18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żart Hammonda

enio22 • 2014-01-05, 16:17
Zna ktoś odpowiedz na pytanie Hammonda? :loldev:


rksrobert

2014-01-05, 20:04
Niektórzy mówią, że BongMan to Stig, ale my wiemy, że BongMan to oszukańczy ch*j.

op...........ve

2014-01-05, 20:07
rksrobert napisał/a:

Niektórzy mówią, że BongMan to Stig, ale my wiemy, że BongMan to oszukańczy ch*j.


a ja wiem że jest nikim, debilem co ch*ja próbuje przedłużyć wirtualnymi piwkami i podnieść samoocenę.... ;-)

hello_world

2014-01-05, 20:21
U mnie w Gnieźnie od półtorej roku kładą nowiusieńki najwyższej jakości asfalt i kostkę na chodnikach. Chyba wiem kto wygra najbliższe wybory prezydenckie i do Rady Miasta Gniezna :D

contowsky

2014-01-05, 20:33
Bongman jeszcze nie wie, że gdy próbuje zabłysnąć to w większości przypadków robi z siebie idiotę.

orzeszwmorde

2014-01-05, 20:36
Ja pie**ole, stan dróg jest fatalny ale jeśli chodzi o inne aspekty to mamy kilka fajnych odcinków.
Tak jak ktoś napisał na tym forum to droga stu zakrętów w Sudetach i kolejna to autostrada sudecka od Zieleńca do Międzylesia i kolejny fajny odcinek to zakręcona droga między Czaplinkiem a Połczynem Zdrój i wiele wiele innych.
Cała masa by się jeszcze znalazła ale stado narzekających baranów widzi tylko dziurawą nawierzchnie która wybija im zawieszenie w ich nieistniejących autach.

Hooorq

2014-01-05, 20:53
Ja pierdziele zostawcie bongmana w spokoju on jest z sosnowca to wystarczajaca kara ludie ludzie obuddcie sie dajcie mu choc troche wiaey ze jest lepszy od gowna

Blodhr

2014-01-05, 21:26
Pan Richard chyba nigdy na Ukrainie nie był ;)

bisfhcrew

2014-01-05, 21:51
Podobno w nowej serii mają odwiedzić Ukrainę. Nie wiem czy odcinek już kręcili, czy dopiero będą ale fajnie by było jakby przewinęli się przez Polskę.

przemas1234

2014-01-05, 23:39
hhaahha top gear program motoryzacyjny chyba cie doszczętnie poj***ło trolu z dupy ,co to za motoryzacja jak te h.e tylko po świecie naginają i jakieś debilne zadania wykonują fakt że przemieszczają się samochodami ale to tyle , a w sosnowcu widzieli twoją starą jak kapeluchy opie..la .dziękuje

le...........ce

2014-01-06, 00:18
Drodzy użytkownicy! Nade mną macie idealny przykład jak zachowują się ludzie z Sosnowca :amused:

*
Pocisk po "starej" +10 do ogłady i inteligencji :roll:

carper

2014-01-06, 01:40
Banda j***nych ćwoków liżących dupę jakiemuś angielskiemu cwe*owi... Ciekawe, którędy te szmaty wracają z tych zmywaków w anglii jak nie w większości A2.

Ale tak w sumie myślę, że na tych ich zadupiach zaj***nych dechami to mogą mieć jeszcze polne drogi dojazdowe do swoich ziemianek :jezdziec: