18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakonnik egzorcysta

aLBEDo • 2010-10-02, 00:56
Fragment filmu The Illuminati Cristophera Everarda-Jurqueta.


matx

2010-10-03, 15:17
do roboty a nie k***a sie drze jak.. opetana.

AdiX

2010-10-03, 15:24
Gdyby któryś z was coś takiego zobaczył to by naj***ł w striny, zlał się i sp***alał. Ale nie... "dałbym ją do kuchni", "brechtał bym".

emd

2010-10-03, 15:52
"Ojcze przynies wody swieconej, wpie**olimy jej do oczu, napewno pomoze"

Prozac

2010-10-03, 17:18
k***a ale ciemnogrod!!! chyba kazdy kogo przywiazuja sila do krzesla bedzie sie wyrywal!!! na sam widok pedofila w czarnej sukience mozna wpasc w amok!!!!

Te...........ja

2010-10-03, 19:36
Goły**gangster Masz rację, w necie wszyscy kozaczą. Jak można samemu sobie kłamać że ten krzyk jest naturalny i dość normalny i w ogóle niestraszny. A jak już odsyłacie takie osoby do psychiatry to wyobraźcie sobie że też padają pytania o wiarę i egzorcyzmy i są rubryczki na to. Nauka nadal wytłumaczyć opętań na swój sposób nie może i współpracuje z kościołem, żeby jakoś ocalić tych wyskakujących z wrzaskiem z okien, "zdrowych psychicznie wariatów".

~Creaters

2010-10-03, 19:51
mix dopalaczy=opętanie :samoboj:

to...........39

2010-10-03, 20:38
Goly**gangster napisał/a:

Gdyby któryś z was coś takiego zobaczył to by naj***ł w striny, zlał się i sp***alał. Ale nie... "dałbym ją do kuchni", "brechtał bym".



jak byłem na stażu w psychiatryku to w k***e ludzi "opętanych" widziałem. Dziś się z tego śmieje bo nie ksiądz jest potrzebny tej dziewczynie....

Te...........ja

2010-10-03, 21:43
Granica między opętaniem a schizofrenią jest bardzo cienka. Do tego same opętania przyciągają wszystkie możliwe psychiczne zaburzenia naraz i w kilka tygodni ze zdrowego robi się bardzo skrzywiony człowiek. Jedno nie wyklucza drugiego, opętany zazwyczaj jest chory, więc każdy rozsądny zjadacz chleba zwali wszystko na chorobę i chorobę będzie się starał wyleczyć i bardzo słusznie. W związku z tym wierzący z ateistą nie ma co dyskutować, bo oboje mają bardzo mocne argumenty ale nijak mogą je obronić.

raquid

2010-10-05, 19:43
szykowali ją na bdsm
Vafankulo!