18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żart z klaksonem

Ru...........tQ • 2015-04-23, 17:35
Klakson połączony z pedałem hamulca. :lol:


rai87

2015-04-24, 13:52
dashadow napisał/a:

do debila Arturka - stojąc np. przed przejściem dla pieszych, trzymasz hamulec, bo jak ktoś cię pie**olnie z tyłu to mniejsze szanse że siła zderzenia wepchnie cię na pasy i kogoś zabijesz. dotarło?



Nie do końca. Jeżeli dłużej stoisz to masz ręczny. Dziękuję

Pr...........em

2015-04-24, 15:36
@przemas6662
A czytałeś kiedyś instrukcję auta z automatyczną skrzynią biegów? P wrzucasz jak parkujesz, N - jak sama nazwa wskazuje - nigdy.

chetek

2015-04-24, 17:59
@rai87

A wiesz, że siła hamowania ręcznego jest nikła w porównaniu do hamulca nożnego? Ba, oczywiście że nie wiesz, bo byś takich głupot nie pisał.

rai87

2015-04-24, 19:51
chetek napisał/a:

@rai87

A wiesz, że siła hamowania ręcznego jest nikła w porównaniu do hamulca nożnego? Ba, oczywiście że nie wiesz, bo byś takich głupot nie pisał.



oczywiście, że wiem, ręczny działa tylko na tył i to mechanicznie. . aczkolwiek w obliczu nikłego zagrożenia wole zaciągnąć niż trzymać, jeżeli ktoś na światłach wjedzie Ci ambitnie w dupsko to i tak pocałujesz dupę, a jeżeli mało ambitnie to rękaw wystarczy. oczywiście nie mówię o starych 20 letnich golfach z tarczami z sera salami i klockami z mydła.
Powie Ci to każdy kto spędza więcej niż 30 minut dziennie za fajerą jadąc do szkoły

shogun

2015-04-24, 23:09
To po co komu automaty jak wy chcecie wajchować co skrzyżowanie.

mietkoff

2015-04-25, 10:06
_________________ napisał/a:

@arturek_w
Wsiądź kiedyś w automat i spróbuj nie trzymać...



Widze że chyba ktoś mało jeździł automatem albo po prostu zapomina zrzucać z D na N ...

sprytny.k

2015-04-25, 10:41
weźcie się puknijcie znawcy skrzyń biegów w automacie. jak widzę wpisy "zapomina zrzucać z D na N" czy "trudno wrzucić na P" to mnie rozdupia. jeżeli jeździłeś automatem ALE NIE JESTEŚ właścicielem samochodu w automacie to skończ robić z siebie debila i dalej zaciągaj se ręczny na pasach. Jak ktoś ma automat i nie chce zostawić paru tysięcy wie, że skrzynia w trybie P czy N ma niższe ciśnienie oleju i nie ma smarowania. Dziękuje, spadam polatać bokiem moim paskiem w tedeiku w sześciu biegach w hajlajnie. b5 fl oczywiście

Qibero

2015-04-25, 13:41
bo to jest wersja na kraje arabskie barany!!

jednoręki-ujeżdżacz

2015-04-26, 17:39
Przepraszam ale muszę, @barany j***ne co piszą, że nie wrzuca się P czy N. Nie k***a wrzucać codziennie na każdym skrzyżowaniu tylko jak ktoś Wam osły podepnie klakson pod hamulec! Zapomnieliście o filmiku? Nie k***a ciągle tylko w wyjątkowej sytuacji tępe bawoły.

Pr...........em

2015-04-26, 22:44
@sprytny.k
Nie przetłumaczysz...