18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamaskowani Szwedzi atakowali imigrantów.

MajkelT • 2016-01-30, 17:26
Cytat:

Około 100 zamaskowanych mężczyzn polowało w nocy w centrum Sztokholmu na imigrantów.




Według gazety „Aftonbladet”, mężczyźni mieli atakować osoby o cudzoziemskim wyglądzie, przebywające w pobliżu dworca centralnego. Dlaczego akurat w tym miejscu?
Sztokholmska policja szacuje że przynajmniej 200 marokańskich małoletnich imigrantów płci męskiej żyje w okolicach dworca głównego. Śpią gdzie popadnie i utrzymują się z działalności przestępczej. Kradną, obmacują dziewczęta i biją je po twarzy w wypadku oporu. Napadają nawet na ochroniarzy.
Polowanie, do którego doszło zostało zorganizowane najprawdopodobniej przez chuliganów stadionowych – wyjaśniał Fredrik Nylén ze stołecznej policji.
Świadkowie zdarzenia potwierdzają, że widzieli przynajmniej ok. 50-osobową grupę mężczyzn, która biła imigrantów, ale sami byli tak przerażeni, że również ratowali się ucieczką.
Wcześniej mężczyźni ci rozrzucili wokół dworca centralnego ulotki z napisem „Już wystarczy”.



zrodlo: ndie.pl (nie dla islamizacji europy).


Co moge od siebie dodać, brawo ! Oby więcej takich inicjatyw. Jak to k***a jest, że policja wie o 200 chłopakach którzy macają im córki,matki i żony i nic z tym nie robi. Czy nie powinni do ch*ja wysłać tam wojsko na polowanie ?? Złapać i wyj***ć z kraju ?

Ba...........34

2016-01-30, 17:29
Filmik z akcji.

Lolium

2016-01-30, 17:30
A to huncwoci ci chuligani.

maderfakermen

2016-01-30, 17:33
teraz sobie wyobraźcie co by się u nas działo, gdyby wszyscy kibole i wk***ieni ludzie się zwarli w szeregi :szydera:

ke...........00

2016-01-30, 17:57
ch*ja widac na tym filmie. Nie lepiej poczekac na jakis porzadny material? Nie, lepiej nachapac sie piwek za nic.