topic

zaruchana na śmierć

nowynick • 2018-10-29, 08:38
We Włoszech nachodźcy znów broją. Dorwali się do młodej dziewczyny (16 lat) imieniem Desiree i j***li 12 godzin aż zmarła. Czwartego sprawcę zatrzymali w ostatni piątek, policja szacuje, że mogło być 7-8 facetów. Tylko jeden ze sprawców oczekiwał na pozwolenie na pobyt z powodów humanitarnych (pffffff! :D :idzwch*j: ), pozostali z wyrokami opuszczenia kraju m.in za handel narkotykami. Do całej akcji doszło w nieistniejących strefach non go a niejaki mister spraw wew. Włoch zapowiedział, że wróci w to miejsce ze spychaczem i zrówna wszystko z ziemią :brawo: Gdy Włosi się budzą reszta Europy próbuje nam to bydło opylić

https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Wlochy.-Nielegalni-imigranci-podejrzani-o-gwalt-i-zabojstwo-16-latki-NOWE-FAKTY

traf

2018-10-29, 08:41
nikt nie próbuje,normalnie wjezdzaja do nas jak do siebie :)

pablohasan

2018-10-29, 09:07
Wczoraj w innej stacji radiowej słyszałem że było ich czterech. No i że dziewczyna była narkomanką i przyszła do nich po działkę. Jak zobaczyli że ma zjazd to zamiast ją ratować to postanowili sobie por*chać. Kto nigdy grupowo nie r*chał konającej, szesnastoletniej narkomanki niech pierwszy rzuci kamieniem!

~Angel

2018-10-29, 09:11
Nastoletnia (uzależniona) ćpunka poszła do murzynów po prochy. Nie miała kasy więc odpłaciła się dupskiem a że za mocno wcześniej przygrzała darmowymi prochami (jak dają za free to nafurała się ile fabryka dała) to postanowili por*chać małolatę akonto a że dupa młoda to niewytrzymała. Pojawiały się informacje w prasie że ja uduszono a nie zar*chano na śmierć.
Durna c**a sama sobie winna co nie oznacza, że sprawców powinno się publicznie zutylizować wraz z całą masą tych "biednych" imigrantów.

A dupka nawet niczego sobie :-/
Ve...........ek

2018-10-29, 09:59
Ależ to było nowoczesne, progresywne i tolerancyjne. Nie to co w tej zasciankowej Polsce gdzie jak w średniowieczu biały heteroseksualny facet r*cha babę... I to za jej zgodą... Wstyd na cały świat.

janlew

2018-10-29, 10:06
Angel napisał/a:

Nastoletnia (uzależniona) ćpunka poszła do murzynów po prochy. ...


Tak tylko że nastoletnia ćpunka, ma prawo sobie w Europie, być i żyć. A murzynów które ją zgwałciły i zamordowali, w Europie być nie powinno. I gdyby pontony Sorosa od początku były zawracane, nigdy by do tego nie doszło.

spinaczel

2018-10-29, 11:11
Dobra, to czekamy na filmik ze spycharkami :D

~Angel

2018-10-29, 11:25
janlew napisał/a:

Tak tylko że nastoletnia ćpunka, ma prawo sobie w Europie, być i żyć. A murzynów które ją zgwałciły i zamordowali, w Europie być nie powinno. I gdyby pontony Sorosa od początku były zawracane, nigdy by do tego nie doszło.to wtedy zar*chana zostałaby przez białych handlarzy prochów.
Poszła w tango za prochy i nie wytrzymała murzyńskich ku*asów i to cała historia. Winnych osądzić i nie ma co się rozczulać nad durną gówniarą dla której zdobycie prochów za wszelką cenę było życiowym priorytetem. Jednego ćpuna mniej, kilku "biednych imigrantów" mniej i kolejna ostra dyskusja na temat polityki imigracyjnej we Włoszech która może w końcu powstrzyma falę napływową - same plusy.

is...........ay

2018-10-29, 14:17
Jak będę po siedemdziesiątce, to wynajmę tak 7-8 młódek, żeby mnie j***ły aż zdechnę. Piękna śmierć.

marinis

2018-10-29, 14:28
Ta 16 latka to była ćpunka i tyle. W innym przypadku by nie zginęła.
Oczywiście to nie znaczy, że imigranci byli niewinni.
I na pewno nie została zar*chana na śmierć.
To jakieś totalne brednie.
Nawet nie ma takiej możliwości.

~Angel

2018-10-29, 14:41
:roll:

przecież kapusto wyraźnie zaznaczyłem, że pojawiły się informacje w prasie o tym iż śmierć nastąpiła w wyniku uduszenia.

Gwałt zbiorowy trwający jak się szacuje 7-12 godzin mógł doprowadzić do wystąpienia krwotoków i się po prostu narkomanka wykrwawiła a bezpośrednią przyczyną w takim przypadku jest brutalny gwałt.

Cytat:

Po 12-godzinnej przemocy, którą śledczy nazywają "torturami", Desiree zmarła.W artykule nie użyto słowa zamordowana ale zmarła czyli można wnioskować, że zmarła w wyniku gwałtu a nie została zamordowana - uduszona. Mogła umrzeć również w wyniku przedawkowania bo nie ma informacji, że ktoś podał jej siłą narkotyk a wszystko wskazuje na to, że przyjęła go dobrowolnie.

marinis

2018-10-29, 14:52
Angel napisał/a:


Gwałt zbiorowy trwający jak się szacuje 7-12 godzin mógł doprowadzić do wystąpienia krwotoków i się po prostu narkomanka wykrwawiła a bezpośrednią przyczyną w takim przypadku jest brutalny gwałt.


Nie można gwałcić, aż tyle czasu. Już godzina to byłoby bardzo długo.
Chyba że się nie znam.
Na pewno główną przyczyną w jej śmierci były narkotyki.

~Angel

2018-10-29, 15:01
marinis napisał/a:

Nie można gwałcić, aż tyle czasu. Już godzina to byłoby bardzo długo.To że ty wytrzymujesz 3 min nie oznacza że nie można walić i godzinę szczególnie jeżeli w grę wchodzą prochy. Nie ma również dokładnej informacji ile osób uczestniczyło ostatecznie w gwałcie i wcale bym się nie zdziwił dyby liczba kończyła się na naście osób a nie na 3 osobach.
Co było przyczyną to ustali sekcja zwłok i badania toksykologiczne my możemy jedynie sobie przypuszczać i gdybać.

Wiewór

2018-10-29, 15:07
Chciałbym wytrzymywać 3 minuty :cry: