18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamieszki we Francji

Maciek93PL • 2010-09-23, 22:39
Trochę materiałów prosto z tolerancyjnej i otwartej na przybyszów z zewnątrz Republiki Francuskiej rządzonej na zmianę przez lewicę i centrum. Lewicowe marzenie spełnia się :emo: :bomba: :fuck-off:



:terror:

TatraMocna

2010-10-18, 16:00
To był FlashMob na cześć Justina Bibera [1:50]. Pacyfikacja ostrą amunicją!

ziomektsw

2010-10-21, 00:46
ehh te smoluchy

dirty_pig

2010-10-21, 07:57
"Lewicowość jest czymś w rodzaju fantazji masturbacyjnej, dla której świat faktów nie ma większego znaczenia" g.orwell

sweeper

2010-10-21, 10:04
U nas by im nie pykło...
Zorganizowalibyśmy im od ręki " akcja WISŁA II", albo Mława 2010
i byłoby wiadomo kto jest u siebie, a kto gościem :D

Roszp

2010-10-21, 16:40
Kolejny film z którego gówno wynika. Piszesz że to przez "przybyszów" i "lewaków". Gówno!
Równie dobrze mógłbym wkleić ten film i napisać cokolwiek! np "Prawica ogłasza że są homo, neonaziole z żalu rozjebują co się da", albo "prezydent jest murzynem, lud protestuje". I kto mi w to uwierzy? Tylko ci co chcą!
Patrząc na tagi mam wrażenie, że autor nie wie co się teraz we francji dzieje. Ot - pie**olne że się smoluchy furają, że kebaby i wszyscy uwierzą. Dodam hasło "lewaki" to dostane piwo od "prawaków", bo to takie hasło programowe. Autor już któryś raz wrzuca tego typu film, zawsze twierdzi to samo (że to kebaby się plują itp. że patrzcie jak to będzie jak bedziecie tolerancyjni) i zawsze to jest na głównej, mimo że nawet kilku piw nie wygarnie.
Co takie gówno robi na stronie głównej?
W p*zdu mi z tym.
A do autora mam serdeczne, słowiańskie, polskie i aryjskie "Wypie**alaj".
Dziękuję za uwagę

pebeem

2010-11-22, 14:27
Jeszcze kilka lat tuskokracji w naszym kraju i będziemy mieć podobne problemy.