18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zapasowe oświetlenie ulic w Katowicach

emp • 2014-02-28, 00:40
w Katowicach mają pomysły :) na głównym rondzie koło Spodka

Prokurator

2014-02-28, 15:49
@Masteroo
odchodząc od tematu, skąd się wzięła się tak pedalska moda na tą emotkę :* pedalstwo się szerzy.

worldoko

2014-02-28, 16:04
Bydło na ulice wyszło i śpiewają jakieś k***a psalmy. ch*j w ten gks.

bogdanznosa

2014-02-28, 16:11
maniek1987y napisał/a:

gregor75adam A ciekawe w jaki sposób reszta polski utrzymałaby się gdyby nie zarabiający na całą Polskę śląsk. W dupie byłeś gówno widziałeś. Przynajmniej nie robią burd jak inna chołota.



taaak zajebiście utrzymuje Polskę, pewnie z tych stu miliardów milionów dopłat co idą na kopalnie

Rience

2014-02-28, 16:24
BREAKING NEWS / ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ


Jak podają reporterzy TVN'u wojewoda śląski rozważa zamknięcie Katowic na czas rozegrania 2 kolejnych kolejek I ligi. Głos w sprawie zabrał redakcyjny specjalista od tematyki kibicowskiej- Jarosław Kuźniar (l.35) "Bandytyzm powinien być tępiony, jeśli obywatel nie czuje się bezpiecznie we własnym mieście to powinno zostać ono zamknięte dla dobra nas wszystkich. A Ci łysi terroryści powinni odpowiedzieć za każdą krzywdę fizyczną ale przede wszystkim psychiczną wyrządzoną praworządnym obywatelom Katowic i całego Śląska".
Janusz Palikot zabierając głos w tej sprawie zapowiedział, że w planach już jest wspólna ustawa Twojego Ruchu oraz SLD o delegalizacje kapturów w kurtkach koloru czarnego oraz klęsce polskiego rządu w walce ze 'stadionową bandyterką' i 'narodową hołotą'.
Kazimiera Szczuka zapytana o to w którym roku powstał, obchodzący właśnie swe 50-lecie, klub GKS Katowice błyskotliwie skwitowała, że wobec tak szowinistycznie postawionego pytania nie ma zamiaru odpowiadać, nie ma ono również żadnego związku z jej członkostwem z właśnie powołaną komisją śledczą ds tzw. afery "Katowice 1964"
Stanowisko premiera poznamy prawdopodobnie na specjalnie zorganizowanej, wspólnej konferencji z ministrem spraw wewnętrznych, dziś o 18.00. Transmisja live na TVN24.

ŹRÓDŁO

białyczarnych

2014-02-28, 16:27
maniek1987y napisał/a:

gregor75adam A ciekawe w jaki sposób reszta polski utrzymałaby się gdyby nie zarabiający na całą Polskę śląsk. W dupie byłeś gówno widziałeś. Przynajmniej nie robią burd jak inna chołota.



Gdyby się Śląsk odłączył od Polski to z czego by żył? Z węgla którego nie opłaca się wydobywać bo taniej jest przywieźć go z Chin?

bombanaszychmarzeń

2014-02-28, 16:31
Rience... A jednak kiepsko przewidujesz przyszłość. Ale nie martw się. To tutaj norma.

judasz1234

2014-02-28, 16:33
wstrzymać wieczorem ruch na rondzie w samym centrum (którego okolica de facto jest chyba najbardziej ruchliwym miejscem w katowicach) bo kibice biegają z racami - zajebisty pomysł

LordFlorex

2014-02-28, 16:54
gregor75adam

Za taki tekst ktoś powinien ci zdrowo wpie**olić...

BiałyPiotr

2014-02-28, 16:56
żeby się tak zorganizowali i na wiejską poszli... oczywiście świętować ;)

crazY01

2014-02-28, 16:58
Ci niebiescy policjanci to Chorzowscy ?

Falsum

2014-02-28, 17:23
Czy Oni świętują, czy też nie...
Robią rzeczy dobre, czy też złe...

Zawsze towarzyszą temu tak samo bełkotliwe okrzyki...

Soxic

2014-02-28, 17:30
Cyganie tańczo i śpiewajo.

Dawidek44

2014-03-01, 01:00
j***ć tych ciuli... całe życie jedna (1) liga ;) PozdRo ;)

Steven

2014-03-01, 08:28
maniek1987y napisał/a:

gregor75adam A ciekawe w jaki sposób reszta polski utrzymałaby się gdyby nie zarabiający na całą Polskę śląsk. W dupie byłeś gówno widziałeś. Przynajmniej nie robią burd jak inna chołota.



Zipp napisał/a:

@gregor75adam - po pierwsze debilu naucz się poprawnie pisać. Po drugie jestem za, autonomia dla Śląska i wysiedlenie wszelkiej maści goroli z naszych terenów.



Hahahahah. k***a no padłem. Po pierwsze jeżeli Śląsk coś ma to tylko i wyłącznie za darmo(pomyśl chwileczkę, sięgnij do histori, poczytać wiadomości gospodarcze, szlak handlowy, zasoby naturalnych surowców, zagraniczni inwestorzy) a właścicielami większych majątków, fabryk itp., itd. są Niemcy, Japończycy albo Żydzi. Nie trzeba być geniuszem aby zauważyć gdzie jest położony. A stwierdzenia takie jak twoje tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że istnieje tam grupa ludzi której przydało by się więcej pokory. Po drugie mniejszość niemiecka, która dla mnie jest nie do zaakceptowania na terenach Polski. Po trzecie ludzie, których znam ze śląska bądź znają moi znajomi uważają, że autonomia to istny kretynizm i głoszenie o tym świadczy o nietypowo małej ilości zwojów mózgowych.

Nie jestem wrogiem Śląska i uważam, że mieszkają tam bardzo mili sympatyczni i zaradni ludzie ale jak widzę takie stwierdzenia to aż mam ochotę ogłosić tę głupotę całemu światu.