18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamawiałam łagodny kubełek!

~Velture • 2018-05-12, 08:43
Gdzieś w Australii dziewczę dostało k***icy macicy :roll:


Black Pitt

2018-05-13, 09:12
k***a, na wyspie gdzie wysyłali skazańców, nie ma ani jednego, który by ją wysłał z powrotem do kuchni?

xavenue

2018-05-13, 11:56
Znam to. To sie chyba nazywa depresja maniakalna. Mialem taka zone. codziennie po slubie mnie bila. po 6 miesiacach wyskoczylem z walizka przez okno. bo mnie zamykala. prace tez wczesniej stracilem, bo mi dzwonila ciagle zazdrosna i nie wytrzymalem. to mozna leczyc. ona sie wyleczyla i teraz ma normalne zycie.

ellsworth

2018-05-13, 14:33
bloodwar napisał/a:

Nic w tej restauracji nie należy do pracowników, wszystko za to jest ubezpieczone a oni nie mają wpisane w obowiązki pracownicze ochrony budynku to jaką mają motywację żeby tego bronić? A po dotknięciu tej pani by mogli dodatkowo zostać oskarżeni o napaść/molestowanie, wyrzuceni z pracy i duże odszkodowanie dla naćpanego dzieciaka


Poza "obowiązkami" jest jeszcze najzwyklejsza ludzka przywoitość (czy może już jej nie ma w tych sp***olonych czasach?) która nakazuje podejść do takiej idiotki i ją spacyfikować a nie chować się po kątach jak ostatni dupek.

Nexus69

2018-05-13, 14:50
Zapomniała, ze nie jest czarna ani muzlemska, wiec dojebią jej taką grzywne, że spokornieje na lata :D

AN...........or

2018-05-13, 18:30
ellsworth napisał/a:


Poza "obowiązkami" jest jeszcze najzwyklejsza ludzka przywoitość (czy może już jej nie ma w tych sp***olonych czasach?) która nakazuje podejść do takiej idiotki i ją spacyfikować a nie chować się po kątach jak ostatni dupek.



A kto ci zapłaci za tą "ludzką przyzwoitość", hm ?

chudy005

2018-05-13, 21:52
Brak użycia "pały" w czas....skutki na załączonym filmie powyżej....

mrthebenek

2018-05-14, 00:03
@xavenue dałeś się bić żonie przez pół roku?

ellsworth

2018-05-14, 06:05
conderus napisał/a:



A kto ci zapłaci za tą "ludzką przyzwoitość", hm ?


Aha. To ty z tych co palcem nie kiwnął jak nikt ci za to nie zapłaci. Ludzie z taką postawą są całe życie biedni...

Wiewór

2018-05-14, 09:33
Przyj***ł bym jej krzesłem z niemca jak w wwe.

solltys

2018-05-14, 23:53
Gdyby ktoś przyszedł do mojej pracy i tak odpie**alał tez bym miał wyj***ne.