18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamachowiec-samobójca i jego samozagłada

Salieri16000 • 2018-08-29, 13:34
Gdzieś w Syrii: zamachowiec-samobójca ubrany w mundur FSA (Free Syrian Army- Wolna Armia Syrii) nie zdołał dostać się na teren punktu obserwacyjnego. Akcja od 30 sek- do końca ;) Niestety... stan kóz-statystek nie jest mi znany.


zwierzak30

2018-08-29, 21:02
Taki trochę z opóźnionym zapłonem.

Tryper

2018-08-29, 23:34
Śmieć detonując się w rowie tylko zrobił przysługę społeczeństwu bez ofiar postronnych.

hfbnmiuytp

2018-08-30, 01:43
Takie rzeczy już się pojawiają w mediach:
Opposition sources say they spotted a shipment of chemical weapons transferred by the army to the countryside of Hama.

i jescze:

UN Secretary-General 'once again reaffirms that any use of chemical weapons is totally unacceptable,' adds he is 'deeply concerned' about growing risks in Idlib


Te amerykańce to bezwstydnicy do potęgi ch*j-entej :amused: a cały świat tylko przytakuje, ja być dobry murzyn jo jo atak chemiczny zły bombardować przestępców jo jo :idzwch*j:

Tryper

2018-08-30, 03:02
@up
Jo jo...? Pisz k***a po polsku, a nie gwarą z dupy.

nowynick

2018-08-30, 08:46
FSA to najgorsze ścierwo tego konfliktu ex aequo z ISIS. Banda płatnych najemników z całego świata arabskiego dla niepoznaki nazywająca się wolną syryjską armią. Już nawet sam skrót sugeruje, że to k***y opłacane za kasę CIA. "Free Syrian Army" po arabsku wg wiki: Al-Jayš Al-Suri Al-Ḥurr czyli AJASAH, ISIS to też angielski skrót...

HalfGod

2018-08-30, 20:44
Jakim matołem trzeba być aby zostać samobójcą to trzeba być nieudacznikiem jak ten przykład. Jedyne co dobrze mu w życiu wyszło, bo zamachu nawet nie umiał zrobić na pełnej determinacji jaką jest niechybna śmierć. TO musiała być kobieta.