18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamieszki we Francji

johnnyy • 2023-07-03, 18:52
Nawet klasyków nie oszczędzają....

Tym razem ofiarą Lancia Fulvia Sport Zagato
Jako lancioholikowi ciężko mi się na to patrzy. Na szczęście ch*j Was to obchodzi : )

angel_punx

2023-07-03, 20:57
Nie komentowałem żadnego tematu z tych zamieszek, ale widząc niszczenie tak pięknego starego auta serce się kraje. Kocham stare pojazdy, nie to co nowoczesne plastiki, stare auta mają duszę. Te k***y nie potrafią nic stworzyć, zbudować tylko bezmyślna, prymitywna destrukcja. Musi się ktoś wreszcie za to wziąć, tradycyjnie, strzał w tył głowy albo nasza europejska cywilizacja, budowana przez wieki pójdzie do piachu a my razem z nią.

smc

2023-07-03, 21:04
Ta stara alfa nie spełniała normy Euro. Nie będzie nas już więcej truć.

Jak widać mieszkańcy kontynentu będącego kolebką ludzkości zawracają nas z błędnej drogi nieustannego rozwoju. Cywilizacja czasem musi się zatrzymać i trochę odpocząć, jak wiele razy to już bywało.

Tu nie ma przypadku. Cieszę się, że Człowiek instynktownie podąża za odpowiednim kierunkiem. Pseudonaukowcy oraz pseudoekonomiści dla doraźnych celów skierowali nas na sztuczną pogoń za środkami materialnymi. To był ślepy kierunek. Już niedługo rozpoczniemy analizy zachowania rdzennej części społeczeństwa i okaże się, że jest w tym głębszy sens...

parapsychol

2023-07-03, 21:06
w dawnych czasach pan i wladca wylapywal takich po czym:
zaleznie od upodoban:
krzyzowal
grilowal
przyozdabial glowne bramy wjazdowe do miasta ;)

V.A.L.A.K

2023-07-03, 21:07


Pasuje jak nigdzie indziej...

Gitrix

2023-07-03, 21:32
Trzeba oddać tym murzynom, że robią dobrze to co potrafią najlepiej. Prawdziwi eksperci.

kietlak

2023-07-03, 21:36
k***a powinni ich po kolei lapac i spalac na stosie

mi...........pl

2023-07-03, 21:43
Halman napisał/a:

proszę o utworzenie działu



Tez jestem za tym aby tam trafiało to cale guwno. Dodatkową jeszcze powinnien być dział. Bijatyki murzynów osobno.
Aby świadomy obywatel nigdy tego nie włączał bo to guwno.

Budrys2000

2023-07-03, 21:51
angel_punx napisał/a:

Te k***y nie potrafią nic stworzyć.



A rapsy? getta? afro? kocie ruchy? gwałty zbiorowe?

Myślisz, k***a, że samo by się to stworzyło?




;-)

ruddie

2023-07-03, 21:55
No i dobrze, jeszcze tylko Niemcy, może za kilka lat. Zagłosuję choćby na ludożerców pedałów, tylko żeby murzynów i alahakbarów nie wpuścili.

kubol

2023-07-03, 22:26
Ja rozumiem, ze są wk***ieni itd. ale mogliby se rozjebac jakis posterunek policji czy tamtejszy parlament a nie okradac i niszczyc wlasnosc bogu ducha winnych obywateli. Co za ch*je czarne, "brudne paly"- cytując polskiego klasyka w okularach.

johnnyy

2023-07-03, 22:29
smc napisał/a:

Ta stara alfa nie spełniała normy Euro. Nie będzie nas już więcej truć.
Jak widać mieszkańcy kontynentu będącego kolebką ludzkości zawracają nas z błędnej drogi nieustannego rozwoju. Cywilizacja czasem musi się zatrzymać i trochę odpocząć, jak wiele razy to już bywało.
Tu nie ma przypadku. Cieszę się, że Człowiek instynktownie podąża za odpowiednim kierunkiem. Pseudonaukowcy oraz pseudoekonomiści dla doraźnych celów skierowali nas na sztuczną pogoń za środkami materialnymi. To był ślepy kierunek. Już niedługo rozpoczniemy analizy zachowania rdzennej części społeczeństwa i okaże się, że jest w tym głębszy sens...



Co ty pie**olisz... Poza tym to Lancia nie Alfa

TheBadFrog

2023-07-03, 23:03
robią to po co lewackie komuchy ich ściągnęły, niszczą kulturę Europejczyków wraz z dziedzictwem kulturowym żeby na zgliszczach utworzyć nową komunę.

bigbobo23

2023-07-03, 23:08
k***a co za zdziczałe małpy

mit2

2023-07-03, 23:25
Skuurrrwysyny.
Dawno mnie tak nic nie wk***iło.

RsPrDol

2023-07-04, 01:00
Halman napisał/a:

nie masz kompetencji do takich rzeczy ale za to widać jak bardzo chciałbyś je mieć.



A ty wrzucasz w wiekszosci filmy ktore nie maja nic wspolnego z nazwa portalu.