18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamieszki w Filadelfii rozprzestrzeniają się

Macx83wwww • 2020-10-27, 12:53
Wskutek zastrzelenia czarnoskórego nożownika, 27-letniego Waltera Wallace'a





spoiler

ProVVe

2020-10-27, 22:31
Trump wedlug nawet jewvn-u odzyskuje powoli poparcie. Także dobrze niech małpy mieszają, a odstrzeli się je później ... Bo żadne z tych czarnych ryjów nie powinno żyć po takiej akcji... Powinni leżeć w kałużach krwi an ulicy bez możliwości zebrania tego gówna na pochówek

daniel1040

2020-10-27, 23:01
Nie wie czy widzieliście zajście ale j***ny miał dobre 2 minuty na przestanie pogoni za policjantem - zastrzelili go w ostateczności a do tych upośledzonych kuzynów szympansów nic nie dociera. Zupełnie jak do polskiej lewicy (ból dupy za 3...2...1)

Ghost39

2020-10-28, 00:23
Ale Afroamerykanie dają amunicji na wybory Trumpa :)

hfbnmiuytp

2020-10-28, 00:53
swampman napisał/a:

roznica miedzy zyc a "zyc" jest wielka.
poza tym jak sama nazwa wskazuje jego dziecko jego sprawa i jego problem.
nie chcial usunac to nie usunal i wlasnie o to w tym wszystkim chodzi ze mam w dupie jego, jego dziecko i jego decyzje.
niech robi co chce, na co pozwala mu sumienie i jesli ktos chce byc w przyszlosci 70 letnim ojcem z 50 letnim dzieckiem przywiazanym do lozka, z cyklopim okiem albo ch*j wie czym innym jeszcze i podcierac mu dupe czy wycierac sline - prosze bardzo. mam wyj***ne.
niech kazdy robi co chce i nie mowi innym co maja robic i jak maja zyc.
altruizm od idiotyzmu oddziela bardzo cienka granica
witamy w xxi wieku



Idealnie wpisałeś się w sedno mojego komentarza. Pojawia się jakiś problem, co robią p*zdo-pseudo-rodzice? Chcą wymienić dzieciaka jak uszkodzoną zabawkę w sklepie. Do tego, jeżeli takie odrażające jest rodzenie chorego dziecka, zawsze można zrobić cesarkę pod narkozą. Nic nie zapamiętasz, a jak ogarniesz dobrego lekarza to i blizny będą niezauważalne.

Fiodorsky

2020-10-28, 01:14
powinni wyrżnąć cale to asfaltowe towarzystwo

swampman

2020-10-28, 01:32
hfbnmiuytp napisał/a:

Idealnie wpisałeś się w sedno mojego komentarza. Pojawia się jakiś problem, co robią p*zdo-pseudo-rodzice? Chcą wymienić dzieciaka jak uszkodzoną zabawkę w sklepie. Do tego, jeżeli takie odrażające jest rodzenie chorego dziecka, zawsze można zrobić cesarkę pod narkozą. Nic nie zapamiętasz, a jak ogarniesz dobrego lekarza to i blizny będą niezauważalne.



p*zdorodzic to pozwala rodzic sie choremu dziecku i skazywac go na ch*jowa egzystencje majac do dyspozycji dobra dzisiejszej nauki. wiele chorob mozna przewidziec jeszcze wtedy kiedy plod ludzki nie rozni sie niczym od swinskiego krowiego itd.
to nie rodzicielstwo tylko hodowanie sobie chorej zabawki w imie wyimaginowanego wyzszego dobra, skazywanie nie tylko jego na cierpienie ale i samego siebie.

lubisz to? twoja sprawa rob co chcesz.
gowno cie obchodza sprawy innych. nie zagladaj nikomu do lozka, dupy ani p*zdy. popatrz sobie w swoja bo widze ze masz w co.

cesarka to sposob porodu a my mowimy o aborcji chyba ze to jakas nowomoda bohatera i nazywanie aborcji cesarka.
o ile wiem aborcje robi sie po to aby nie rodzic.

przypominam ci ze to nie facet zamienia sie w inkubator przez 9 miesiecy tylko kobieta wiec pozwol decydowac im.

aaa i jeszcze zapomnialbym.
niechciane dziecko a tym bardziej chore niechciane dziecko zawsze takie pozostanie.
o dziecku z gwaltu chyba nie musze ci tlumaczyc bo nawet nie zakladam ze jestes az taka ameba.

