18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamieszanie na starcie

okar19 • 2011-10-16, 10:12
no i sie pościgali

ZnanyJakoZaganiacz

2011-10-16, 10:22
Patrz w lusterko, sprawdź dwa razy. Rajdowcy są wszędzie.

Tunczyk91

2011-10-16, 10:40
Pewnie mial wykupiony pakiet OC+AC i pie**oli system

Hirons

2011-10-16, 22:00
Kobieta za kierownicą.

No...........ck

2011-10-17, 20:07
Ja nikomu nie życzę, ale ja oglądam wyścigi, tylko ze względu na wypadki.

Gonzo18

2011-10-17, 20:32
Czym i w jakim celu sypią coś białego na droge?

NobliwyWojak

2011-10-17, 20:41
@Gonzo18

Sypią piasek lub coś piaskopodobnego. Ważne, żeby to coś było niepalne. Sypią po to, żeby ewentualne płyny i paliwo, które może wyciekać z uszkodzonego samochodu wsiąkało w ten proszek, a nie rozpie**alało się po całej drodze. Taki wilgotny piasek jest też łatwiej później zebrać niż rozlany płyn.

mare30ks

2011-10-17, 20:54
po co takie koszyki na zakupy wogole wyjezdzaja na tor?

NobliwyWojak

2011-10-17, 22:09
borisklinga napisał/a:

Gonzo12, amfą sypią


Czystą amfą mogliby co najwyżej polewać. To, co sobie kupiłeś na przerwie pod gimnazjum to siarczan amfetaminy i nim można śmiało sypać, więc bądź precyzyjny, jeśli nadal chcesz być fajny.

Następny, co narkotyki tylko w CSI widział, a specjalista od wszystkiego jak Borewicz w PRLu :homer:

No...........ck

2011-10-17, 22:41
@NobliwyWojak Ten proszek to sorbent celulozowy, bardzo dobrze pochłania olej. Taki z ciebie ekspert, że wyprodukowałeś esej na temat piasku.

NobliwyWojak

2011-10-17, 23:14
KULTYWATOR napisał/a:

@NobliwyWojak Ten proszek to sorbent celulozowy, bardzo dobrze pochłania olej. Taki z ciebie ekspert, że wyprodukowałeś esej na temat piasku.


Jakbyś nie chciał na siłę mi udowodnić gafy, której nie popełniłem, to byś ćwierćinteligencie zauważył, że dodałem 'albo coś piaskopodobnego'. Zarówno środek przez ciebie wymieniony, jak i piasek spełniają dokładnie k***a taką samą rolę.

A jeśli dalej uważasz się za eksperta, że piasku się do tego nie stosuje, to przeglądnij sobie Sadola maksymalnie kilka stron wstecz i znajdź odpowiedni temat. Podpowiadam, że zorientujesz się po tytule - tylko żebyś k***a 'sorbent celulozowy' w wyszukiwarkę nie wpisał...

A swoją drogą, to ciekawi mnie po czym cepie poznałeś na tym filmiku, że to akurat sorbent, a nie piasek lub inny związek, których jest trochę. Wyniuchałeś to przez matrycę monitora?

zeetox

2011-10-18, 00:16
Jakbym widział Pietrowa pod koniec sezonu 2010/2011 :P

Wolvek

2011-10-18, 01:19
NobliwyWojak napisał/a:


Czystą amfą mogliby co najwyżej polewać. To, co sobie kupiłeś na przerwie pod gimnazjum to siarczan amfetaminy i nim można śmiało sypać, więc bądź precyzyjny, jeśli nadal chcesz być fajny.



Taaa, a marihuane robi sie z konopii :amused:

tunowy

2011-10-19, 02:54
Circuit Park Zandvoort w Zandvoort w Holandii. Naprawdę fajny tor, co 2 tygodnie jest jakaś konkretna impreza. Polecam Italia Zandvoort- pokaz i wyścigi wszystkich włoskich samochodów - Ferrari, Maseratti, Alfa Romeo, Lamborghini. Za 40 Euro można przejechać się po torze jako pasażer z kierowcą nowym Ferrari a za jedyne 300 Euro można samemu zasiąść za kierownicą takiego auta i pośmigać po torze :D info o imprezach na http://www.circuit-zandvoort.nl/