18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakup broni w Usa

fejzez • 2012-12-21, 02:15
czy da się kupić w 40min ?
"akcja" od 3:10

alanbdf

2012-12-21, 14:51
od 4:30 do 4:54 rozśmiesza mnie jego "więc.."

Schabik

2012-12-21, 15:10
tak się przyzwyczaiłem do pewnego osobnika robiącego vlogi z ameryki ze brakowało mi na końcu "Mariusz max kolonko, mówię jak jest, nowy jork"

al...........84

2012-12-21, 15:59
Grillowany napisał/a:



Ok. 1,50 w Anglii przy zarobkach 2klocki na miesiąc to bardzo spoko cena.


Nie chciałem się wypowiadać na jego temat, ale k***a ... wygląda tak polaczkowato w ch*j, że w lecie na bank zakłada skarpetki do sandałów. Sorry, ale nie kupuję go po tym filmie.




Nie no Ty to jesteś człowiek zachodu, prawdziwy anglik z Ciebie. A co masz konkretnie na myśli, że wygląda "polaczkowato". Ciekawe jak Ciebie spostrzegają na obczyźnie? Myślisz, że jesteś zajebisty z tymi 2 klockami. Cwaniaczek z pekasu :mrgreen:

malvo

2012-12-21, 16:25
Eh niech sobie operacje przegrody kupi, bo ledwo co oddycha

MadDave

2012-12-21, 16:27
Czemu tak nie można w polsce :szloch: czemu?!!! :szloch:

kagiebe

2012-12-21, 16:35
Koleś posiada w domu swój własny pistolet, prawdziwą broń.

A zakładając blokadę mówi o elementach pistoletu "o tutaj" "tędy" .. ja pie**ole...
:homer:
To tak jakby kierowca mówił "Jak chce sie zatrzymać, to wciskam to coś po środku, tutaj na dole, o"

MadDave

2012-12-21, 18:31
@kagiebe - nie spinaj się tak , gość używa prostego zrozumiałego języka bez poprawnej terminologi ponieważ odbiorcy jego filmów to nie psychofani militariów tylko pospolici youtuberzy którzy prawdziwy pistolet widzieli tylko na filmach dokumentalnych , on nie jest ani rusznikarzem , ani wojskowym , policjantem tylko pospolitym truckerem władającym - ponglish , nie musi się znać na broni ale podejrzewam że swój ciągnik opisałby ci w każdym detalu fachowo nazywając każdy element .

Serek810

2012-12-21, 18:32
hahahah, co za koleś :D kupił amunicje na zombie :P

Grillowany

2012-12-21, 18:48
alanf84 napisał/a:




Nie no Ty to jesteś człowiek zachodu, prawdziwy anglik z Ciebie. A co masz konkretnie na myśli, że wygląda "polaczkowato". Ciekawe jak Ciebie spostrzegają na obczyźnie? Myślisz, że jesteś zajebisty z tymi 2 klockami. Cwaniaczek z pekasu :mrgreen:



Haha, czekałem na hejt jakiegoś j***nego zazdrośnika. Weź człowieku puknij się w zryty beret. Nie napisałem nigdzie, że zarabiam, nigdzie się nie chwalę nawet co robię i k***a ile robię, bo nie lubię dopie**alać ludziom na siłę tym, że mają gorzej. Nie zarabiam dwóch kobli, studiuję, ale mówię, że przy takich zarobkach 1,50 to lajt za litr. Widocznie jesteś tak ograniczonym typem, że nie zrozumiałeś. Nie zgrywam cwaniaka, więc jak chcesz tak pie**olić to żegnam (bo nie urażę Cię słowem - wypie**alaj), bo z debilami nie mam zamiaru dyskutować. Jak mnie "spostrzegają"? No wiesz, bardzo konkretnie, cały czas mam znajomych, cały czas odwiedzam Polskę i nie obnoszę się z tym, że mieszkam w Anglii, także prowo Ci nie wyszło ;) .

Gdybyś grzecznie napisał to z chęcią bym Ci wyjaśnił co mam na myśli pisząc "wygląda polaczkowato", ale niestety, nie mam zamiaru marnować czasu na typa, który jest ograniczony umysłowo i zazdrości ... szczerze ch*j wie czego, bo nie mam, ale zazdrości. To jest właśnie polskie zachowanie, udowodniłeś to doskonale ;) .

oc...........an

2012-12-21, 19:08
Japie**ole jaka hołota...

hiddenattack82

2012-12-21, 20:16
Gościu wygląda jak.. menel.. tzn polak zagranicą.

za to ty zachowujesz sie jak rasowa c**a z polski - zazdrosna z szybkimi raczkami jak te stare suki z radomia

Czajol3

2012-12-21, 20:35
to ten wieśniacki menel z tira - brawo za promowanie polski - wsiok zasrany

peersil

2012-12-21, 23:57
Zajebista prezenterka! Czy tylko ja ją zauważyłem?