18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zapomniała rozłożyć parasol...

~DMT • 2022-04-25, 16:02
Pewnie by pomógł... :-D


dance4life

2022-04-25, 16:30
te skosne we krwi maja rozbijanie bloczkow betonowych glowa

Roger Waters

2022-04-25, 16:33
dance4life napisał/a:

te skosne we krwi maja rozbijanie bloczkow betonowych glowa



Nie ma takich wyrazów "skosne,bloczkow,glowa". Poza tym imię Maja, pisze się z dużej litery. O co Ci dokładnie chodzi?

litek

2022-04-25, 18:13
Roger Waters napisał/a:

Nie ma takich wyrazów "skosne,bloczkow,glowa". Poza tym imię Maja, pisze się z dużej litery. O co Ci dokładnie chodzi?



Ty tak serio? czy Ci nie staje i swoja frustracje wylewasz tutaj na ludziach, ktorzy nie uzywaja polskich znakow bo im sie po prostu nie chce?

PentagramOdDiabła

2022-04-25, 19:26
Roger Waters napisał/a:

Nie ma takich wyrazów "skosne,bloczkow,glowa". Poza tym imię Maja, pisze się z dużej litery. O co Ci dokładnie chodzi?



Nie mówi się dużej litery tylko z wielkiej ynteligencie stulejarski.

Zresztą nie interesuje mnie to.

Aiden86

2022-04-25, 20:45
headshot 9/10

croyna

2022-04-25, 21:15
swoją drogą chyba najlepszy sposób na zejście z tego świata zakładając, że nie ma nic po życiu. idziesz wyluzowany, spacerek i nagle jeb. no chyba, że jest coś po, to można się wk***ić

~CanesPL

2022-04-25, 21:24
PentagramOdDiabła napisał/a:

Nie mówi się dużej litery tylko z wielkiej ynteligencie stulejarski.
Zresztą nie interesuje mnie to.



Przypie**alasz się, bo gdzieś Ci dzwoni, ale nie wiesz w którym kościele. Nie mówi się "z dużej/wielkiej litery". Poprawnie jest "dużą/wielką literą".

https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/wielka-duza-litera-czy-z-wielkiej-duzej-litery;3927.html

A przy okazji:
Cytat:

Wielką literą zawsze się pisze:
Nazwy urzędów, władz, stowarzyszeń
oraz imiona wszelakich istot:
Sejm Polski, Jowisz, Azor, Mefisto.

Nazwy mieszkańców ziem, części świata:
Marsjanin, Polak, Ślązak, Azjata.
Geograficzne nazwy, więc:
Ural, Bałtyk, Lubelskie, Barania Góra.

Nazwy miast, ulic, dzielnic: Ochota,
Plac Zbawiciela, ulica Złota.
Nazwy odznaczeń oraz medali,
Świąt, wszelkich zlotów i festiwali.

Wreszcie - w tytułach ustaw, dzieł, wierszy
Wielką literę wstaw w wyraz pierwszy.
Pisz: Konstytucja 3 maja,
Zew krwi, Hołd pruski, Ostatni zajazd.


shlahcic

2022-04-25, 22:13
Chińczycy piszą to na śmierć. spadło tak, jak twarz z 10 piętra

djpyza

2022-04-25, 22:44
PentagramOdDiabła napisał/a:

Nie mówi się dużej litery tylko z wielkiej ynteligencie stulejarski.
Zresztą nie interesuje mnie to.



nie to żebym się do ciebie przyj***ł ale duża wielka to to samo :D trzeba być upośledzonym by tego nie ogarniać i z dużej lub wielkiej litery można używać na przemian. nawet w szkole o tym mówili !

Dzisiaj

2022-04-25, 23:21
chyba fejk... przeciez w chinach teraz godzina policyjna, ludzie z glodu umierajo pozamykani w mieszkaniach, na ulicach tylko ufoludy w skafandrach....

PentagramOdDiabła

2022-04-26, 00:10
CanesPL napisał/a:

Przypie**alasz się, bo gdzieś Ci dzwoni, ale nie wiesz w którym kościele. Nie mówi się "z dużej/wielkiej litery". Poprawnie jest "dużą/wielką literą".
A przy okazji:



Ale ja się nie przypie**alam ynteligencie, prostaku. Poprostu napisałem komentarz. Zresztą nie interesujenje mnie to. Zrobiłem to dla piw. Nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz.

djpyza napisał/a:

nie to żebym się do ciebie przyj***ł ale duża wielka to to samo trzeba być upośledzonym by tego nie ogarniać i z dużej lub wielkiej litery można używać na przemian. nawet w szkole o tym mówili !



Dobra!! Za moich czasów w Szkole podstawowej nr4 w.Sfsrgzrdzie uczyli, że nie mówi się "z dużej" tylko wielkiej. Poczytałem i macie rację. Zwracam honor. Zresztą nie interesuje mnie to i Wy też się nie interesujcie. Elo lapsy.

W Stargardzie**

dance4life

2022-04-26, 07:26
Miod na moje oczy - jaki bol dupy, ze pisze bez polskich znakow :D

stopwar

2022-04-26, 11:37
litek napisał/a:

Ty tak serio? czy Ci nie staje i swoja frustracje wylewasz tutaj na ludziach, ktorzy nie uzywaja polskich znakow bo im sie po prostu nie chce?



Bo mu nie jest wszystko jedno, czy ktoś robi jemu łaskę. czy laske :)