18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamiast jazdy na ręcznym

phrontch • 2020-08-04, 19:17
Nareszcie większość sadoli będzie mogła regularnie zamoczyć :smiechzula:




R2-D2

2020-08-05, 10:11
Kolega pyta o link do aukcji :lol:

juderaus

2020-08-05, 10:36
Cham napisał/a:

Idzie coś takiego kupić na odpuście?



Ponoć tak. Na stoisku z dewocjonaliami. Z tym, że towar jest ''gorący'' i zawsze dostajesz na szybko spod lady i nigdy nie wiesz co Ci sie trafi. Może byc czarna, żółta biała albo np. czarna z ku*asem.

Obejszłem_system

2020-08-05, 11:41
killua napisał/a:

no i na ch*j ci to ? syfa złapiesz. kasę wydasz . kaszojada splodzisz. wpie**ol od byłego dostaniesz. kupe czasu stracisz. niektórzy wolą kreatywniej czas swój spędzać . a tu wyrchuchasz se na szybkości ciśnienie ci zejzie i nic z powyższych ci się nie przydaży



k***a. Z kim Ty się r*chasz?

Baguvvix

2020-08-05, 14:28
[quote="killua"]no i na ch*j ci to ? syfa złapiesz. kasę wydasz . kaszojada splodzisz. wpie**ol od byłego dostaniesz. kupe czasu stracisz. niektórzy wolą kreatywniej czas swój spędzać . a tu wyrchuchasz se na szybkości ciśnienie ci zejzie i nic z powyższych ci się nie przydaży[/quote

Jeśli wam chodzi tylko o spuszczenie się, a nie chęć zaliczenia fajnej laski i zrobienia jej dobrze, to dobrze że kupujecie sztuczne p*zdki, bo szkoda prawdziwych dziewczynek ;)

kulawiec

2020-08-05, 16:42
killua napisał/a:


no i na ch*j ci to ? syfa złapiesz. kasę wydasz . kaszojada splodzisz. wpie**ol od byłego dostaniesz. kupe czasu stracisz. niektórzy wolą kreatywniej czas swój spędzać . a tu wyrchuchasz se na szybkości ciśnienie ci zejzie i nic z powyższych ci się nie przydaży



A skąd. Dzisiaj przyjdą z badaniem w zębach, implantem antykoncepcyjnym, dopasują się do twojego czasu i postawią kolację. Mąż to jeszcze odwiezie i będzie życzył dobrej zabawy.

polakwrocek

2020-08-05, 16:44
pazuzu napisał/a:

A ja się pytam po co? W dzisiejszych czasach gdzie wyrwanie laski na bzykania jest łatwiejsze niż kupienie dobrej kiełbasy serio ktoś kupi sztuczną p*zde?



Bo spuszczenie się w silkon to kwestia minut.
Spuszczenie się w "laskę" to szukanie na necie/umawianie się , płacenie za driny żarcie , potencjalnie motel jak nie chcesz sprzątać.
A do tego jak gdzieś popełnisz błąd, albo laska tylko szukała sponsora na noc to nawet gały nie opie**oli....

Radosny88

2020-08-07, 21:31
Ja tam wolę sobie jakiś model do sklejania kupić... :lol:

westice

2020-08-07, 23:06
killua, Głos rozsądku !

sard

2020-08-08, 16:07
Ktoś poratuje linkiem do tego zacnego produktu sadolowego?