18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

zarobki polaków

pazuzu • 2017-05-23, 16:10
Suchar na dziś


Szydło powiedziała, że dochody Polaków rosną. Podliczyłem, ile mam netto. Wyszło mi, że nie jestem Polakiem.




Jak za suche to łykajcie :spermshot:

AaronSzechter

2017-05-23, 16:32
mało ci wyszło bo kradzionych już nieliczymy

janlew

2017-05-23, 16:36
No i wszystko się zgadza, bo tylko Polacy mają więcej. A mniej mają na przykład: oderwane od koryta świnie z KODu, emeryci z SB, folksdojcze z PO, antypolskie organizacje pozarządowe i judenrat Szechtera z czerskiej.

Kriski

2017-05-23, 16:53
A to na pewno były dochody, nie odchody?

jedrzej152

2017-05-23, 17:10
k***a inflacja szaleje, rząd wprowadza banknot 500zł a chce wyj***ć 1 i 2 groszówki, praktycznie wszystkie produkty powoli drożeją.
ch*j mi po tym, że będę miał do wypłaty 100zł więcej jak na życie będę musiał wydać więcej o 200?

LongDistanceTrip

2017-05-23, 17:10
Powiedzmy, że zarabiają te grosze więcej. I co z tego ? Jak i tak można za to mniej kupić. To tak jakby Niemiec z Republiki Weimarskiej cieszył się z tego, że po chleb chodzi z workiem pieniędzy, a wyklejenie ściany banknotami opłaca się bardziej niż kupno tapety.

BKKWK

2017-05-23, 18:27
janlew napisał/a:

No i wszystko się zgadza, bo tylko Polacy mają więcej. A mniej mają na przykład: oderwane od koryta świnie z KODu, emeryci z SB, folksdojcze z PO, antypolskie organizacje pozarządowe i judenrat Szechtera z czerskiej.



Janlew, to już przestaje być śmieszne. Powtarzasz się.

Profx5015

2017-05-23, 18:55
@jedrzej152 Inflacja szaleje? Co ty pie**olisz?! 2% to cel inflacyjny, a nie szaleństwo. Fakt, rząd najlepszy nie jest, ale nie ma co rysować aż tak czarnej przyszłości. A pomysł usunięcie 1 i 2 groszówek pojawia się od kilku dobrych lat.

pierdolnik

2017-05-23, 19:06
Praca przy truskawkach i jabłkach zła? To wracaj na wojnę :amused:

bnmateusz

2017-05-23, 19:23
Polecam zapoznać się z krzywą Philipsa.

Mateo.

2017-05-23, 19:52
jedrzej152 napisał/a:

k***a inflacja szaleje, rząd wprowadza banknot 500zł a chce wyj***ć 1 i 2 groszówki, praktycznie wszystkie produkty powoli drożeją.
ch*j mi po tym, że będę miał do wypłaty 100zł więcej jak na życie będę musiał wydać więcej o 200?


Ekonomista od siedmiu boleści się znalazł - jeszcze niedawno mieliśmy deflację, a to niedobrze, więc to że stopa inflancji wzrosła jest zjawiskiem pozytywnym, inflacja powinna być utrzymywana na poziomie 2,4%, obecnie wynosi 2%. Banknot 500zł został wprowadzony by gromadzić w nim rezerwy finansowe - rezerwy w pięćsetkach zajmują w skarbcach po prostu mniej miejsca niż te w banknotach 200zł. A jeśli chodzi o monety 1 i 2 grosze, to koszt ich wyprodukowania jest wyższy niż ich wartość, więc ich likwidacja nie jest bezzasadna.
A to, że wszystkie produkty powoli drożeją jest normalne, to właśnie jest inflacja.

PixLord

2017-05-23, 19:57
Kawał do dupy. Ale epilog posta zasługuje na bro. :D

Don_Luca

2017-05-23, 19:58
Po co komu monety 1 i 2 gr? Dobrze ze chcą się ich pozbyć.
Oprócz tego jeszcze do usunięcia zmiana czasu- cholerstwo jakich mało.
A z ludzi usunąć trzeba zdrajców, złodziei, oszustów, wyzyskiwaczy, patologie i komunistów. Albo lepiej nie, bo, drodzy sadole, sami w tym kraju zostaniemy.

Ma...........ke

2017-05-23, 21:49
Cytat:

Ekonomista od siedmiu boleści się znalazł - jeszcze niedawno mieliśmy deflację, a to niedobrze, więc to że stopa inflancji wzrosła jest zjawiskiem pozytywnym, inflacja powinna być utrzymywana na poziomie 2,4%, obecnie wynosi 2%.


Co ty pie**olisz? Deflacja zjawiskiem negatywnym? Kto tu jest ekonomistą z dupy? Inflacja na poziomie 2% jest pozytywna? Helena! Mam zawał.
Człowieku jesteś takim rakiem, poza tym bierzesz pod uwagę tylko ostatnią inflacje. Czy ty wiesz jaka będzie w skali roku? Czy ty wiesz jak bardzo podatek inflacyjny złupił polaka, przez ostatnie 17 lat?

ellsworth

2017-05-23, 22:45
janlew napisał/a:

No i wszystko się zgadza, bo tylko Polacy mają więcej. A mniej mają na przykład: oderwane od koryta świnie z KODu, emeryci z SB, folksdojcze z PO, antypolskie organizacje pozarządowe i judenrat Szechtera z czerskiej.


Ach, czyli wracamy do retoryki lepszego i gorszego sortu, tak? Idź się utop, bo na taką głupotę nic ci już nie pomoże.