18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

-_..........._-

2018-01-31, 17:16
Chryste Panie, w jakich czasach przyszło nam żyć, żeby człowiek miał większe prawo do głupoty niż poczucia humoru...

banerr

2018-01-31, 17:45
Hejnalistka dobrej zmiany.

józekdeluxe

2018-01-31, 17:56
Pewnie gliniarze przyjechali z tym lektorem z uwaga pirat, bo sami wątpię, żeby byli w stanie cokolwiek powiedzieć typowi bez jebnięcia śmiechem.

siwybis

2018-01-31, 18:08
Śmiesznie to by było jakby na serio podkładał. Sam bym coś takiego powiedział instalując prawdziwą, licząc na czyjeś poczucie humoru albo potraktowanie jak debila.

x2345x

2018-01-31, 18:37
A to dowcipniś

qwerty123hwdp

2018-01-31, 18:40
W Oświęcimiu lepsze to, niż powiedzieć "robię instalację gazową".

krasnal_hałabała

2018-01-31, 19:25
Oświęcim? ja bym odpowiedział że palę w piecu ale kto by to zrozumiał?
W każdym razie ogarnięta raszpla musi być z tej staruchy, w 90 procent przypadku to będzie żart ale w 10 prawdziwe zagrożenie i co wtedy jak zignoruję prawdziwe zagrożenie biorąc to za żart? ryzykować dla wątpliwej rozrywki? nie dziękuję, dobrze zrobiła a pracownikowi wlepiłbym jeszcze mandat za takie żarty (nie duży bo to w końcu pracownik fizyczny i nie każdy musi być ogarnięty a on chciał tylko się pośmiać, za to egzekwowałbym ten mandat żeby nieuchronnie musiał zapłacić). Lepiej dmuchać na zimne i podgrzewać ciepłe płody niż później ryzykować.

Piotru70

2018-01-31, 19:26
ŚCIEMA!!!!!

Fakty są inne.

Pracownik powiedział że instalację gazową instalują, a ze mieszkanka jest wyznania judaistycznego to od razu ją ruszyło i teraz musi firma płacić reparacje za uszczerbek na psychice Izraelowi którego obywatelami ci mieszkańcy oczywiście nie są.

elfis

2018-01-31, 19:31
ciapatego, w taki sposób żartującego, wyj***łbym przez okno na klatce schodowej, razem z jego tornistrem

Loaloa

2018-01-31, 19:37
I tak ciężko będzie przebić polski obóz zbudowany na obrzeżach tego miasta.

albazsanagycjib

2018-01-31, 21:38
Jeśli nie było informacji, że będą prowadzone jakieś prace instalacyjne, to prawidłowo zgłosiła.

utrOne

2018-01-31, 23:44
- czego mi się tu tłuczesz pod drzwiami sk***ysynu, robolu jeden!
- pani się udpokoi, pracuje...
- co pracuje, kradnie coś pewnie! Złodziej!! Ratunku!
- pani uspokoi się, kablówkę kładę na zlecenie administracji.
- jaka kablówkę ch*ju jeden!? Ja mam tv trwam u mnie działa wszystko!! Co tam kombinujesz sk***ysynu!?!
- bombę zakładam stara k***o! Wypie**alaj!!

-_..........._-

2018-02-01, 00:09
Kamakawiwo'ole - jedyny Izrael, jaki dla mnie kiedykolwiek istniał.

Nemayu

2018-02-01, 00:11
Prawie jak w tym filmie co dziadek wchodzi do sklepu budowlanego wybiera jakieś rurki, lampki, itp. i idzie do kasy, bajeruje ekspedientkę, a ona się pyta co będzie budował, a on odpowiada, że bombę i wychodzi jak gdyby nigdy nic. Ekspedientka się uśmiecha bo zabawne.
Później dziadek z atrapą bomby dokonuje napadu na bank czy inne okienko wpłat.