pytolsky

2020-10-28, 09:12
swampman napisał/a:

roznica miedzy zyc a "zyc" jest wielka.
poza tym jak sama nazwa wskazuje jego dziecko jego sprawa i jego problem.
nie chcial usunac to nie usunal i wlasnie o to w tym wszystkim chodzi ze mam w dupie jego, jego dziecko i jego decyzje.
niech robi co chce, na co pozwala mu sumienie i jesli ktos chce byc w przyszlosci 70 letnim ojcem z 50 letnim dzieckiem przywiazanym do lozka, z cyklopim okiem albo ch*j wie czym innym jeszcze i podcierac mu dupe czy wycierac sline - prosze bardzo. mam wyj***ne.
niech kazdy robi co chce i nie mowi innym co maja robic i jak maja zyc.
altruizm od idiotyzmu oddziela bardzo cienka granica
witamy w xxi wieku



Pomijasz istotną różnicę - to kobieta może abortować dziecko, nie pytając męża lub innego ojca dziecka o zdanie. Gdyby facet nie postawił na swoim, to pewnie jego durna baba by dzieciaka zabiła. Musiał mieć wiele zaparcia - w takiej sytuacji dla niego to same obowiązki, a żadnych uprawnień, w przeciwieństwie do kobiet. I właśnie przez takich samców beta jak ty, umyślnie postulujących ograniczanie własnych uprawnień co do własnych dzieci, w tym kraju normalni mężczyźni mają tak ujowo.

janlew

2020-10-28, 09:37
Quassar napisał/a:

Co ty pie**olisz czemu porównujesz jedno do drugiego


Bo jedno i drugie protesty wywołuje głównie antifa i lgbt za szekle słupa sorosza i spółki?
Bo jedno i drugie jest skierowane przeciwko cywilizacji białego człowieka?
Bo jedno i drugie powoduje zamieszki lewackiego ścierwa i utrudniając życie normalnym ludziom?

Wiewór

2020-10-28, 09:56
hfbnmiuytp napisał/a:

Prawdę napisał, ludzie dzisiaj chcą dostać wszystko po łatwiźnie. Znajomemu z pracy urodził się dzieciak z przepukliną pępkową. Według waszych standardów nadawał się do zabicia, na szczęście gościu ma łeb na karku nie w dupie i wziął odpowiedzialność na bary. Dziecko żyje, rośnie i ma się dobrze.



Ładnie jesteś popie**olony i po prostu kłamiesz. Przepuklina nie kwalifikuje do aborcji bo to nie jest ciężkie uszkodzenie tylko wada łatwa do naprawy.

swampman

2020-10-28, 12:21
pytolsky napisał/a:

Pomijasz istotną różnicę - to kobieta może abortować dziecko, nie pytając męża lub innego ojca dziecka o zdanie. Gdyby facet nie postawił na swoim, to pewnie jego durna baba by dzieciaka zabiła. Musiał mieć wiele zaparcia - w takiej sytuacji dla niego to same obowiązki, a żadnych uprawnień, w przeciwieństwie do kobiet. I właśnie przez takich samców beta jak ty, umyślnie postulujących ograniczanie własnych uprawnień co do własnych dzieci, w tym kraju normalni mężczyźni mają tak ujowo.



nie chce mi sie juz nawet odpisywac na takie bezwartosciowe pie**olenie.
klamiesz i wymyslasz a do tego trzeba miec mozg. nie wychodzi ci to wiec mam poszlaki co o tobie sadzic.

idz bron swiatyn bo tak ci kazal wodz

hfbnmiuytp

2020-10-28, 13:27
Wiewór napisał/a:

Ładnie jesteś popie**olony i po prostu kłamiesz. Przepuklina nie kwalifikuje do aborcji bo to nie jest ciężkie uszkodzenie tylko wada łatwa do naprawy.



Tracheostomia, peg i broviacka łatwe zabiegi. Kolejny raz pokazujesz tępotę lewicowych podludzi

:lol:

swampman napisał/a:

p*zdorodzic to pozwala rodzic sie choremu dziecku i skazywac go na ch*jowa egzystencje majac do dyspozycji dobra dzisiejszej nauki. wiele chorob mozna przewidziec jeszcze wtedy kiedy plod ludzki nie rozni sie niczym od swinskiego krowiego itd.
to nie rodzicielstwo tylko hodowanie sobie chorej zabawki w imie wyimaginowanego wyzszego dobra, skazywanie nie tylko jego na cierpienie ale i samego siebie.
lubisz to? twoja sprawa rob co chcesz.
gowno cie obchodza sprawy innych. nie zagladaj nikomu do lozka, dupy ani p*zdy. popatrz sobie w swoja bo widze ze masz w co.
cesarka to sposob porodu a my mowimy o aborcji chyba ze to jakas nowomoda bohatera i nazywanie aborcji cesarka.
o ile wiem aborcje robi sie po to aby nie rodzic.
przypominam ci ze to nie facet zamienia sie w inkubator przez 9 miesiecy tylko kobieta wiec pozwol decydowac im.
aaa i jeszcze zapomnialbym.
niechciane dziecko a tym bardziej chore niechciane dziecko zawsze takie pozostanie.
o dziecku z gwaltu chyba nie musze ci tlumaczyc bo nawet nie zakladam ze jestes az taka ameba.



