18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakonnica

Sudecki • 2013-07-03, 01:17
Na poboczu drogi stoi zakonnica i próbuje złapać autostop. Deszcz pada, piździ jak cholera, więc w końcu zatrzymuje się przy niej wyj***ne, czerwone porsche.
Za kierownicą siedzi piękna, odpicowana czterdziestolatka w futrze z norek i drogiej biżuterii.
- Czy może mnie pani podwieźć do klasztoru, który znajduje się kilka kilometrów dalej? - pyta zakonnica.
- Oczywiście, proszę wsiadać.
Zakonnica wsiadła i samochód ruszył. Siedzi, rozgląda się po samochodzie, patrzy na kobietę aż w końcu pyta:
- Przepraszam... Skąd pani ma taki piękny samochód?
- Aaa, to prezent od mojego bogatego kochanka z Włoch. Dostałam też od niego ferrari i lamborghini, tym jeżdżę tylko na zakupy.
- Aha, aha...
Przejechały chwilę w ciszy.
- A proszę mi powiedzieć, skąd ma pani takie piękne futro?
- Aaa, to od drugiego kochanka, rosyjskiego milionera. Dostaję od niego takie futro co tydzień.
- Aha, rozumiem... A proszę mi powiedzieć, skąd ma pani taki piękny naszyjnik?
- Aaa, to dostałam od mojego męża, który jest właścicielem wielkiej fabryki i bardzo mnie kocha.
- Aha, rozumiem...
Samochód wreszcie podjechał do klasztoru. Zakonnica podziękowała i udała się do swojej celi. Siedzi, patrzy długo w ścianę, aż w końcu słyszy pukanie do drzwi.
- Kto tam? - pyta zakonnica.
- Ksiądz Jan.
- W dupę sobie wsadź te swoje czekoladki.



Jak za suche to wp*zdu z tym, a jak było to po tagach tralalala.

capoeiramen

2013-07-03, 06:43
Zakonnice same sobie wybierają taki żywot, dlatego każdy się śmieje z ich upośledzonego umysłu :-P
A może to o ich ubiór chodzi...

jacekmatys

2013-07-03, 07:09
Jakiego focha zaj***ła haha

lwRazor

2013-07-03, 08:35
No zajebisty joke bro, doskonale obrazuje kobiecą logikę :amused:

vantage

2013-07-03, 09:37
nie no k***a mnie to w ogóle nie śmieszy.. ale rozumiem że was może, i szanuję to więc nie usunę tego stąd.

Co...........21

2013-07-03, 09:40
hehe dawno dobrego dowcipu nie słyszałem :) piwko!

entreri1pl

2013-07-03, 10:57
A ja taka wresję znam i wydaje mi sie że dużo lepsza :)


Stoją dwie zakonnice i łapią stopa.
Po chwili się zatrzymuje nowiutkim mercedesem młoda kobieta, ubrana w markowe futro, pełno biżuterii itp.
Zakonnice jadą z tą kobietą i cisza, w końcu chce zagaić rozmowę i pytają kobiety:
-skąd pani ma taki ładny samochód?
-za dupę
szybko ucina rozmowę kobieta,
zakonnice nie dają za wygarną i dalej pytają:
-skąd pani ma takie ładne futro?
-za dupę
pada odpowiedź, zakonnice takie zażenowane siedzą, nie wiedza co powiedzieć ale próbują jeszcze raz:
-skąd pani ma taką ładna biżuterie
-za dupę
i tak umilkły do końca podróży, gdy wysiadły z samochodu ładnie podziękowały, i jedna do drugiej mówi
A nam ksiądz daje tylko obrazki ;/

KiKiZ

2013-07-03, 11:40
hahah, ale się uśmiałem, pare lat temu jak pierwszy raz zobaczyłem ten dowcip :) Piwko!

werther

2013-07-03, 12:34
Sudecki napisał/a:

wyj***ne, czerwone porsche.



Pewnie coś takiego? A jeszcze kobieta za kółkiem...

hszanu

2013-07-03, 20:54
siostra pazerna skowyra :krejzi: