18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakupy ważniejsze

~Angel • 2015-07-15, 09:23
14-to miesięczny bokser spędził w rozgrzanym aucie kilka godzin. Jego właściciele (Francuzi) w tym czasie przebywali na zakupach w centrum handlowym.


ho...........zo

2015-07-15, 15:18
Wyj***ć szybę to każdy głupi może, ale trochę pomyśleć to nie ma komu... A może ten pies lubi takie ciepełko?

defcon1

2015-07-15, 15:38
Hmm ale to ile stopni tam było, że samochód tak w ch*j nagrzany a oni ubrani jak na zimę/jesień?

macu66

2015-07-15, 15:43
to chyba nie Francja? niema arabów ani murzynów...

Siberian_Meat_Grinder

2015-07-15, 15:45
Asuritt napisał/a:

jeden sraluch chodnikowy ugotowany mniej ;P



ignorancie ... gdyby nie pie**olone paździerze z gatunku ludzkiego, żaden "sraluch" nie zostawiał by na trawniku pamiątek po sobie.

No i niestety piesek zdechł ...

Cytat:

A shocking video has emerged showing the moment a dying dog was pulled from a hot car after being left by its owners while they reportedly shopped in Ikea.

In the unverified footage, posted to viral video site LiveLeak.com, the animal is seen panting heavily as it lies exhausted in the boot of the vehicle.

Fidji, a 14-month-old boxer, was spotted by passersby who decided to break into the car by smashing one of the windows in order to rescue the dog.

It is reported that the poorly pooch had been left in the car for four hours while its owners stopped off at the Swedish furniture and home store.
The dog allegedly belonged to a French family, on their way to a wedding in Spain. It is thought they stopped at Ikea to search for a gift.

A policeman breaks the window of the car and unlocks the vehicle before someone pours a bottle of water over the dog in an attempt to cool him down.

Tragically, despite being rescued from the vehicle and undergoing a three-hour operation, Fidji died at 8pm the same day from internal bleeding.


Nowy_Nick

2015-07-15, 15:48
cys23 napisał/a:

Pomijając fakt, że szkoda szceniaka, ta cała sytuacja skłoniła mnie do refleksji. Fajnie, ciepło, słonko grzeje (tylko nie wiem, czemu w kurtkach śmigają), a ludzie zamiast wyjść gdzieś, nie wiem k***a, pobiegać, ze znajomymi chociaż na słonku klapnąć, iść do lasu z psem, to jadą na kilka godzin do centrum handlowego. Co można robić kilka godzin w centrum handlowym?! k***a, błąkają się po tych sklepach jak idioci i sami nie wiedzą, czego chcą, co potrzebują...jak potrzebuje spodni, to idę do sklepu ze spodniami, przymierzam i wychodzę, czy co?! Pierodlony konsumpcjonizm...



Bo 90% takich ludzi żyje z tego co Ty zarobisz. I zamiast spędzać czas na wypoczynku to rozpie**alają Twoje ciężko zarobione pieniądze. Bo Ty nie masz na to czasu bo siedzisz 10godz w robocie. ( Nie wiem czy tak jest,ale tak wnioskuje ) A oni ( czyt. dyrektorzy ) Siedzą po 4godz w chłodnym biurze i mają dość. Dlatego idą się rozerwać i umilić czas na zakupach.

socjalmmv

2015-07-15, 15:57
j***ne bezmózgie sk***ysyństwo, dlaczego nie wymierza się jakiejś kary dla takich pie**olonych niedojebów umysłowych.

pve11

2015-07-15, 16:03
Ja się pytam dlaczego tylko jedną szybę wybili? Powinien być przepis nakazujący w takiej sytuacji wybić wszystkie szyby na koszt właściciela.

edit:
Z początku się bałem że jedną, uff. Ale i tak wszystkie powinni.

14...........ty

2015-07-15, 17:26
AUDI i wszystko jasne :P

voidinfinity

2015-07-15, 17:45
hoszo napisał/a:

Wyj***ć szybę to każdy głupi może, ale trochę pomyśleć to nie ma komu... A może ten pies lubi takie ciepełko?



Jak czytam twoje komentarze to mam przed oczami tekst tej piosenki:

Cytat:

tarmoszę brudne cycki , tak jak surowy boczek
i wącham stare c*pki , które śmierdzą potem
życie mnie ma za ciotę , spuszcza cegłę na mordę
jak chce se trzepać konia to rączki mam na kołdrze
pie**olnęło mnie prądem i rozj***ło kompa
takerem spinam jaja w zakurzony kontakt
czuje ból istnienia bo wkładam ch*j w imadło
kręci mnie klaustrofobia narzucam na ryj wiadro



Smutne życie masz - współczuje :lol:

Corey_09

2015-07-15, 22:39
Debile z ratujących, mogli od razu tylną szybę wybić i wyjąć pieseła a nie patrzą się jak zdycha, a dopiero później myślą.

AdiOsAmigos

2015-07-16, 01:59
pierwsza myśl... zaj***ł bym idiote/ke :fuck-off:

piratv90

2015-07-16, 04:36
Te nowe AUDI to robią teraz hermetycznie zamykane?
brakło mu tlenu? Padaczki dostał? Może zamarzł?

Ja tam widzę wszystkich w kurtkach, żadna osoba nie ma na sobie tylko koszulkii - jedna z małych dziewczynek ma na sobie zimową nawet
To jaka temperatura tam panuje 15 stopni? 10? 5?

Śmiech na sali i jednego kundla mniej