18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żarcie grubego ...

~McSadol • 2023-11-20, 20:56
bardzo zgrabnie .. :lol:


patmon

2023-11-20, 21:07
Zawsze mnie zastanawiało jak szedłem gdzieś coś wypić na jaki h*j taki jeden z drugim stroi się i ubiera fajne drogie ciuchy i buty, żeby następnie naj***ć się jak ostatnia świnia i tarzać po krzakach, czy spać oszczany gdzieś w bramie czy przydrożnym rowie :roll: jak byłem młodszy i szedłem wypić z kumplami na mieście to zawsze jakaś tam czerwona lampa w głowie świeciła żeby trzymać fason, a jak wróciłem do domu to se jeszcze polałem na doj***nie i albo trafiałem do łóżka, albo spałem obok w opakowaniu na fotelu :mrgreen: ten to teraz mnie rozbawił, będzie myślał jutro, że ktoś go obił :lol:

danmaster

2023-11-20, 21:26
Można powiedzieć, że poświęcił wszystko dla sprawy...

Tobiahus96

2023-11-20, 21:58
Alkohol nie dość że ogłupia to i upadla. Trzeba umieć pić żeby sie dobrze bawić ale i zachować swoją godność. Na filmiku widać gościa, który się zrobił do takiego stanu że chciał jeść jedzenie z gleby, na którą prawdopodobnie nie jeden wcześniej naszczał, 0 godności. Pić to trzeba z głową żeby się później nie wstydzić, nie mieć jakiegoś moralniaka bo może coś się odj***ło a się nie pamięta. Druga sprawa że trzeba mieć dobrych znajomych do picia, czyli takich, którzy Ci pomogą w razie gdyby Cię odcięło a nie by nagrywali filmiki i "kręcili Ciebie bekę".

ArtuDitu85

2023-11-20, 22:01
Karol Bracie podrawiam !! :amused:

mesjans

2023-11-20, 22:29
patmon napisał/a:

Zawsze mnie zastanawiało jak szedłem gdzieś coś wypić na jaki h*j taki jeden z drugim stroi się i ubiera fajne drogie ciuchy i buty, żeby następnie naj***ć się jak ostatnia świnia i tarzać po krzakach, czy spać oszczany gdzieś w bramie czy przydrożnym rowie jak byłem młodszy i szedłem wypić z kumplami na mieście to zawsze jakaś tam czerwona lampa w głowie świeciła żeby trzymać fason, a jak wróciłem do domu to se jeszcze polałem na doj***nie i albo trafiałem do łóżka, albo spałem obok w opakowaniu na fotelu ten to teraz mnie rozbawił, będzie myślał jutro, że ktoś go obił



Dlatego ci inteligentniejsi żule od ciebie ubierają na melanż w gorsze ciuchy niż ty. Bo szkoda.

kopec95

2023-11-20, 22:57
Gruby ma za grubo

smc

2023-11-20, 23:03
Nie zna życia ten, co nigdy nie skończył z mordą w sałatce...

Beasf

2023-11-20, 23:42
Lotek - koloryzowane

kreska90

2023-11-21, 00:15
Tobiahus96 napisał/a:

Alkohol nie dość że ogłupia to i upadla. Trzeba umieć pić żeby sie dobrze bawić ale i zachować swoją godność. Na filmiku widać gościa, który się zrobił do takiego stanu że chciał jeść jedzenie z gleby, na którą prawdopodobnie nie jeden wcześniej naszczał, 0 godności. Pić to trzeba z głową żeby się później nie wstydzić, nie mieć jakiegoś moralniaka bo może coś się odj***ło a się nie pamięta. Druga sprawa że trzeba mieć dobrych znajomych do picia, czyli takich, którzy Ci pomogą w razie gdyby Cię odcięło a nie by nagrywali filmiki i "kręcili Ciebie bekę".



Łatwo jest tak bajdurzyć na trzeźwo, ide o zakład że gruby pare godzin wcześniej też tak pie**olił

Zombiekiller

2023-11-21, 02:02
Tobiahus96 napisał/a:

Alkohol nie dość że ogłupia to i upadla. Trzeba umieć pić żeby sie dobrze bawić ale i zachować swoją godność. Na filmiku widać gościa, który się zrobił do takiego stanu że chciał jeść jedzenie z gleby, na którą prawdopodobnie nie jeden wcześniej naszczał, 0 godności. Pić to trzeba z głową żeby się później nie wstydzić, nie mieć jakiegoś moralniaka bo może coś się odj***ło a się nie pamięta. Druga sprawa że trzeba mieć dobrych znajomych do picia, czyli takich, którzy Ci pomogą w razie gdyby Cię odcięło a nie by nagrywali filmiki i "kręcili Ciebie bekę".



Kto się nigdy nie zaj***ł do odciny i nie miał moralniaka nazajutrz niech pierwszy rzuci kamieniem.
Grunt to wyciągać wnioski.

wojtas09999

2023-11-21, 05:32
Gruby mnie nie zawiódł :mrgreen:

Gamonn1

2023-11-21, 12:07
Alkoholu już nie tykam od 13 miesięcy. Owszem mam wspaniale wspomnienia z imprez i tego jakie sytuację wynikały z spotkania z znajomymi przy alko.

Niestety jak każdy twardy narkotyk, alkohol zaczął mnie owijać i dusić jak wąż boa który akurat sra na filmiku powyżej.

Bez alkoholu da się żyć, jest ok. Nie jest fantastycznie, nie jest źle, jest spoko. Nie tylko flaki się regenerują ale też głowa wraca do normy, a przynajmniej nie mam żadnych smutnych myśli czy krzywych jazd.

Rangraf

2023-11-22, 00:40
Kiedyś tak miałem - nauczka- nigdy więcej. Wstałem głodny.