18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żart Popka

Marian Pudzianowski • 2012-09-18, 23:31
Kolesia do końca poj***ło... jeżeli ta jego ofiara rzeczywiście zjadła jego skórę. :rzyga:


k18t

2012-09-19, 11:49
A cały żart polega na tym, że Popek pozuje na takiego wariata żeby wzbudzić zainteresowanie gimbusów i dzięki temu sprzedać więcej płyt, tak samo jak robi to Lady Gaga. :homer: Niestety wielu ludzi się strasznie podnieca jego ekscesami co widać w komentarzach. Obstawiam, że nie dał temu chłopakowi hamburgera ze skórą tylko jakiś inny, a po wszystkim powiedział mu że to był żart.

KTU

2012-09-19, 11:52
Kurde po co ryzykował wybierając sobie tak wielkiego gościa. Mógł wziąć takiego co ma 150 cm i 40 kg, najlepiej jeszcze niepełnosprawnego, wtedy miałby większą pewność że mu nie odda. Mimo wszystko mam nadzieję że okaże się że to była wkręta że ten ziomek tej skóry nie zjadł chociaż biorąc pod uwagę rozum Popka to mógł to zrobić naprawdę a to już byłby szczyt. Wtedy najbardziej mnie wkurzy to że on tam podlizuje się jakimś murzynom a swoim rodakom robi takie świństwa. A potem taki ktoś będzie rapował że jest człowiekiem zasad...

scchizm

2012-09-19, 12:50
spokojnie można przewinąć do 9:13

kapral

2012-09-19, 12:56
Wy tego nie rozumiecie, on jest artystą

0statniSprawiedliwy

2012-09-19, 13:01
Wy naprawdę idiotami jesteście jeżeli myślicie, że ten gość zjadł skórę Popka. k***a i tacy ludzie chodzą głosować :facepalm: .

stef12

2012-09-19, 13:37
Zajebiście sobie radzi ze spadającą sławą. k***a no kretyn :homer:

lansnaskary

2012-09-19, 13:44
w hierarchii społecznej umiejscawiam go zaraz po gimbazjadzie

Modern

2012-09-19, 14:14
tragedia, k***a, nie rozumiem tych, którzy widzą w nim swojego "idola"

Br...........ki

2012-09-19, 16:30
Zrozumcie że jak to jest żart, i nawet jak nagra swoje żałosne tłumaczenie za tydzień, to nie każdy to objerzy i wiele osób będzie lało dalej z tego chłopaka biednego.

A mógł go strollować i powiedzieć z uśmiechem że dobre było

Adulka

2012-09-19, 19:00
a co to...popek? (na serio nie wiem kto to-i nie chcę wiedzieć).

Br...........ki

2012-09-19, 20:49
takie komercyjne gówno, dobrze robisz, że nie chcesz wiedzieć kto to.


TyTakTwierdzisz napisał/a:

Wy naprawdę idiotami jesteście jeżeli myślicie, że ten gość zjadł skórę Popka. k***a i tacy ludzie chodzą głosować :facepalm: .



A ja się dziwię że ty jesteś taki pewny swojego. Gdyby to był normalny koleś to bym się nie zastanawiał. Ale że to jest typ który wiesza się na hakach za skórę na plecach i huśta mówiąc że to lubi, to ja się waham nad tym czy to jest fake

positif

2012-09-19, 20:55
ale kto to jest?

boot212

2012-09-19, 21:17
Chyba wyślę mu maila z propozycją nowego filmiku! Skoro lubi się okaleczać to niech powie nam wszystkim w internecie jak smakuje szklanka nie rozcieńczonego kwasu siarkowego...
I tak zawsze był skończonym idiotą i nikt płakał nie będzie.

rusofil

2012-09-19, 23:46
Nie wiem, co to za koleś, ale wiem, że Polacy chamstwo mają w postaci opcji wrodzonej. Ciekawe, dlaczego nie zrobił tego żartu komuś swoich wymiarów? To by było śmieszne. Klasyczna sytuacja: kozak, który uważa, że strollowanie słabszego jest zajebiste. Nie. Żart chamski, buracki.