18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zapach covida19

Halman • 2021-05-15, 19:20

to zapach ...

HejterSadola

2021-05-16, 00:46
Noside napisał/a:

Jaszczur w odróżnieniu do całej tej bajkowej hałastry wyszedł między ludzi i w twarz się nie bał ani mówić, ani dostać.



HAHA XD już dawno mi żaden filmik nie poprawił humoru jak Twoja wstawka :D

strachu102

2021-05-16, 00:50
ten co buchnął maseczkę to pedał bo powąchał jajka drugiego

P.s.
Panie Boże chroń mnie od przyjaciół, z wrogami sam sobie dam radę

Rozchędażacz

2021-05-16, 02:33
JaTylkonaChwile napisał/a:

Wojtek musi świrować pawiana - jest to forma darmowej reklamy dzieki jego "wk***om" jest promowany. Wrzucany na dzide, wykop oraz sadistic
Jak ktos jest ciekawy uslyszec co sie dzieje na swiecie, moze posluchac audycji na zywo - dzwonia ludzie z calego swiata i opowiadaja co sie odpie**ala w zwiazku z covide, tęczowymi LPG itd.
Ktos zobaczy jego "wk***" i pomysli : obejrze sobie oszoloma, posmieje sie... zaglada i czesto zostaje subskrybentem. Duzo ludzi trafilo tez na Korwina - dzieki jego wypowiedziom o Hitlerze itd. Chcac sie posmiac zaczeli sluchac co ma do powiedzenia i duzo osob zachłysnęło sie "masakrami Korwina"
ps. nie rozumiem, ludzi, ktorzy dopie**alaja sie do Marcina i Wojtka :
- oni mowią stanowcze NIE dla LPG
- oni mowią stanowcze NIE dla czosnkowych pejsów
- oni mowia stanowcze TAK dla Polski, Polakow, patriotyzmu itd
- oni mowia stanowcze NIE dla komuchow, platformy, pisiorów...



Z tym komunizmem to bym był ostrożny akurat, oni są gospodarczo bardzo na lewo, powiedziałbym wręcz, że zalatuje narodowym socjalizmem

~PowerBoBass

2021-05-16, 02:38
Za taki szajs piwo stawiają tylko ułomy pokroju Halmana. Nie dość, że śmierdzi (określenie nieprzypadkowe) ustawką to jeszcze chłop ma zapędy homo, musiał powąchać faję kolegi. Haaa tfu.

Tobiahus96

2021-05-16, 08:31
Noside napisał/a:

Jaszczur w odróżnieniu do całej tej bajkowej hałastry wyszedł między ludzi i w twarz się nie bał ani mówić, ani dostać.



Mam trochę głupie pytanie, jak pobrać ten filmik :lol:

Krzysztof_Elbląg

2021-05-17, 08:20
to ja powiem

to jest pedalskie , wiedzą czy nie ale oni są pedałami tak jak i ci co to komentują nie wspominając i tym

zapewne znacie angielski, komentujący

No-idea

2021-05-17, 09:17
Jakie zjeby. Haha bo ku*asa se obtarłem maseczką a on to na nos włoży, boki zrywać. Japier, nie dziwota że przy takich egzemplarzach mówią że faceci mentalnie przedszkola nie opuścili.

piotrekt1976

2021-05-18, 19:41
jak masz takich kolegow to wrogow nie potrzebujesz ...