18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zapałki z popielniczką i...

hotmuszkiet • 2013-07-08, 19:05
Będąc dzisiaj na piwku dostalem gratis pudełeczko zapałek, jest w nim wysuwana popielniczka, oraz zapałki po wsadzeniu do gleby, wypuszczają jakiś kwiatek, spoko opcja jak z tymi nasionami w filtrach fajek. Nie sadystyczne ale warte uwagi :)


Nie każdy czyta komentarze, ale może być z tego coś takiego:

SADOLERNI

2013-07-08, 20:47
chcialbym zobaczyc co by wyroslo z wersji holenderskiej :D

tarquin

2013-07-08, 20:51
Wyrasta tytoń ozdobny :)

krajan

2013-07-08, 21:44
Coś podobnego:


zbyszko z lublina

2013-07-08, 22:30
QUASWERTY napisał/a:

Obrazek


co na to powie twoja matka? aha "tak robiło się synu in vitro 21 lat temu"

Max Ibuprom

2013-07-09, 01:25
Jakbyśmy żyli na normlanym wolnym świcie to pomyślcie jakei to by był fajne ja zapałki/fajki zawierały by ( wszystko losowo) nasions różnych roślin psychoaktywnych i kolorem pokwalifikować do grup wymagajacych podobnych warunków i krótko te warunki opisać. Np konopi właśnie, maku lekarskiego(odmiany gigantum żeby cokolwiek było z jednego/kilku krzaczków), koki, powoju, szałwi, grzybnie halucynogenów rołżin skąłdających się na ayayaske(czy jak jej tam) itd itd.... pełno tego jest a większość prawnie zabroniona, co jest jak każy ie chore i straszne.... jak można ludziom zabraniać sadzić jakiś roślinek-zabirano nam podstawowe prawa człowieka któym jest możliwość ko
rzystania z zasobów naturalnych.jesteśmy więźniami systemu i świata który sami sobie stworzylismy! pie**olony matrix, jakie to smutne... :(

Ale to by był wspaniały pomysł! gdyby dużó ludzi tak sadziło ale by było zajebiście-idziesz sobei gdzieś tu uczkniesz sobei jedno tu drugie... "żeby życie miało smaczek to raz grzybek a raz maczek" ^^

sry za błędy klawiatura dogorywa po wielu latach wspaniałch chwil bliskości i dotykanie... ;D

Quaswerty

2013-07-09, 15:10
zbyszko z lublina napisał/a:


co na to powie twoja matka? aha "tak robiło się synu in vitro 21 lat temu"


Moja najpierw zapyta Twoją :amused:

szkitoniarz

2013-07-09, 16:54
Szkoda, że to nie nasiona gandzi :D