18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Załamany weteran

Bapsy • 2022-10-04, 18:12
Facet ma poważny kryzys. Depresja to nie żarty


PabloSkills

2022-10-04, 18:18
Czuję ten głęboki ból przeszywający gościa. Bardzo dosadnie wyraża to jego zanoszący się płacz. Oby mu się wiodło.

dżonyłojlker

2022-10-04, 18:30
Gość jakiś niedoj***ny, powinni takich od razu usypiać, cioty j***ne. Przyjedź ch*ju do Polski i kup węgiel, to dopiero zobaczysz k***a ch*ju.

RYHOO

2022-10-04, 18:34
HenrykS. napisał/a:

Gość jakiś niedoj***ny, powinni takich od razu usypiać, cioty j***ne. Przyjedź ch*ju do Polski i kup węgiel, to dopiero zobaczysz k***a ch*ju.



niedoj***ny to był twój stary jak cie płodził i kółeczko się własnie zamyka

Jackub10000

2022-10-04, 19:08
Tylko w Stanach mogą się dziać takie akcje. Kult i szacunek do weteranów (policja, staż etc) jest wpajany normalnym ludziom od dziecka. Powinno tak być też u nas. Fajnie jest widzieć, że są pozytywni ludzie wokół. Szanujmy też naszych bohaterów.

programista4k

2022-10-04, 19:15
a jak ja mam zrytą banię przez programowanie bardziej od tyuch veterynarzy czy tam veteranów to nikt się mną nie przejmie

PabloSkills

2022-10-04, 19:17
Jackub10000 napisał/a:

Tylko w Stanach mogą się dziać takie akcje. Kult i szacunek do weteranów (policja, staż etc) jest wpajany normalnym ludziom od dziecka. Powinno tak być też u nas. Fajnie jest widzieć, że są pozytywni ludzie wokół. Szanujmy też naszych bohaterów.



Dokładnie. U nas to wszystkich do jednego wora wrzucają a nie każdy policjant to pała, tak jak nie każdy lekarz to konował etc. A jak sprawa jakaś to od razu na komendę lecą.

dżonyłojlker

2022-10-04, 19:23
RYHOO napisał/a:

niedoj***ny to był twój stary jak cie płodził i kółeczko się własnie zamyka



Zapomniałeś dodać, że miałem dwóch ojców, a wujek wchodził mi do wanny. No i jeszcze jakieś emo-pedalskie teksty o empatii i uczuciach.
Jakaś pie**olona ciota żyje sobie jak pączek w maśle, a histeryzuje jak mała dziewczynka, której piesek rozpruł lalkę, bo widział jak jego kumpel w woja Bubba został postrzelony z kapiszonowca w dupę :lol:

BuckAngel

2022-10-04, 19:25
PTSD to k***a naprawdę coś wrednego-podejrzewam że jak niemcy nas bombardowali to masa matek i ojców tego doświadczyło-ale w polsce nie miel.iśmy o tym pojęcia

SantaMaria

2022-10-04, 19:55
HenrykS. napisał/a:

Gość jakiś niedoj***ny, powinni takich od razu usypiać, cioty j***ne. Przyjedź ch*ju do Polski i kup węgiel, to dopiero zobaczysz k***a ch*ju.



uuuu nie udało się, próbuj bardziej XD

przewodnik_elektryczny

2022-10-04, 20:17
Ciekawe co musiał widzieć w Afganie że się tak rozkleił. Zdawałoby się że zdrowy silny chłop a płacze jak 6 letnia dziewczynka po utracie dziewictwa

Morty999

2022-10-04, 20:45
HenrykS. napisał/a:

Zapomniałeś dodać, że miałem dwóch ojców, a wujek wchodził mi do wanny. No i jeszcze jakieś emo-pedalskie teksty o empatii i uczuciach.
Jakaś pie**olona ciota żyje sobie jak pączek w maśle, a histeryzuje jak mała dziewczynka, której piesek rozpruł lalkę, bo widział jak jego kumpel w woja Bubba został postrzelony z kapiszonowca w dupę



A żeby Cie ch*ju depresja dopadła kiedyś to zobaczysz co to jest

brytnick

2022-10-04, 20:54
Vet czy zwykły typ nieważne.. Depra to cos strasznego

MuEms

2022-10-04, 21:28
HenrykS. napisał/a:

Zapomniałeś dodać, że miałem dwóch ojców, a wujek wchodził mi do wanny. No i jeszcze jakieś emo-pedalskie teksty o empatii i uczuciach.
Jakaś pie**olona ciota żyje sobie jak pączek w maśle, a histeryzuje jak mała dziewczynka, której piesek rozpruł lalkę, bo widział jak jego kumpel w woja Bubba został postrzelony z kapiszonowca w dupę



Ty k***a serio gowno w zyciu widziales i ch*ja wiesz. Tylko psychopaci nie mają empatii i uczuć. Nawet najwiekszeych sk***ysynow chodzacych po tej ziemi w koncu dopada refleksja. Ty za to jestes lekko przyj***ny albo trolujesz zeby ktos zwrocil na ciebie uwage, zastanow sie nad swoim zyciem.