18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żart z matki

mariusz3pl • 2022-10-11, 10:43


Chyba się udał.

PutinToSmiec

2022-10-11, 19:53
Dobra akcja . Jednak na swiecie są sadole z jajami a nie p*zdy mieszkające w piwnicach :-D

Jacek86s

2022-10-11, 20:29
Barabasz44 napisał/a:

Ty już piszczysz jak mała dziewczynka,jak ciebie r*cha stary.



Oo twardziel się znalazł, pewnie z uśmiechem na ryju przyjmujesz kutangi ojców.

BroOshee

2022-10-11, 22:00
Baronessa napisał/a:


Od polskich pajączków śmigających pod domach, to co najwyżej swędzenia i uczulenia dostaniesz, jak cię ukąsi któryś...



W dupie byłeś, gówno widziałeś cymbale. A o sieciarzu jaskiniowym czy kolczaku zbrojnym słyszałeś? Nie? Jakoś mnie to nie dziwi... Niby 5 dych na karku a głupiiiiiiii

4Lokalny2Chłopaczek0

2022-10-11, 22:36
Baronessa napisał/a:

Cieniasy z was. Pajączków boicie się... W pl to nawet jadowitych nie ma...



Zejdź k***a do wilgotnej piwnicy to na pewno spotkasz Sidlisza piwnicznego, a najgorszym wypadku to spotkasz Sieciarza jaskiniowego i lepiej go nie dotykaj. :D
W domu na pewno masz jakaś starą szafę która stoi xx xxx lat to tam w kątach spotkasz bardzo fajnego i łagodnego pajączka Kątnik domowy lub Nasosznik :)

max_wayne

2022-10-11, 23:34
Śmiechłem w ch*j xD

Janko

2022-10-12, 09:41
j***ć te pająki :roll:

Wiewór

2022-10-12, 09:48
4Lokalny2Chłopaczek0 napisał/a:

Zejdź k***a do wilgotnej piwnicy to na pewno spotkasz Sidlisza piwnicznego, a najgorszym wypadku to spotkasz Sieciarza jaskiniowego i lepiej go nie dotykaj.
W domu na pewno masz jakaś starą szafę która stoi xx xxx lat to tam w kątach spotkasz bardzo fajnego i łagodnego pajączka Kątnik domowy lub Nasosznik



Poza tym ze sa k***a obrzydliwe to sa niegroźne bo och jad jest ch*ja warty jak wszystkich w Polsce. Jaki kraj takie pająki. Ukąszenie jest tylko bolesne

FeeGiee

2022-10-12, 09:49
Zawał z miejsca

Linothelemegatheloides

2022-10-12, 15:11
Baronessa napisał/a:

Ściśnij srom mała gówniaro! Każdy wie, o jaki jad mi chodzi, tylko ty i te kilka cymbałów cię propsujących musiało się spruć.
Od polskich pajączków śmigających pod domach, to co najwyżej swędzenia i uczulenia dostaniesz, jak cię ukąsi któryś...



Ojej, klasyczne "Nie mam argumentów więc użyję ad personam". Nikt tu nikogo nie propsuje ciemnoto, tylko potwierdzają że mam rację. Bo słaby jad =/= brak jadu, więc twierdzenie że w Polsce nie ma jadowitych pająków jest nieprawdziwe. Dlatego polecam następnym razem zamknąć mordę i poczytać zanim zabierzesz głos. A na jedynego cymbałą wyszłaś tutaj ty.

Zakwes__

2022-10-15, 00:42
gdzie to kupic pilne?