18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zapomniałem

mi...........80 • 2015-06-04, 12:33
Nie mogę uwierzyć że zapomniałem dzisiaj o wyjściu na siłownię.



Już 3 rok z rzędu mi się to zdarza...

WielkaRura

2015-06-04, 12:35
dowcipne, raz na trzy lata w ten sam dzień zapominasz o wyjsciu na siłownie, hehehe

KrisCFC

2015-06-04, 12:58
Nie martw się, ja tam nigdy nie byłem... :amused:

Sejons

2015-06-04, 14:27
Ciekawe jak by ćwiczył ktoś kto jest chory na ALZHEIMERA :D

ellsworth

2015-06-04, 14:30
KrisCFC napisał/a:

Nie martw się, ja tam nigdy nie byłem... :amused:


Ja także. I nie rozumiem ludzi, którzy wsiadają w auto, jadą na siłownię po to by sobie tam pobiegać na bieżni, albo na rowerku pojeździć. :lol:

ir...........ld

2015-06-05, 13:40
nie trzeba wychodzic z domu aby pocwiczyc

pa...........uj

2015-06-05, 13:47
ellsworth napisał/a:


Ja także. I nie rozumiem ludzi, którzy wsiadają w auto, jadą na siłownię po to by sobie tam pobiegać na bieżni, albo na rowerku pojeździć. :lol:


nie rozumiesz, juz tłumaczę
http://www.sadistic.pl/pompki-vt332432.htm

oczami20latki

2015-06-05, 16:35
ellsworth napisał/a:


Ja także. I nie rozumiem ludzi, którzy wsiadają w auto, jadą na siłownię po to by sobie tam pobiegać na bieżni, albo na rowerku pojeździć. :lol:



Ile się naoglądałem takich życiowych p*zd jak Ty, które to najlepiej wiedzą czym jest siłownia nigdy na niej nie będąc. A teraz spójrz do lustra spaślaku.

Przegryw :)

fr...........23

2015-06-06, 01:46
ellsworth napisał/a:


Ja także. I nie rozumiem ludzi, którzy wsiadają w auto, jadą na siłownię po to by sobie tam pobiegać na bieżni, albo na rowerku pojeździć. :lol:




Nie wiem czy wiesz grubasku, ale siłownia to nie tylko bieżnia i rowerek.

vedkonner

2015-06-06, 12:58
fru123 napisał/a:




Nie wiem czy wiesz grubasku, ale siłownia to nie tylko bieżnia i rowerek.



oczami20latki napisał/a:



Ile się naoglądałem takich życiowych p*zd jak Ty, które to najlepiej wiedzą czym jest siłownia nigdy na niej nie będąc. A teraz spójrz do lustra spaślaku.

Przegryw :)



Nie wiem dlaczego po nim jedziecie. U mnie na siłce jest od ch*ja kobiet, które jeżdżą samochodem na tą siłownię, żeby tylko pobiegać na bieżni (albo co większa beka pochodzić przez 20 minut :lol: ), a ciężarów nawet nie ruszają. Jak wchodzą na Multisporcie to da się jeszcze zrozumieć, ale płacenie za karnet w takim wypadku to już serio szczyt głupoty.

mi...........80

2015-06-06, 19:44
vedkonner napisał/a:


Nie wiem dlaczego po nim jedziecie. U mnie na siłce jest od ch*ja kobiet, które jeżdżą samochodem na tą siłownię, żeby tylko pobiegać na bieżni (albo co większa beka pochodzić przez 20 minut :lol: ), a ciężarów nawet nie ruszają. Jak wchodzą na Multisporcie to da się jeszcze zrozumieć, ale płacenie za karnet w takim wypadku to już serio szczyt głupoty.



Jesli to twoja silownia to po ch*j narzekasz?

Czy po prostu mówisz "u mnie" bo też tam chodzisz?

vedkonner

2015-08-03, 22:48
mitrus80 napisał/a:



Jesli to twoja silownia to po ch*j narzekasz?

Czy po prostu mówisz "u mnie" bo też tam chodzisz?



To drugie.

A nawet jakby to pierwsze to i tak sp***alaj internetowy napinaczu. 8-) Najlepiej na trening spuścić ciśnienie innym sposobem niż masturbacja.