18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamieszki w Hadze

T3RMINATOR • 2020-08-17, 00:23
Marokańscy imigranci przejmują dzielnice i ścigają policję
Dziesiątki osób aresztowano podczas trzeciej nocy z rzędu intensywnych niepokojów w rejonie Schilderswijk w Hadze. Policja miała też pełne ręce roboty w dzielnicy Kanaleneiland w Utrechcie, gdzie zatrzymano od 20 do 30 osób.


trebles121

2020-08-17, 12:39
I tak nikt z tym nic nie zrobi

M@recki

2020-08-17, 12:50
Nie zajmujcie się głupotami tylko stanem praworządności w naszym bantustanie !!!

Smokw

2020-08-17, 13:26
M@recki napisał/a:

Nie zajmujcie się głupotami tylko stanem praworządności w naszym bantustanie !!!



Dobre. Też jestem ciekaw kiedy w końcu rozwalą tą klikę PIS, PO, SLD i PSL. Przecież teraz podczas głosowania w sprawie podwyżek dla posłów Tylko Konfederacja w całości opowiedziała się przeciw.

Mgmacius

2020-08-17, 14:26
Smokw napisał/a:

Dobre. Też jestem ciekaw kiedy w końcu rozwalą tą klikę PIS, PO, SLD i PSL. Przecież teraz podczas głosowania w sprawie podwyżek dla posłów Tylko Konfederacja w całości opowiedziała się przeciw.



Ja bym się z konfederacja nie obsrywal, to tylko kwestia czasu. W Polsce od 1945 jest system jednopartyjny, tylko metki się zmieniają

picolo

2020-08-17, 16:11
Dla mnie bomba, niech dalej udają, że nic się nie stało haha. Tylko niech te lewackie zjeby ich sobie trzymają do oporu, a nie już szukają kozła ofiarnego gdzie by przepędzić to bydło. Sami sobie zgotowali ten los. Moje gratulacje.

kalamal

2020-08-17, 17:11
Dobrze że to na czarnym lądzie!

St...........on

2020-08-17, 17:37
Ciapaci gonią zydów europy ,koniec świata :amused:

saves

2020-08-17, 21:03
To kiedy kolejna debata w poj***nym PE na temat tego, iż nie chcieliśmy brać hurtowych ilości tego gówna?

Kormork

2020-08-17, 22:17
Cham napisał/a:

Kto byl w Holandii ten wie, że w takich miastach Haga, Rotterdam, Utrecht, czy każdym innym, dużym mieście holenderskim, Holendrzy są już mniejszością. Za 10 lat mocno opaleni już całkowicie zdominują ten kraj, dlatego przyszłym roku już stąd wypie**alam na dobre!



Nie przesadzaj w drugą stronę miałem okazje sporo pokręcić się po hadze o różnych porach dnia i dzielnicach, fakt kolorowych sporo ale bez biadolenia że biali są mniejszością . Co najwyżej są dzielnice gdzie kolorowi zbliżają się do 50% a są i takie że prawie 100% biali(nie koniecznie autochtoni ale biali). A większość z nachodzców to turasy i marokańczycy.

Andriu996

2020-08-18, 02:52
Kormork napisał/a:

Nie przesadzaj w drugą stronę miałem okazje sporo pokręcić się po hadze o różnych porach dnia i dzielnicach, fakt kolorowych sporo ale bez biadolenia że biali są mniejszością . Co najwyżej są dzielnice gdzie kolorowi zbliżają się do 50% a są i takie że prawie 100% biali(nie koniecznie autochtoni ale biali). A większość z nachodzców to turasy i marokańczycy.



Jeśli chodzi o Hage to grubo się mylisz, bo tam biali stanowią 18 procent populacji miasta. W innych miastach to już tylko dzielnice są czarne, tak powiedziałeś jednak i tak jest ich od zaj***nia. Ale Holendrzy to 17 milionów na 23 miliony wszystkich mieszkańców. Wiem bo też tam mieszkam.