18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zapowiedź Original Source Up To Date 2013

MorszczuK88 • 2013-06-19, 11:49
Zapowiedź festiwalu oraz konkursiwo ;)

Pozdro wszystkim dobrym chłopakom! Zapraszamy do Białegostoku na festiwal :)


Link do oryginału na jutube /watch?v=czYheeRw5I0
http://uptodate.pl/

Wypowiedzi zawarte w klipie mają charakter żartobliwy i nie są oficjalnym stanowiskiem organizatorów festiwalu Original Source Up To Date

adamsok

2013-06-20, 09:19

Dawno takiego gówna nie widziałem...

Tco

2013-06-20, 09:26
Dobry typ ? , dobry koles ? , .. co za banda prostakow pier.dolonych . Takiego prostaka juz dawno nie widzialem , uposledzona intelektualnie ameba w ciele czlowieka . A ludzie ktorzy nim sie jaraja , to prosci jak budowa cepa debile .

shotme

2013-06-20, 10:05
Oj dzieci łykacie internet jak młode pelikany;] Konieczny aktorem powinieneś zostać bo jak widzisz tłum to kupił :D

Miszogun

2013-06-20, 10:08
Wiesz ciulu, gdyby ludzie byli tacy jak ty to stali by jeszcze pod palmą i czekali aż banan spadnie.
No nie wstawiajcie chorych ludzi bo to żałosne jest.

prof. Matolewicz

2013-06-20, 10:35
@Tco
Właśnie pokazałeś, że to ty jesteś "upośledzoną intelektualnie amebą w ciele człowieka" skoro uważasz, że to jest na serio. A przed znakami interpunkcyjnymi nie stawia się odstępu.

Szerokikarq

2013-06-20, 11:31
Zajebiści są Ci pseudointelektualiści, którzy piją czerwone wino do obiadu, a w głowie klocki LEGO lub co gorsza COBI. Cel życia, udowodnić sobie i innym, że lata spędzone na studiach wzniosły ich na wyżyny intelektualne.

P.S. Tom Hanks jest niedorozwinięty... Widziałem we w filmie. A oni takiego kogoś promują i to w Holywood.

Henboh

2013-06-20, 12:29
Wiedziałem, że ludzie się nabiorą. Sam o mało się nie nabrałem.

Swoją drogą UP TO DATE zawsze miło dziwne zapowiedzi, które na pierwszy rzut oka wydawały się czymś innym:

chujciwcycki

2013-06-20, 15:15
Mam rodzine w tamtych stronach k***a ten akcent.