18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zaprowadź swojego pudla na trwałą ondulację...

Halman • 2019-12-20, 00:41

strzyżenie głupich psoszczurów i jeszcze głupszych właścicieli tychże z kasy... :amused:


źródło i więcej info tutaj

Je...........ik

2019-12-24, 23:17
jestemwkapciach napisał/a:

Rozumiem, że dla Ciebie pies kończy się na kundlu do kolana, który ma tylko siedzieć w budzie przy - 20 stopniach karmiony Twoimi resztkami z obiadu.. Najwidoczniej ból dupy masz Ty, że ludzie teraz dbają lepiej o swoje zwierzęta niż o Ciebie rodzice w dzieciństwie

Inaczej Twojego zachowania nazwać się nie da skoro nie potrafisz pojąć, że są rasy nawet obronne, które potrzebują wizyt u fryzjera
Sznaucer olbrzym albo terier rosyjski to nie są psy obronne? Mogę Ci zorganizować spotkanie z którymś z nich w jakimś zamkniętym pomieszczeniu, zobaczymy jak długo pozostaniesz w jednym kawałku chętny?



Ja jestem. Chetny ale biore maczete i emiter 20-25khz

jestemwkapciach

2019-12-26, 04:00
muflonpl napisał/a:

Ja jestem. Chetny ale biore maczete i emiter 20-25khz



O czyli jednak " p*zdusiowe fryzjerskie pieski" mogą zrobić krzywdę i być obronne?

Więc nie ma co pie**olic i wrzucać wszystko do jednego worka.

Gdyby frajer z nagrania zrobił tak psu po szkoleniach obronnych nie miał by już ręki ale jest cwaniakiem bo ten pies ledwo mu do kostki sięga

:mrgreen:

Jestem właścicielka sznaucera olbrzyma, który regularnie ma wizyty fryzjerskie gdy włos mu dorosnie, a mimo to na komendę nikt do mnie nie podejdzie i jest w stanie życie oddać żeby tak było.

Też brać pod uwagę to, że osoby które są uczulone na sierść, a bardzo chcą mieć psa muszą mieć psa z włosem, a to automatycznie się wiąże z psim fryzjerem



;-)

Adolf1356

2020-03-15, 19:23
garota napisał/a:

Wy cebulaki to o siebie i własnych bliskich nie dbacie więc nie dziwne że dbanie o zwierzęta jest dla was czymś niezwykłym, prostaki z prowincji z gównem pod paznokciami.



odezwal sie ananas ze slonecznych Hawaii.