18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamieszki w Rosji...

~Imperator • 2012-12-05, 15:57
Szybki lewy sierpowy ;)


mblbn

2012-12-05, 22:01
to był jakiś nieudolny cep bity kciukiem a nie sierpowy :D

Bartors

2012-12-05, 22:10
Aruś napisał/a:

Przybijcie pionę z ruskami i wróćcie wspólnie do czasów komuny jak tak wam się to podoba, że próbując walczyć z tym co jest złe (czyt. rząd itp) dostajecie solidny wpie**ol "bo taki był rozkaz".


Nosz k***a, a co Ci da rozpie**alanie polowy miasta? Jak się chce robić przewrót to na pałac prezydencki i wiejska marsz a nie rzucanie kamieniami po sklepach. A jak się nie ma jaj żeby zrobić przewrót to się cichutko siedzi i przytakuje.

asada

2012-12-05, 22:15
tak to jest u ruskich, najpierw Cie napadną a potem Cie przeproszą

Nejm

2012-12-05, 22:59
U nas po takim incydencie by zaraz caly system reformowali bo polaczki by plakaly, ze ich bija :(

hejcior

2012-12-06, 05:01
msnrc napisał/a:

Tak mi się przypomniało (akcja od około 0:54) :D



I tak powinno być, krótki kaszel. Niewinny się tam nie znalazł przypadkiem, a jeśli nawet to z własnej głupoty.

rysiek0 napisał/a:




Tam nie ma milicji debile zasrane, odejdzie od komputera lub jak już przy nim jesteście to wejdźcie na wiki, wpiszcie Rosja i się dowiecie że tam jest Policja zasrańce...



Widze, że kolega ironii nie wyczuwa...odsyłam do słownika wyrazów trudnych, jak na 34 lata nie błyszczysz inteligencją.
Do twojego niewyparzonego pyska odnosić się nie będę, może cię ktoś w życiu jeszcze ukróci.

prypry

2012-12-06, 14:22
Bo trzeba sobie zadać pytanie, czy policja (milicja) jest dla ludzi, czy ludzie dla policji (milicji) ;)

Endiegs

2012-12-06, 14:47
To biją lewaków. Wszystko w porządku.

ko...........er

2012-12-06, 18:26
Zabił go j***nY !!! a co by było jak by to była prawa ręka :D

Koniec Świata

2012-12-06, 18:33
Endiegs napisał/a:

To biją lewaków. Wszystko w porządku.



No tak. Jak biją "patryjotuff" to jest zdrada i hańba, ale jak biją lewaków i pedałów to jest prawo i sprawiedliwość. Reprezentujesz debilizm.

Za głupotę zawsze gówno. :kupa:

Endiegs

2012-12-07, 11:10
Koniec Świata napisał/a:



No tak. Jak biją "patryjotuff" to jest zdrada i hańba, ale jak biją lewaków i pedałów to jest prawo i sprawiedliwość. Reprezentujesz debilizm.

Za głupotę zawsze gówno. :kupa:



Nie panikuj. Jeśli traktujesz mój post poważnie to trudno. Nie można się tak oburzać po każdym pisowskim (kaczyński bohater loffciam go <3), faszystowskim poście bo będziesz całe życie zestresowany. Traktuj to z dystansem.