18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakręcony byk

krzyks • 2017-12-10, 14:35
Trochę się wk***ił 8-)


krzyks

2017-12-10, 19:11
Milli napisał/a:


Też popatrzyłam, że to nie ten najbardziej znany byk. Ale byka nie strzeliłeś, bo i samiec jelenia to też byk :)



Jak ktoś się chce dopie**olić, to dopie**oli się też do:
Cześć stary byku
Byczo wyszło
W ch*j byków w dyktandzie

Recepta:
Przyj***ć takiemu z byka :amused:

Magnic

2017-12-10, 19:18
Tak się kończy debilny, rytualny ubój. To nie jest tradycja, to jest debilizm.

chudy005

2017-12-10, 19:24
Nazwał bym to po amerukańsku, spotkajmy się na rogu piątej i elej :D

pi...........ta

2017-12-10, 22:19
k***a mać, biedny byk

Lexuz123

2017-12-10, 22:46
Nagranie podobne do tego, które było zamieszczone ok. 2 lat temu gdy byk był przywiązany do jakiegoś wielkiego pnia i napie**alali go jakąś maczetą w karczycho do czasu gdy nie padnie z bólu i bezsilności. Tak jak kolega wyżej zdaje sobie sprawę, że zwierzęta nie hoduje się po to aby z nimi się bawić, no ale zadawanie bólu specjalnie dla zabawy tego buszu do przesada, osobiście wziąłbym pałe i napie**alał ich do czasu gdy pałka nie wyjdzie z drugiej strony bebechów.

penoxq

2017-12-10, 22:47
pie**olone gówniaki, nawet byka porządnie zabić nie umieją...

janlew

2017-12-11, 11:06
Dannybow napisał/a:

Sadol sadolem. Lubimy ból, cierpienie (innych), ale zasadniczo warunkiem jest by był on karą lub karmą. Nie jestem jakimś eko pojebem...


Jesteś. pie**olisz coś o buddyjskich wierzeniach i lubieniu cierpienia innych. Potrącone dziecko pewnie cię nie rusza. Za to na widok krwi zwierząt robi się z ciebie ciota. Sorry ale całkowicie jesteś tym, czym twierdzisz że nie jesteś.

lucilla

2017-12-11, 16:54
"zwierzęta są i będą dla nas pożywieniem bo tak stanowi biologia"

Myślę, że za jakiś czas inżynieria genetyczna sprawi, że nie będziemy musieli zabijać zwierząt, żeby pozyskiwać mięso. Oczywiście jeśli narodowo-prawicowo-kato- i lewicowo-femino-głąby nie schrzanią czegoś w kwestii badań. Wszystko jest na dobrej drodze patrząc na to jak idioci podchodzą do nauk przyrodniczych na przykładzie ewolucji.

ROMANCEF1111

2017-12-14, 21:53
Mam nadzieję,że byk kogoś zabił