18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żałoba u Cyganów

gurpegi • 2015-10-22, 20:18
Kolejne doniesienia dotyczące Cyganów. Oczywiście chodzi o jedno z ich hobby, czyli zamieszki i niszczenie mienia. Akcja miała miejsce we wtorek, a dotyczyła niewielkiego miasta, Moirans, w południowo-wschodniej Francji.

Otóż w łikend zginął siedemnastoletni przedstawiciel tego brudnego gatunku i jego rodzina zażądała, aby na pogrzebie pojawili się krewni 'zimnego Roma', którzy, co jasne, przebywali w więzieniu. (Nie)stety kierownik zakładu karnego negatywnie rozpatrzył ich wniosek. Wtedy zaczęły się zamieszki, które objęły nie tylko miasto Moirans, ale również samo więzienie (20 osadzonych zniszczyło stoły, krzesła, sprzęt elektroniczny, pojawił się ogień itp.).

W samym mieście 'bawiła się' wataha ok. 100 Gruzojadów, którym czoło stawiało ok. 200 policjantów oraz 100 strażaków (oczywiście pasywnie, aby nikogo nie urazić). Cyganie wznieśli barykady na lokalnych drogach, spalili kilkanaście aut, którymi jednocześnie zablokowali ważny węzeł kolejowy łączący Grenoble z Lyonem. W międzyczasie musiano ewakuować zagrożony urząd miasta oraz szkołę.

Na daną sytuację zareagował premier Białychflagusów i zapowiedział 'twardą odpowiedź', co pewnie oznacza minus 19,99 euro od miesięcznej 'pensji' za oddychanie.



No i największy smaczek, młody śniadoskóry o którego śmierć się rozchodzi, zginął w wypadku samochodowym, rozbijając kradzione auto na drzewie :mrgreen: . Przy okazji zginęło dwóch pasażerów, czyli można domniemywać, że również niedomytych.
Karma, k***a 8-) .

Źródła:
spoiler

Jurny_Ziemniak

2015-10-22, 21:01
Czyli najbliższe święta wszyscy spędzą w rodzinnym gronie za kratami :amused:

bleblebator1

2015-10-22, 21:35
A francuzy wywiesiły białą flagę. A wystarczyło wręczyć nakaz pracy. Albo nakaz prysznica z mydłem.

KlinikaAborcyjna

2015-10-22, 21:53
Za starych dobrych czasów (gdy lewactwo siedziało w norach) to do takiego rozpie**olu by nie doszło ponieważ zawczasu użyto by argumentów siłowych pacyfikując jednocześnie tę całą zgraję śniadych ludzi (przez poprawność polityczną i ten j***ny ośrodek monitorowania nie mogę użyć odpowiedniego słowa na określenie tych bandyckich wybryków). Amen.

Ostrovsky

2015-10-23, 00:35
niech spróbują na święta takie coś odj***ć , siora nie przyjedzie to sam się do nich przejadę z kałachem

Piesgrzybiarz

2015-10-23, 03:34
k***a Kalifatem frankonii sie przejmujecie. Ostatnio byłem odwiedzić kumpla ze studiów w Andrychowie, w sobotni wieczór przechodząc przez "centrum" miasta mimo iż nie jestem ułomkiem czułem się w ch*j niepewnie widząc grupki śniadolicych.

bleblebator1

2015-10-23, 06:05
Ostatnim razem ( a to było kilkanaście lat temu) w Ziębicach, jak cygany kogoś pobili, zjechało się kilkanaście busów z miast ościennych i spuścili konkretny wpie**ol. Szklarze mieli zysk, firmy produkujące drzwi i ościeżnice miały zysk, itd itd

Przema

2015-10-23, 07:34
do utylizacji wiadomo co

Tafariel

2015-10-23, 07:37
Czytam "żałoba u cyganów" i myślałem, że któregoś na siłę do pracy wysłali :amused:

ch...........av

2015-10-23, 08:19
Czemu ich po prostu nie zastrzelili, żaden z nich pewnie nie ma dokumentów. Nie ma dokumentów, nie ma obywatela :P

paredao

2015-10-23, 08:30
Piwerko za nazywanie rzeczy po imieniu. j***ć poprawność polityczną!

Zacytuje klasyke:
"Cygan to złodziej i tak już zostanie. Pan Jezus w biblii maił to napisane."

ro...........24

2015-10-23, 08:36
Do wagonów i wypie**olić w kosmos

koloko.sdk

2015-10-23, 08:37
Francjo obudź się do ch*ja!

TT4

2015-10-23, 10:24
pifko za kreatywny opis

LucyferPL

2015-10-23, 10:50
Sucharek

Grupka Chlopow pali ognisko ziemniaki kielbaski itp
pewien pan przechodzacy kolo nich z zaciekawieniem pyta sie ich
panowie dlaczego tak szybko obracacie tego Cygana na roznie ?
chlopy odpowiadaj
panie bo jak wolno obracamy to nam sk***y*yn podpie**al ziemniaki z zaru






narod wedrowny brudny syfski zebraczy i pelen nierobow nawet nie maja swojego kraju