Dziecko to człowiek, walczy się o niego i jego zdrowie. Z jednej strony piszesz o cudach medycyny, a z drugiej odmawiasz tej medycynie uratowania chorego dziecka? :lol:

Co do dziecka z gwałtu, gwałciciela nie możemy zabić, ale niewinne dziecko możemy? :lol:

swampman

2020-10-28, 14:35
hfbnmiuytp napisał/a:

Tracheostomia, peg i broviacka łatwe zabiegi. Kolejny raz pokazujesz tępotę lewicowych podludzi

Dziecko to człowiek, walczy się o niego i jego zdrowie. Z jednej strony piszesz o cudach medycyny, a z drugiej odmawiasz tej medycynie uratowania chorego dziecka?
Co do dziecka z gwałtu, gwałciciela nie możemy zabić, ale niewinne dziecko możemy?



cud medycyny pozwala usunac to nie chciane cos co kiedys stanie sie niechcianym dzieckiem poki jeszcze nim nie jest.
a tym czyms sa albo jeszcze dzielace sie komorki albo plod czyli forma do dalszego rozwoju w czlowieka.

kto walczy o jego zdrowie? bo napewno nie panstwo a nawet gdyby to nie tylko z twojej kieszeni.

chcesz miec chore dziecko? poswiecac swoje zycie zeby o nie walczyc? prosze k***a bardzo. rob co chcesz. nikt ci nie broni. .
nie mow innym co maja robic zeby zadowolic twoj katopisowski spwiatopoglad

a to ze gwaciciela nie mozemy zabic to juz inny wymiar niedoj***nia w jakis zyjemy i calkiem inny temat

edit: a o medycynie to lepiej sie nie wypowiadaj :lol:

Wiewór

2020-10-28, 14:52
hfbnmiuytp napisał/a:

Tracheostomia, peg i broviacka łatwe zabiegi. Kolejny raz pokazujesz tępotę lewicowych podludzi


Człowieku wymieniłeś elementarne zabiegi wykonywane w szpitalu...
Nie rób już z siebie większego idioty.

A powiedz mi profesorze medycyny jak proponujesz leczyć płód np bez glowy, bez mózgu albo bez tułowia czy odbytu

Bo wam j***nym religijnym ociemniałym sp***olinom wydaje sie, że aborcje w Polsce to się wykonuje jak rodzicom nie pasuje kolor oczu a wy nie macie bladego pojęcia o jakie wady chodzi.

swampman

2020-10-28, 20:44
Wiewór napisał/a:

Człowieku wymieniłeś elementarne zabiegi wykonywane w szpitalu...
Nie rób już z siebie większego idioty.
A powiedz mi profesorze medycyny jak proponujesz leczyć płód np bez glowy, bez mózgu albo bez tułowia czy odbytu
Bo wam j***nym religijnym ociemniałym sp***olinom wydaje sie, że aborcje w Polsce to się wykonuje jak rodzicom nie pasuje kolor oczu a wy nie macie bladego pojęcia o jakie wady chodzi.



zapewne przeszczepem

bartosh89

2020-10-28, 23:21
swampman napisał/a:

roznica miedzy zyc a "zyc" jest wielka.
poza tym jak sama nazwa wskazuje jego dziecko jego sprawa i jego problem.
nie chcial usunac to nie usunal i wlasnie o to w tym wszystkim chodzi ze mam w dupie jego, jego dziecko i jego decyzje.
niech robi co chce, na co pozwala mu sumienie i jesli ktos chce byc w przyszlosci 70 letnim ojcem z 50 letnim dzieckiem przywiazanym do lozka, z cyklopim okiem albo ch*j wie czym innym jeszcze i podcierac mu dupe czy wycierac sline - prosze bardzo. mam wyj***ne.
niech kazdy robi co chce i nie mowi innym co maja robic i jak maja zyc.
altruizm od idiotyzmu oddziela bardzo cienka granica
witamy w xxi wieku



Dokładnie o to chodzi
Ktoś to w końcu wytłumaczył w prostych słowach
Pozdro 600 swampman
Może prawi choć trochę przejrzą na oczy ... Choć w sumie raczej urodzili się z jednym albo bez żadnego ...