18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zapomniała o samochodzie

GlassEdi • 2017-10-26, 19:12
Jedna z mieszkanek powiatu ząbkowickiego pozostawiła swój samochód pod kościołem. Następnie zadzwoniła na policję i zgłosiła...kradzież auta.
Do zdarzenia doszło kilka dni temu w Ząbkowicach Śląskich. - Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że jednej z mieszkanek Ząbkowic Śląskich nieznany sprawca prawdopodobnie ukradł sprzed domu samochód. Mundurowi natychmiast rozpoczęli poszukiwania pojazdu, pytając wcześniej 57-latkę o szczegóły zajścia. Kobieta twierdziła, że dzień wcześniej była w kościele, wróciła do domu i zaparkowała samochód w swoim stałym miejscu - relacjonuje Ilona Golec z ząbkowickiej policji.
Mając to na uwadze policjanci zabezpieczyli kluczyki, którymi, jak podała kobieta, zamknęła osobowego Opla. Sprawdzili dokładnie również wskazane miejsce, z którego auto miało zostać skradzione. Śladów kradzieży jednak nie było.
Policjanci ustalili więc inne miejsca parkingowe w okolicy i po niespełna dwóch godzinach poszukiwań zauważyli opisany pojazd w pobliżu kościoła. - Nawiązali wówczas kontakt z poszkodowaną i poinformowali ją o fakcie odnalezienia pojazdu. Wtedy kobieta przypomniała sobie, że faktycznie dzień wcześniej przyjechała do kościoła, ale do domu wróciła już pieszo. Samochód stał i czekał na właścicielkę w stanie nienaruszonym - dodaje oficer pracowa.

czarnykun

2017-10-26, 19:19
I co ateusze? Babce auto zaj***li a Jezus Chytrus je odeskortował pod swój dom czekając na właścicielkę.

ewangelik

2017-10-26, 19:35
czarnykun napisał/a:

I co ateusze? Babce auto zaj***li a Jezus Chytrus je odeskortował pod swój dom czekając na właścicielkę.




Jak już to święty Antoni, Jezus się takimi pierdołami nie zajmuje.

Gizmolka

2017-10-26, 22:18
U nas było to samo. Baba zostawiła auto 50metrów od sklepu, a jak wyszła, to zadzwoniła na psy, że auto pod sklepem zostawiła i jej ukradli. W miedzyczasie kilka aut odjechało i się znalazł jej samochód.

"Stary gdzie moja bryka" kiedyś taka komedia była.

eligurf

2017-10-26, 22:19
Ojca kolega z HCP (lata 80-te PRL) jak się naj***ł i samochodem wracał to często nie pamiętał gdzie go zostawiał. Regularnie zgłaszał na milicję, że mu go ktoś ukradł, a ci mu szybko lokalizowali.

Zadi_

2017-10-26, 22:31
Kara k***a jakaś za to powinna być.

biala20

2017-10-27, 11:48
Zadi_ napisał/a:

Kara k***a jakaś za to powinna być.


Kara?! Przecież psy są od szukania! A jak się ma psa,to się nie szczeka samemu!

Scareface101

2017-10-27, 23:51
Jak mawiała moja nauczycielka matematyki, skleroza nie boli ale jest

Hi...........po

2017-10-28, 14:16
Niezła reklama na otomoto.

mrthebenek

2017-10-29, 00:01
Bywa, ja jakies 2tygodnie po ciastkach z ziolem mialem jechac na drugie pietro winda. Wszedlem do windy jade, jade, k***a spieszylem sie strasznie, a ta winda jedzie i jedzie. Okazalo sie ze zapomnialem nacisnac na ktore pietro chce jechac, a winda caly czas stala na parterze.. ;(

qwerty123hwdp

2017-10-29, 00:06
biala20 napisał/a:


Kara?! Przecież psy są od szukania! A jak się ma psa,to się nie szczeka samemu!



Powiedz to swojemu Gustawowi cwaniaro, to cie przer*cha i sama sobie będziesz szukać portwela, samochodu, czy kluczy. Policja to też ludzie.

Cryo

2017-10-29, 00:33
I taka głupia k***a może Was zabić na drodze, bo w trakcie jazdy zapomniała zasad ruchu.

support3

2017-10-29, 08:31
biala20 napisał/a:


Kara?! Przecież psy są od szukania! A jak się ma psa,to się nie szczeka samemu!



KARYNA gdzie zgubiłaś swojego sebixa? Lepiej idź go poszukać bo przepija wasze patologia 500+.

L2b

2017-10-29, 09:35
po co takie coś wstawiasz na Sadistica ?????