18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamieszki w dover

wierzbool • 2020-12-24, 06:53
Nerwowa aosfera doprowadza do bójek w mieście portowym w DOVER w południowej Anglii. Początek walka później już tylko pacyfikacja i próba werbalnego odbicia pojmanego.


dżonyłojlker

2020-12-24, 14:56
Asuritta napisał/a:

O co wogóle tam poszło ?



No k***a ruda z pałką latała i ziomeczka uderzyła.

Rutik

2020-12-24, 15:36
kothletino napisał/a:

Patusy i umysłowy plebs.



I do tego bez znajomości angielskiego, żeby normalnie z policją porozmawiać.

Marcin360360

2020-12-24, 16:17
bloodwar napisał/a:

Spałeś w letargu w jakiejś jaskini przez ostatnie kilka dni? Poszło o to, że Francuzi zablokowali wjazd ciężarówek do Francji i setki kierowców musi stać w porcie nie wiedząc kiedy i czy ruch zostanie odblokowany, mieli być puszczani po przejściu testu na koronawirusa ale problem w tym, że tuż przed świętami wszyscy pobrali wolne i nie ma im kto tych testów zrobić i przetestować w laboratorium, każą czekać. A sytuacji nie ułatwia to, że np. do Hola... Niderlandów można sie dostać bez problemu bez testów więc wszystko wygląda na celową polityczną grę Francuzów chcących wymóc na Anglii lepsze warunki brexitowych połowów na ich wodach terytorialnych przez francuskich rybaków

do takich jak on nie dociera logiczna wypowiedz on czeka na tuska ktory przyjedzie na białym koniu ktory z lampart pokona bolszewkika kaczynskiego ha ha ha.

Niezwyciężony napisał/a:

Różnica jest taka ze angole używają prawidłowo, napie**alają po udach. Śmieć z BOA napie**alał ludzi po plecach i po głowie a takie użycie pałki teleskopowej jest zabronione ponieważ można tak kogoś połamać albo zabić. Widzisz tą subtelną różnicę czy trzeba ci przyj***ć z teleskopa w pusty łeb ?


Pusty łeb pasuje do ciebie idealnie. Kobieta ktora dwa lata temu kandydowała na posła wychodzi na ulice i mówi że to nie jest manifestacja polityczną. Do tego mamy pandemia. Mój syn mial operacje siedzial w szpitalu ponad tydzień a ja nie mogłem przy nim być przez TAKIE qrwy jak ty! Wiec zamknij morde bo inaczej cie znajdę psie i wytłumaczę czym jest prawo.

Ni...........ny

2020-12-24, 17:34
Marcin360360 napisał/a:

.... Wiec zamknij morde bo inaczej cie znajdę psie i wytłumaczę czym jest prawo.



Dawaj śmieciu j***ny, znajdź mnie, czekam :amused:

Prosadol

2020-12-26, 20:44
Polska chołota :evil: