18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zapach kobiety

Flodzia • 2023-11-21, 12:36


Fiołki to raczej nie były :lol:

Baronessa

2023-11-21, 13:10
No bo po spuście poprzedniego, k***icho kacapskie powinno wziąć prysznic i porządnie wypłukać piździsko zanim da następnemu menelowi, a nie łazić cały dzień z ospermioną, jebiącą p*zdą...

RobsoN

2023-11-21, 13:19
Baronessa napisał/a:

No bo po spuście poprzedniego, k***icho kacapskie powinno wziąć prysznic i porządnie wypłukać piździsko zanim da następnemu menelowi, a nie łazić cały dzień z ospermioną, jebiącą p*zdą...



Z życia wzięte ?

Lupa

2023-11-21, 13:52
russkie surströmming :mrgreen:

Payan

2023-11-21, 14:50
Śledź tygodniowy w sosie własnym.

Baronessa

2023-11-21, 14:56
RobsoN napisał/a:

Z życia wzięte ?



Ta... Z życia twojej starej.

Sztruks

2023-11-21, 16:06
Podejrzewam że ku*asy łącznie z dupami tych dwóch paznokci lepiej woniały niż jej p*zda (50 letni kuter rybacki)

kruszymordziec

2023-11-21, 16:15
I przez taką szmatylde zapewne przybyło jednego pedała więcej!

wojtas09999

2023-11-21, 16:40
Piwo za materiał z rodziną

majeńka

2023-11-21, 17:27
Myjcie się dziewczyny...
Ale to nie ten przypadek, nie antropomorfizujmy kacapa samicy.

kruszymordziec napisał/a:

I przez taką szmatylde zapewne przybyło jednego pedała więcej!

To nie wiesz jak od facetów jedzie.
Właśnie z tego powodu przeszłam na postną dietę (śledź zamiast kiełbasy). Co prawda z trudem, ale babę da się nauczyć jak się myć. Jak zwrócisz uwagę, za pierwszym drugim trzecim razem się tylko perfumuje ale w końcu zacznie stosować podstawy higieny. Zaś facet się obruszy, czasem nawet obieca że się umyje, i dalej capi jak capiał.

kamuha

2023-11-21, 17:59
majeńka napisał/a:

Myjcie się dziewczyny...
Ale to nie ten przypadek, nie antropomorfizujmy kacapa samicy.
To nie wiesz jak od facetów jedzie.
Właśnie z tego powodu przeszłam na postną dietę (śledź zamiast kiełbasy). Co prawda z trudem, ale babę da się nauczyć jak się myć. Jak zwrócisz uwagę, za pierwszym drugim trzecim razem się tylko perfumuje ale w końcu zacznie stosować podstawy higieny. Zaś facet się obruszy, czasem nawet obieca że się umyje, i dalej capi jak capiał.



Wypada jedynie współczuć twoich doświadczeń seksualnych.

dżonyłojlker

2023-11-21, 21:21
majeńka napisał/a:

To nie wiesz jak od facetów jedzie.
Właśnie z tego powodu przeszłam na postną dietę (śledź zamiast kiełbasy). Co prawda z trudem, ale babę da się nauczyć jak się myć. Jak zwrócisz uwagę, za pierwszym drugim trzecim razem się tylko perfumuje ale w końcu zacznie stosować podstawy higieny. Zaś facet się obruszy, czasem nawet obieca że się umyje, i dalej capi jak capiał.



Nie potrafisz rozmawiać z ludźmi...



kris1978

2023-11-21, 21:51
Jakby co, to na święta się myła. Tylko k***a które?