to nikt nie ma problemow ze mam trochę dluższe włosy albo ze chodze w rurkach. Najwięksi napinacze to 20 letnie nieroby spędzajace 3/4 czasu bezproduktywnie z ziomkami na osiedlu... Ciekawym faktem tez jest że agresja im się włącza jak jest ich grupka, 1 na 1 to grzeczni jak mało kto :)

Sorry za spam ale jeszcze jedno mi się przypomniało a nie widzę tu opcji edycji. Fajną opcją jest też jak idę z kolegą (2m wzrostu 110kg wagi, z ambicjami antyterrostycznymi lub wojskowymi) i bawimy się tak że on idzie kilka metrów za mną, ja po 5 minutach zostaje zaczepiony przez 2-3 pseudo kozaków, kolega podchodzi i patrzymy jak kulą głowki:P niestety nic więcej nie można bo jeszcze taki "kozak" złoży donos i koniec z kariera w policji dla kolegi :/

rumcajs7893

2013-11-26, 11:08
myślisz jak ja , myślałem że w tym kraju coraz więcej p*zd jest. Jak chcą takie zjeby po ulicy chodzić prosze bardzo nie bronie im ale selekcja naturalna sie dokona i albo sami sie wybiją albo ktoś inny zrobi to za nich :D

An...........or

2013-11-26, 11:10
Satanek napisał/a:

Najśmieszniejsze jeszcze jest to ze jak pójde na siłownie to nikt nie ma problemow ze mam trochę dluższe włosy albo ze chodze w rurkach. Najwięksi napinacze to 20 letnie nieroby spędzajace 3/4 czasu bezproduktywnie z ziomkami na osiedlu... Ciekawym faktem tez jest że agresja im się włącza jak jest ich grupka, 1 na 1 to grzeczni jak mało kto :)

Sorry za spam ale jeszcze jedno mi się przypomniało a nie widzę tu opcji edycji. Fajną opcją jest też jak idę z kolegą (2m wzrostu 110kg wagi, z ambicjami antyterrostycznymi lub wojskowymi) i bawimy się tak że on idzie kilka metrów za mną, ja po 5 minutach zostaje zaczepiony przez 2-3 pseudo kozaków, kolega podchodzi i patrzymy jak kulą głowki:P niestety nic więcej nie można bo jeszcze taki "kozak" złoży donos i koniec z kariera w policji dla kolegi :/


3/4 ludzi na ulicy chodzi ubranych po pedalsku (rureczki etc.) a to akurat do ciebie biednego każdy się rzuca co 5 minut jak idziesz ulicą?
Dobrze,że trenowałeś krawata i posiadłeś umiejętności wpychania palców w oczy i kopania po jajach :amused:

PureWhite

2013-11-26, 11:11
Autor tematu pewnie sam chodzi w pedalskich rurkach i dotyka kolegów penisem.
Przymusowo to ja muszę iść się wysrać, mężczyzną się jest albo nie i nie zmieni tego żadna służba wojskowa.
Gdyby nie zwolnienia i kombinowanie zmarnowałbym pie**olony rok (tak ch*ju j***ny rok wyjęty z życia na chlanie i zabawy z bronią), a tak miałem o ten rok więcej na rozwój działalności, żeby teraz nie musieć zapie**alać dla jakiegoś złamasa.

KuroNoTenshi92

2013-11-26, 11:14
Widzę, że Stanek to niezły Troll :D

Antybristler

2013-11-26, 11:16
Wielki k***a patriota, który interpunkcji nie ogarnia...

Zarammoth

2013-11-26, 11:19
Sami mówimy, że to mniejszość się ma dostosować do większości. To skoro teraz ~70% popie**ala w rurkowcach to niestety, ale wygląda na to, że jesteśmy w mniejszości :/

rumcajs7893

2013-11-26, 11:22
Stanek sam trenuje krawke 2 lata prawie i naj***ł bym cię szybciej niż zdążyl byś noge podnieść w tych rurkach, to że jesteś fajter który trenował 4 lata kravke nie znaczy ze jest kozak, musisz miec cos we łbie

evilmatt

2013-11-26, 11:43
Z kilku źródeł słyszałem, że Zetka ma niedługo wrócić. ;)

Anarchangel

2013-11-26, 11:43
Nie ma to jak pochwała niewolnictwa, bo przecież zbieranie bawełny zrobi z ciebie mężczyznę... Obawiam się, że "prawdziwy mężczyzna" wg. opisów autora ma problemy z własną męskością, tudzież seksualnością, skoro musi uważać co na siebie ubiera. Bo przecież jak ubierze rurki (cokolwiek to znaczy, zakładam, że chodzi o zbyt obcisłe spodnie), to już jego "wątła męskość" zostanie przykryta strojem i pozostanie niewidoczna? To trochę tak jak z homoseksualistą który ma problem z własną seksualnością - boi się ubrać cokolwiek co choćby poprzez schemat sugeruje homo-seksualność, bo zdaje sobie sprawę, że jego gesty w wystarczającym stopniu go zdradzają, by podkreślać to jeszcze strojem..
Nie byłem w wojsku, bo szkoda mi było na to czasu, natomiast moja "męskość" nie potrzebowała żadnych manifestacji przez które mógłby ją ktokolwiek rozpoznać (jeżeli jesteś czegoś pewien, to nie musisz nikomu tego udowadniać).
Nie muszę słuchać słów co zrobiłby prawdziwy mężczyzna w danej sytuacji, z tego prostego powodu, że wiem co bym zrobił - nie muszę się podszywać i zastanawiać na każdym kroku jak podrasować moją męskość (bowiem jest niezagrożona i broni się sama). Zdaje sobie sprawę, że mogę założyć na siebie wszystko na co mam kaprys i żadna p*zda nie zwróci mi najmniejszej uwagi (co najwyżej zrobi mi zdjęcie z ukrycia i mniej lub bardziej anonimowo wrzuci je na internet, szukając poklasku innych słabych osobników, bo tylko w ten sposób owe osobniki mogą poczuć jakąś swą siłę - w swej liczebności), bo żaden strój nie przykryje mojej męskości, której odwetu będą się obawiać...

Satanek

2013-11-26, 11:49
Wytłumaczcie mi jak można mieć tak zawężony mózg że rurki=pedał? 3/4 Was zna kogoś jakiegoś faceta który chodzi w rurkach i co każdy jest pedałem? To że ktoś chce dobrze wyglądać to już wasza j***na ksenofobia na to nie pozwala? Któryś z was chodził i wie ze nie wygodnie? Dobra bo ta rozmowa prowadzi do niczego nie prowadzi. Szerzcie dalej swoje poglądy. Jeden jest pedałem bo ma rurki, drugi łysy to dres, tamten bogaty to po ojcu albo złodziej tylko wy jesteście normalni, ciężko wam w życiu i nikt tego nie zrozumie...