18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamknięty w kwarantannie

phrontch • 2020-06-03, 18:23
Da Silva XXL krzyczy, że ma dość kwarantanny i chce wyjść na ulicę. ch*ja nie widać, możliwe, że nie ma




aaaaaaaaaaaaaa

2020-06-03, 21:58
Warystor napisał/a:

Manna nie wyj***li z Trójki, ale odszedł sam jeszcze przed aferą.



Z mojej wypowiedzi wywnioskowałeś, że uważam inaczej?
Współczuję.

Piotr641

2020-06-03, 23:34
Nie ma ch*ja, gość ma dość kearantanny :mrgreen:

wilkoala

2020-06-03, 23:53
Ronoaro napisał/a:

Ale Mann się stoczył jak go z Trójki wyj***li.



Manna nie wyj***li z trójki tylko sam odszedł po aferze z listą przebojów, podobnie jak Niedźwiecki i wielu innych zajebistych radiowców z mojego ulubionego radia, które te pacany rozp***zieliły.
Kurde, to było zajebiste radio, do dzisiaj połowę zespołów z mojej ulubionej playlisty poznałem dzięki 3, ale PiSiory nie zdzierżyły i musieli upolitycznić i zakatować najlepsze Polskie radio bo karakan nie potrafił znieść paru słów prawdy, które zaśpiewał mu Kazik.
Czy oni naprawdę muszą wtrącać się nawet do kultury?

aret

2020-06-04, 01:57
Op to chyba lubi starych, grubych fagasow i jeszcze k***a żałuję że ch*ja nie widzi Ja pie**ole

jasiek.kulaga

2020-06-04, 07:40
a autor to pedal ze wstawia takie gowno?

se...........ed

2020-06-04, 08:15
Jak można wychodować tak wielki , obleśny korbol k***a ?

edmund

2020-06-04, 08:19
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Aż k***a drugi raz włączyłem, z myślą "może faktycznie podobny".
Ten z filmu do psychiatry, a ty do okulisty.
pie**olenia o wyj***niu Manna z trójki nie będę komentował. Widać, żeś pisior.
Za 100 lat o tobie co najwyżej (pra)wnuki sobie 1 listopada przypomną... raz na kilka lat.
Mann to inna liga.



Mann kiedyś był nawet śmieszny, tak mi się wydawało gdy nie było podobnych osób w rozrywce,
teraz z czasem jego stare kabarety wydają mi się często już głupie , dowc**y nieśmieszne, jego wnioski często żenujące, a ostatnio dowiedziałem się o jego rodzinie kilku ciekawostek, co wpłynęło na jego karierę,
tak, czas robi swoje ,ale w jego przypadku wyłącznie na niekorzyść

35i

2020-06-04, 08:35
edmund napisał/a:

Mann kiedyś był nawet śmieszny, tak mi się wydawało gdy nie było podobnych osób w rozrywce,
teraz z czasem jego stare kabarety wydają mi się często już głupie , dowc**y nieśmieszne, jego wnioski często żenujące, a ostatnio dowiedziałem się o jego rodzinie kilku ciekawostek, co wpłynęło na jego karierę,
tak, czas robi swoje ,ale w jego przypadku wyłącznie na niekorzyść



Mnie w jego "kabaretach" śmieszyli Wasowski i Szcześniak, którzy, na szczęście zaczęli działać samodzielnie. Tak w ogóle odnoszę wrażenie, że Mannowi sodówa uderzyła do głowy już dawno temu, gdzieś w latach 90tych.