18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamiana Księżyca na inne planety

Prescot • 2013-04-03, 22:40
Widok z ziemi jeśli zamienić księżyc na większe kulki :-)


tigerqaz

2013-04-04, 08:41
Ja pie**ole! To k***a jest tylko taka prezentacja...
Jak zawsze znajdzie się ktoś, komu coś nie będzie pasować,
Perfekcjoniści wielcy k***a !!!

cocaine.animals

2013-04-04, 10:00
k***a, ta planeta miała kiedyś 7 księżyców!...

dumad

2013-04-04, 11:06
jak długo by trwało zaćmienie Słońca przez Saturna lub Jowisza?

nitrox89

2013-04-04, 11:14
Jowisz i Saturn mnie przerażają :shock:

Bacutil

2013-04-04, 12:06
Cytat:

Widok z ziemi jeśli zamienić księżyc na większe kulki



Piękna składnia.

rafic100

2013-04-04, 12:12
Miałby mi taki wariat latać nad głowa jak ten ostatni to bym oszalał

Prescot

2013-04-04, 14:26
isitsaturday napisał/a:



Szkoda, że nie pokazali pozostałych planet: Słońca, Syriusza, Raka, czajniczka Russella...



Tak tak, słońce to planeta. Wracaj do gimbazy..

is...........ay

2013-04-04, 16:25
Ech, miałem nadzieję, że ktoś zignoruje to Słońce, a przyczepi się do pozostałych: Syriusza, czajniczka i przede wszystkim księżyca. Niestety, stało się zupełnie odwrotnie. Jak widać, głupota w tym kraju sięgnęła już zenitu, skoro zostałem jeszcze wyzwany od gimbazy, jakby to było wyzwisko ostateczne, a wszelka próba wymyślenia czegoś lepszego miałaby skutkować implozją wszechświata. Imbecyle.

Prescot

2013-04-04, 16:27
isitsaturday napisał/a:

Ech, miałem nadzieję, że ktoś zignoruje to Słońce, a przyczepi się do pozostałych: Syriusza, czajniczka i przede wszystkim księżyca. Niestety, stało się zupełnie odwrotnie. Jak widać, głupota w tym kraju sięgnęła już zenitu, skoro zostałem jeszcze wyzwany od gimbazy, jakby to było wyzwisko ostateczne, a wszelka próba wymyślenia czegoś lepszego miałaby skutkować implozją wszechświata. Imbecyle.




To ty zrobiłeś z siebie debila, zwróciłem uwagę tylko na słońce bo tylko taki kretyn jak ty mógłby pomyśleć że reszta to na serio..

is...........ay

2013-04-04, 16:28
Pozwólcie mi was od razu wyręczyć:
@IsItSaturday, przestań się k***a spinać o najgłupszą drobnostkę, gimbusie! Ojciec cię nie r*chał?

Teraz już nie musicie wysilać swoich tłustych paluszków. Nie trzeba dziękować.

br...........rs

2013-04-04, 17:36
@Prescot
Wracaj do gimbazy uczyć się czytania ze zrozumieniem, skoro autor napisał "KSIĘŻYCA NA INNE PLANETY" (księżyc to planeta?! zauważ słowo "inne") to isitsaturday miał prawo zaironizować...

mare30ks

2013-04-04, 20:50
ech, dozyc czasow kiedy bedzie mozna zapie**alac miedzy planetami, chocby i na naszym zafajdanym ukladzie slonecznym...
juz bysmy mogli wybierac sie na wczasy na marsa czy ksiezyc ale wazniejsze jest rozpie**alanie sie dookola

clon

2013-04-04, 21:16
@Prescot
Jeżeli nie potrafisz wyczuć tak dobitnej ironii, to w gimbazie nie widzę nikogo oprócz Ciebie.

Film ch*jowy, skala nie jest zachowana. Tworząc podobny film/obrazek nacisk powinno się kłaść właśnie na skalę, bo o to tu chyba chodzi...