18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zanęta

T3RMINATOR • 2024-04-08, 00:07
Jak masz dobrą ikrę to...


sothis

2024-04-08, 09:58
Potwierdzam, dokładnie tak to działa. Dlatego właśnie my, wędkarze tak ochoczo oddajemy się temu sportowi.
Pewien problem stanowią zęby gardłowe niektórych gatunków, są zdolne zmielić nawet muszle małży... Ale jak to się mówi - nie ma ryzyka nie ma zabawy.

Tadzik_Na_Górę

2024-04-08, 11:17
sothis napisał/a:

Potwierdzam, dokładnie tak to działa. Dlatego właśnie my, wędkarze tak ochoczo oddajemy się temu sportowi.
Pewien problem stanowią zęby gardłowe niektórych gatunków, są zdolne zmielić nawet muszle małży... Ale jak to się mówi - nie ma ryzyka nie ma zabawy.



Wędkarstwo jest tak niebezpieczne jak zbieranie grzybów.

Bul_od_bytu

2024-04-08, 12:25
sothis napisał/a:

Potwierdzam, dokładnie tak to działa. Dlatego właśnie my, wędkarze tak ochoczo oddajemy się temu sportowi.
Pewien problem stanowią zęby gardłowe niektórych gatunków, są zdolne zmielić nawet muszle małży... Ale jak to się mówi - nie ma ryzyka nie ma zabawy.



Chyba jeździliście z ojcem nie na tą łódkę co trzeba ;-)
Wędkarstwo to akurat najbardziej cywilizowana formą barbarzyństwa. To jakby myśliwi strzelali do zwierząt środkiem, który je na chwilę uśpi zamiast ołowiem.
Ja tam łowie i wypuszczam

maki1981

2024-04-08, 12:35
Tadzik_Na_Górę napisał/a:

Wędkarstwo jest tak niebezpieczne jak zbieranie grzybów.



Przeważnie jest tekst typu: Panie doktorze, 30 lat zbieram grzyby - nie mogłem sie pomylić....

Otóż:
1. znajdujesz muchomora sromotnikowego
2. wyciskasz z niego soczek
3. napełniasz strzykawkę
4. łazisz po lesie i wciskasz to w każdego napotkanego prawdz**ka, a ślad po wkłuciu wygląda co najwyżej jak dziurka po robaczku...

Oczywiście powyższe to tylko głupi dowcip, bo zrealizowanie to byłoby zwykłe morderstwo.

sothis

2024-04-08, 12:58
Tadzik_Na_Górę napisał/a:

Wędkarstwo jest tak niebezpieczne jak zbieranie grzybów.



Ty wędkarstwo kojarzysz z grillem i browarem. Wejdź na środek rwącej rzeki brodząc do pasa, gdzie jak wywalisz się na sliskich od glonów kamieniach to zmieli Cię na skałkach poniżej to wtedy pogadamy ;p

Dualram

2024-04-08, 13:55
sothis napisał/a:

Ty wędkarstwo kojarzysz z grillem i browarem. Wejdź na środek rwącej rzeki brodząc do pasa, gdzie jak wywalisz się na sliskich od glonów kamieniach to zmieli Cię na skałkach poniżej to wtedy pogadamy ;p



Tt mu każesz iść w takie warunki?

ZlotyStrzal

2024-04-08, 17:15
Sam bym jej chętnie possał te paluszki i wylizał spodziki :P

sothis

2024-04-08, 23:58
Dualram napisał/a:

Tt mu każesz iść w takie warunki?



Nie no, wolałbym żeby trzymał się daleko od takich warunków. To jest niebezpieczne, grozi tym że kolejny wrzód na dupie ploszylby mi ryby. Jeszcze pół biedy jak się szybko utopi, ale złapie jakiegoś kamienia i będzie darł ryja... No masakra tacy ludzie.