18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zakonnica

Centurion • 2007-10-23, 15:53
Idzie sobie zakonnica wieczorem przez las, ciemno, nikogo w pobliżu. Nagle z krzaków wyskakuje jakiś gość wywraca ją na ziemię i zaczyna gwałcić. Używa sobie już z 5 minut, przy czym robi to z takim zawzięciem jakby już 5 lat nie korzystał. W pewnym momencie obraca zakonnicę na brzuch i kontynuuje gwałt w kakaowe oko, w takim tempie, że gdyby założył prezerwatywę, to byłoby już czuć swąd palonej gumy. Po kilku minutach jest już po wszystkim, facet wstaje i ucieka. Zakonnica po kilku chwilach wstaje, otrzepuje się i mówi do siebie z uśmiechem:
- W końcu raz, porządnie i bez grzechu!

:mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:

hwang

2009-03-29, 19:15
Pewna zakonnica miała problem ponieważ strasznie przeklinała. Poszła do spowiedzi i mówi Ojcze proboszczu popełniłam mnóstwo grzechów przeklinając, niestety nie mogę się opanować i klne jak szewc". Proboszcz na to ze to tak nie przystoi itd. Pokuta 50 zdrowasiek do figury Św. Wawrzyńca. Klęczy pod figurą i sie modli. Przechodzi wikary i sie pyta: "siostro co sie tak mocno modlisz". Zakonnica odpowiada "dostałam na pokutę 50 zdrowasiek do figury Św. Wawrzyńca". Wikary "siostro, siostra sie pomyliła bo to figura Św. Augustyna". Zakonnica "KUUUUURWAAAAAAA MAAAAĆ, 47 ZDROWASIEK POSZŁO SIE JEBAC"