18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamknięcie ekino.pl oraz iitv.info

Kamiler • 2015-05-09, 11:20
Czołem koledzy i koleżanki!

Zobaczcie co się ostatnio stało:
Cytat:

Serwisy eKino.tv i iitv.info zostały zamknięte

W zeszłym roku policja doprowadziła do zamknięcia serwisu Kinomaniak.tv, który trudnił się nielegalnym udostępnianiem filmów. Szybko na jego miejsce powstały kolejne tego typu strony coraz śmielej poczynające sobie w polskiej części internetu. Wśród nich były portale eKino.tv i iitv.info cieszące się całkiem dużą grupą użytkowników. Jednakże wzrost popularności przyciągnął też organy ścigania, które doprowadziły do zamknięcia obu serwisów.
Tak samo jak w przypadku wspomnianego Kinomaniaka, obecnie po wejściu na stronę eKino.tv można zobaczyć jedynie biały napis "The end" na czarnym tle. Jest to efekt akcji policji, która w środę weszła równocześnie do kilku mieszkań osób podejrzewanych o prowadzenie nielegalnych serwisów streamingujących wideo. Wizyta odbyła się w asyście informatyków, którzy wskazywali sprzęt do zarekwirowania. Jak poinformowali funkcjonariusze, cała akcja poskutkowała zabezpieczeniem 40 komputerów i dysków, 10 laptopów, 150 tysięcy złotych w gotówce oraz różnorodną dokumentację rozmów między podejrzanymi.

Ponadto u jednego z zatrzymanych zarekwirowano na poczet przyszłych kar samochód marki Jaguar, kilka markowych zegarków oraz kilkadziesiąt kart SIM, które wzbudzają dodatkowe podejrzenia. Wszystkim podejrzanym na razie postawiono zarzuty nielegalnej dystrybucji filmów, a także prania brudnych pieniędzy. Podczas zatrzymania nie stawiali oni oporu. Łącznie każdej osobie grozi do 10 lat więzienia, a dystrybutorzy filmów szacują, że oskarżeni są odpowiedzialni za straty w wysokości 60 milionów złotych. Wśród zamkniętych serwisów znajduje się eKino.tv, iitv.info, filmmex i zalukaj.to, ale możliwe, że nie są to jeszcze wszystkie wyłączone witryny.



Zamknięcie ekino jeszcze zdzierżę, ale iitv.info? Mój komentarz do całej tej sprawy jest taki...


Źródło: PClab

kr...........81

2015-05-09, 11:35
pracujemy za marne groszę które starczą na opłaty i chleb ten gówniany kraj okrada nas cale życie zdechniesz jeszcze przed emeryturą to ci k***a zabiorą ostatnią rozrywkę jaka zostala w tym gównianym katolickim kraju żebym miał atomówkę to dawno juz by uderzyła w wiejską

androgenius

2015-05-09, 11:39
trzeba być srogim podludziem, żeby zaspokajać się jakością jak z jakiś rmvb z wywaloną połową klatek i dźwiękiem ściętym jak żydowski napletek :amused:

Pochlastany

2015-05-09, 11:45
Co się martwicie jest sporo tych stron z filmami. Wszystkiego nie skasują.

Avans

2015-05-09, 11:47
kinoman tv polecam

Insaner

2015-05-09, 12:11
Od dłuższego czasu na tych stronach po 2 minutach oglądania filmu wyskakiwała blokada i informacja o tym, że potrzebne jest konto premium (oczywiście od razu podawano nr na który trzeba wysłać smsa, aby je opłacić). Żadna strata, skoro i tak niczego się tam nie dało już oglądać.

My...........er

2015-05-09, 12:15
k***a mać ekino, fajna stronka była a zalukaj dalej działa. Szkoda że ch*je je usuwają. A wczoraj kupiłem konto premium na Ekino :-(

androgenius

2015-05-09, 12:18
kamiler, widzę, że prawda w dupsko zapiekła 8-)

~Velture

2015-05-09, 12:29
Tragedia... Policja robi co do nich należy ale płaczmy bo banda lamusów postanowiła zarabiać na udostępnianiu filmów i nie odprowadzać podatków...

Chyba się rozpłaczę.

karoldeicide

2015-05-09, 14:47
to teraz w komentarzach wrzucać linki do podobnych serwisów

HO...........OR

2015-05-09, 15:19
"seansik" dalej działa.

pi...........ja

2015-05-09, 17:07
Nie podawajcie innych działających jeszcze serwisów. Niestrudzeni herosi z gazety wyborowej mają ten portal na celowniku i jeszcze doniosą komu trzeba.

VIPwood

2015-05-09, 18:30
Mam pytanie do jakiejś obeznanej osoby !
Czy oni to robili na polskich serwerach ??
Jakby założyć taki serwis na zagranicznym serwerze i kasa również za granicą to "pałkersi" nic nie mogą chyba zrobić ??

Jakby ktoś był obeznany prawnie w tym temacie z chęcią możemy otworzyć taki burdelik jakiś wspólnik czy cóś :jezdziec:

decode21

2015-05-09, 20:04
ludzie jest pelno mozliwosci sciagania za filmow np ufs.pt